Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Proč se k článku nedopíše: Kecá sr/čky?

    Klidně si lze vsadit, že to nevyužije vlákna navíc které i7 oproti i5 má. A nebude to takový rozdíl, jako když se ty vlákna využijí (například při kompresi). Jo kdyby ano to by byl pokrok!
    A jestli kolem 60 FPS dokáže pouze GTX 780, tak to jsme zvědav jak to bude vypadat. Některé efekty co tam dodala Nvdia jsou sice pěkné ale to je vše. Asi blci, neumí nic vlastního tak to takto přestřelí.

    Opět konzole a PC nejsou stejná plaforma. Bohužel se různé debility vývojářům odpouští. Hlavně tahle "super" firma, kde má vlastní hovadský program aby to šlo zapnout a slovo optimalizace nezná.
  • tak asi máš hodně rád konzole kluku viď? no jo, ale jak říká týpek dole, stejně si tu hru na pc vychutnáš nejlíp, pokud máš pc alespoň průměr. Na watch dogs se těším s 16gb ramama i7 atd
  • Uvedomujes si vubec ze ta tvoje PS4 tu Ultra konfiguraci naprosto v nicem nesplnuje?
  • myslis tu konzolovou verzi co ji predvadeli s ovladacem a pak nakej novinar ukazal fotku ze je zapojeny do PC skrine? *1* *1* *1*
  • Nepotřebuju uváděnou sestavu a stejně to bude vypadatá líp, protože mám v PC výkonnější střeva, než jsou v konzolích :)
  • Dnes jsem koupil 8gb paměti (celkem12gb), tak doufám že to bude stát za to. Asi jediná hra kterou si letos pořídím, škoda toho odložení zaklínače..
    Jinak sestava na ultra nastavení je pro mne plně akceptovatelná, ale na high chci alespoň 40fps! doufám, gtx760.
  • MrSanta
    Řekl bych, že tohle funguje spíš opačně. Ne že si všimneš toho, co je v pořádku. Všimneš si toho, co v pořádku není. Takže postupným přidáváním 'detailních detailů' těch chyb rozeznáš stále míň.

    Osobně bych byl raději, kdyby se vývojáři soustředili víc na zpracování postav. Myslím všeobecně ve všech hrách. Většinou postavičky nechodí po povrchu, ale vznáší se kousek nad ním. Jejich animace také mívá spoustu chyb. A ještě nějak simulovat váhu postav, přidat třeba i trochu setrvačnost, aby hrdina nemohl ze stoje přejít rovnou do sprintu a ze sprintu rovnou zastavit (i když to už se někdo snaží zařadit). Dále také věci ve stylu že ve hře nemůžu vlézt do baráku rozbitým oknem, ale musím tam vlézt dírou po dveřích o půl metru vedle. Protože si autoři nelámou hlavu s tím, jak hrdinu dostat skrz okno. K tomu další věc jako neschopnost některých herních hrdinů překonat překážku vyšší jak metr atd.

    Jsem se nějak rozepsal :D
    Zpět k věci - malé detaily jsou fajn, v součtu se stanou jedním velkým a za čas se dopracujeme do stavu, kdy bude hra vypadat jako film. Jako realita snad ne, to by byla nuda *1*.
  • Jack1947
    Obejdu se bez fyziky, efektu atp... presto si hru uziju a to je myslim to zasadni to PCKARi vsichni rict nemohou - Optimilizace se da vzdycky zkazit, je mi to vazne lito kam se to dneska dopracovalo.

    Dobrou hru snadno pohrbi spatna nebo zadna optimilizace, kdybych neznal UBISOFT... neveril bych snad.

    Takze ja soucitim s kazdym zlomenym Pcckarem, doufam ze jim tu HW optimilizaci nezkazi,at si to uziji vsichni. Tak by to melo byt. Mír se vsemi, Ámen. *3*
  • Xbox 360 verze to jistí....
  • ta hra ma vetsi hype nez gta V. stejne si myslim že to bude fail.
  • Tak Ubisoft je timto znamy, optimalizace her jim moc nerika kdyz maji hlavni zisk z konzoli a navic dostanou od Sony a Microsoftu premie
  • Black_Hand
    to si cekal v dobe prichodu nove generace konzoli? pri prichodu x360 a ps3 byla ta sama situace.
  • a to jako kdyz mam 3770k a gtx 680 tak si na ultra nezahraju? a to jsem si myslel že ta 680 mi hodne dlouho vydrzi na vsechny hry
  • TheGGG
    paráda, ale vzhledem k tomu že pc na této úrovni má jen asi 20% hráčů je to celkem jedno. PS4 verze je každopádně jistota, ta konzole je dar od boha
  • MrSanta
    V dnešní době je k chlubení i to, že se vývojář uvolí do hry nakopat nějaké grafické fíčury, které je silné herní PC schopné utáhnout. Spousta firem to jen převede, přidá možnost nastavit si rozlišení a brightness, vykvákne se na optimalizaci a šup s tím na pulty obchodů. Čest vyjímkám.
    Tady mi to i z toho videa přijde, že hardwarové nároky jsou tak nějak oprávněné.
  • Oh, za deset tisíc navíc budou mít ve Watch Dogs o 1% lepší grafiku, nad kterou se budu moci sebeuspokojovat!! PC ever!
  • Nepise, jen se nevyjadril dobre. Chtel rict, ze je hloupe se chlubit spotrebou vykonu, mnohem lepsi je chlubit se, ceho dosahli pri dostupnem vykonu a zda je vubec se cim chlubit.
  • Jazz
    Ty to asi hodně těžko rozdýcháváš. *1*
  • Tak to potom zoptimalizovali:D fakt sa maju cim chvalit ze treba high-end aby mi to islo necakane...a ten cpu akoze wtf neni (nesprasena)hra ktora zozere pretocenu staru i5 2500k to zas bude optimalizacia na jedno jadro ci co...
  • Ne, tak to ma 80 % pc hracu, konzoliste si tu hru zahraji ve vyssi kvalite nez vetsina pc hracu. Ale to neni podstatne, podstatne je, ze to je hra vyvinuta a designovana primarne pro konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit