Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že je to jen dobře :) Aspon si lidi budou víc dávat bacha *5* A další "studia" si z nich aspon vezmou příklad a takováhle situace se nebude opakovat :)
  • smejki
    whuš... to mi připomíná pohádku, jak jeníček potkal kalkulačku, která ale měla rýmu a tak mu neřekla nic o rozpočtování a kalkulaci. Jak může někdo naslibovat plakáty a trička, aniž by na dolar přesně věděl, kolik ho to bude stát? Jak se někdo může divit, že existuje daň ze zisku? Jak může někdo... ? To tu hru dělají dvanáctiletá ucha?

    Čekal jsem čtení ve smyslu "Jsme nezkušení, ladění hry je hodně náročné, zasáhl nás hurikán a ropa zdražila." Ale toto? Je to smutné, ale v životě mě nenapadne, abych poslal na projekt peníze někomu, kdo nemá zaručené zkušenosti anebo kdo nemá jasně naplánovaný rozpočet. Ať to beru horem spodem, nepřestávám se divit.
  • Keyz
    Dobře postavený rozpočet je v tomto případě nad zlato :)
  • Jsou to prostě hlupáci, když si nedokáží spočítat náklady a plácnou jen nějákou částku, o které si myslí, že bude stačit. Pochybuji o tom, že nevěděli kam některé peníze půjdou (KickStarter,Amazon) před započetím projektu.
  • Donátory? Opravdu? To vážně nenajdete vhodnější české slovo? *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit