Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malé mininka se dohadují, kdo to bude mít na full a kdo ne... Běžte si hrát na raději pískoviště, tam to budete mí full oba dva. *7*
  • MrSanta
    No, jestli se ta hra fakt povede a já se rozhodnu pro nákup, tak zvolím verzi pro nové konzole. Upgrade PC je vyhrazen až na rok 2015 (či 2016?) a hru Cyberpunk 2077.
    Třeba si pak pořídím i PC verzi jen tak na zkoušku. V tu dobu už to třeba bude na GOGu *1*
  • God-of-War
    Video z Watch Dogs, který ukazovalo vychytávky next verze, bylo považovaný za PC verzi... Každej PC hráč nad tím onanoval, než se profláklo, že šlo PS verzi, Já to budu mít na full, ty ne *3*
  • Nerozumím tomu nadpisu. Jak se tím můžou "chlubit", když takové nároky jsou očekávatelné a vyšší by byly fail.
  • konzolista?
  • souhlas jako nedavno GTA 4 se, R* chlubil jak nekolik tydnu monitorovali dest, aby pak ve hre nastavili stejnou hustotu kapek a podobne a pritom tohle mi tam bylo uplne sumak jestli v NY prsi stejne jak ve hre. Za to kdyz jsem zpusobil retezovou havarii, cela ulice zacpana horicima, autama tak jen clovek zajel o dva bloky dal a hned se vratil a najednou vse uklizeno nikde po bouracce ani pamatky... no hlavne ze tam prsi stejne jak v realu *13*
  • nemůžeš si to užít na full....tobě to bude připadat ok ale problém přéjde až to uvidíš někde nebo u někoho na full nebo ultra. :P
  • God-of-War
    Ja si to užiju na full detaily, ale ty to pravděpodobně ani nerozjedeš nebo máš komp za 30k? Dost pochybuju. *15* Jo a na PS4 to bude na low detaily? To si v tom případě asi líp informovanej než já. Di si brečet někam do kouta. *3*
  • Radsej by som ocenil, aby sa snazily chvalit tym, ze ich hra bude bezat pekne a rychlo aj na srotoch.
    Umelo zdvihnut poziadavky vie kazdy programator. Aj ja zvladnem vytazit 4 jadra neefektivne a nemusi to nic zmysluplne pocitat.
    Keby Ubisoft vyrabal auta, tak by sa este chvalily, ze ich auto zere najviac zo vsetkych *1*
  • Samozrejmne tam ti to pojede na low, uz v zakladu a vic z toho nevyzdimes ani kdyby sis predplatil "+" na deset let *1*
  • Aby ses nedivil. Neříkám, že s tebou nesouhlasím ale WD je první hra co vyžaduje only 64bit. Tak proč by nemohla být první s využitím CPU. Nicméně jak známe Ubi tak to budou zas kecy..
  • Pozor kolego, pozor, hlavne v ty hre muze ale hacknou dvirka od suchyho hajzliku. Policajt co na nem zrovna vykonava potrebu tak nebude moc ven a dalsi co ceka az volno zas nemuze dovnitr a posere se. Tim si se zbavil dvou policajtu a cestu mas volnou.
  • God-of-War
    PS 4 verze to jistí.
  • Příjde mi, že poslední rok se u této hry pořád řeší jen grafika. Těch článků o HW požadavcích jsem za poslední půlrok viděl tolik, že mně to příjde spíš jako takový bubák, aby hráči rychle začli kupovat lepší grafické karty nebo upgradovali celé sestavy. Je to docela smutné, jak se dnes vše točí jen kolem grafiky a už není tolik pozornosti věnováno hratelnosti. Na co je mi krásně vypadající hra, když ji po půl hodině hraní odinstaluji.
  • Horst_Fuchs
    Přijde na to čemu vlastně říkají Ultra nastavení. Pokud se do toho započítává i nějaký extrémní typ antialiasingu tak je klidně možný že bude potřeba 780, pokud ne pak soudruzi někde udělali chybu.

    Jen moc nechápu ten procesor, nedovedu si představit že by nějaká dnešní hra takovej výkon upotřebila, tuplem když to má běžet i na konzolích.
  • Vyvstává mi v hlavě pouze jedna otázka - jsou takové "detailní detaily", které vyvolávají vysokou HW náročnost, ještě k něčemu? Kolik z hráčů si všimne, jestli se stín na zemi mění přesně podle pohybu objektu a kapky se po dopadu přetvářejí v kaluže a vlnky v nich? Jasně, pro technologické demo to může být pěkné, ale pro hru samotnou to žádný přínos neznamená; jen nutnost investice do zařízení.
  • C-BEAM
    "K chlubení by bylo, pokud by ta ultra grafika byla tak optimalizovaná a hratelná pro většinu hráčských strojů. "

    uvedomuješ si, že čo píšeš nemá logiku ?
  • Inquisitor
    Nároky se chlubit můžou, ale aby to taky podle toho vypadalo.
  • Kinet1c
    Mne to pojde dobre, otazka je, ako dobre ? :D low dobre ci high dobre, ultra, no mozno, urcite skusim :D
  • počítám že se vejdu někam mezi high a ultra, takže spokojenost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit