Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DLC pokud me pamet neklame byla odmena vydavatelu platicim hracum ze si hru koupili.Ze z toho udelali jen vynosnej byznys me zhnusilo a donutilo praktikovat pockat rok ci dva a hru dostat za pakatel.V te zaplave her najit nejakou dobrou hru je hledat jehlu v kupce sena.Civilizace budiz krasnym prikladem dlc balicku.Zacalo to civ5 a tech 2 dlc balicku honosne nazvane datadisk.Pokracovalo preskinovanim civ5 a vydani civ5 na marsu:) a bude pokracovat civ 5 ve vesmiru a vse bratru kazda hra za 1200.NE DEKUJI.Dalsi slavna hra total war rome 2 a jejich 200 dlc balicku.jo husty koupim si dlc balicek ze strika krev za bratru 2,50 eura oooo yees. NIKDY.
  • XorxoxTalarius
    Super *1*
  • souhlasím s tím, že v dnešní AAA produkci (pocitově) převažují hovna, zatímco kdysi to tak nebylo.
    Nesouhlasím s tím, že lidé nemají náladu dávat tolik peněz za nedodělky, nekvalitní hry atd. Já osobně hledám slevu vždy, pokud existuje možnost, že ji najdu. Ať už se jedná o hru, kterou dychtivě očekávám, nebo ne. (A samozřejmě u těch dychtivě očekávaných nejčastěji platím plnou pálku.)
  • Souhlasím. *3*
  • XorxoxTalarius
    Nesnasim ten ekonomickej blud o tom ze devalvace je spatna, inflace dobra. Ono mozna kdyby ty hry za neco stali a nebyly silene predrazeny, tak je kupujeme jako rohliky, Ale kdo ma proboha naladu dat za COD 39 a AC 13 bratru 1500 korun? Navic kdyz vi ze to stejne nebude minimalne prvni mesic hratelne ...
    Tudiz za to nemuzou slevy, ale to firmy zleniveli a zacali nas odrbavat a my zakaznici proste necitime potrebu mit tu hru hned
  • uffff... četl sis vůbec ten rámeček, co je v článku? Smysl to dává, však si ho přečti. Navíc to není článek z aktuálního Levelu. A navíc aktuální Level je již docela stará záležitost. Uffff... :))
  • Noo, ta posledni veta, nevim nevim. Pokud pominu ty f2p kraviny s ingame purchase, tak je celkem dost mobilnich her, ktere koupis a hrajes a stoji za to. Pravda, nez mobil, je na to lepsi treba 7'' tablet, ale i na mobilu se da cosik zahrat. Akorat je problem to v tom mori hnoje na Appstore/Playstore najit.

    proc je Sratschka zakazane slovo?
  • To je smůla, ale tak to je. Vydáním článku na Internetu zmizí z papíru v časopisu. A nebo to můžeš brát tak, že sis zaplatil časovou exkluzivitu před plebsem na webu.
  • Ja drzim toho, ze dobra hra, stejne jako dobra kniha, nestarne a nemusim ji hrat/cist hned po vydani. Takze kupuju vsechny AAA hry tak s 2 letym zpozdenim, vetsinou v nejake complete verzi a za sranda cenu. Musel bych na sebe plivnout do zrcadla, kdybych si koupil nejakou hru za 1500 a v prubehu roku za DLC vyhodil skoro tolik, jako za onu hru.
  • Jo, v podstatě mám doma víc konzolí, ale nemám čas hrát ani nový hry, natož se vracet ke starým :)
    kdybych chtěl tak můžu a to mi stačí.
    máš to co ti vyhovuje a tak to má být ;)
  • Aha, takže máš v obýváku 4 konzole? Protože já si fakt rád jednou za čas pustím něco fakt starýho. Třeba pořád hraju Civilizaci 1 a nedávno jsem hrál Dune 2 a Dooma. *1* A taky jsem kvůli tomu nevytahoval svou 486DX, ale zahrál jsem to na svým současým PC. *3*
  • hm ale nic tě nenutí starou konzoli vyhazovat. to mi nepřijde jako fér argument.
  • + není zpětná kompatibilita. Takže si koupíte novou konzoli a staré hry můžete vyhodit. Tohle u PC není. Tam i prastaré vykopávky můžu zahrát dnes.
  • Všechna DLC ke Skyrimu mi přišla dobrá. Občas nějaký DLC k různým strategiím (třeba CK II) mi taky přišla dobrá. Jinak většinou kupuju až hotové hry včetně všech DLC delší dobu po vydání. Je to levnější, kompletní a já mám stejně tolik her, že si je asi nikdy všechny nezahraju.
  • Jack1947
    Např nové COD:HAVOC přidávajicí zombie a pár map za asi kolik? 500k věci co by jinak v každé hře byly při vydání... jinak samozřejmě jsou příběhové dlc a u některých her se i vyplatí. (by se vyplatily).
  • ja teda jeste dobry dlc nevidel... pokazdy mi to pripada jako jedna ze dvou variant a) zamerne vykuchany, aby se to zpenezilo jako bonusovej vydelek, b) nestihlo se pridat pred vydanim (a to pak bejva cela hra takova beta, a autori by si radsi meli dat nacas, dotahnout to cely poradne)
  • já bych jen dodal k článku, že opomněl "vtipnou" praxi her z PS Plus kde sice dostávate hry zdarma, ale jedná se o základní hru bez přídavků, které pak (pokud je chcete dokoupit) vyjdou pomalu dráž než kupříkladu nákup kompletní nebo nějaké GOTY edice.
  • Jo, za všechno může Steam... *7* Jenže právě díky slevám si lidé kupují i hry, které by si jinak nekoupili. Dovolím si tvrdit, že drtivá většina lidí na Steamu kupuje hry, co pak ani nehraje a ani by je nehráli. Prostě vidí slevu, tak hru vezmou "kdyby náhodou jednou byl čas". Takže nakonec jsou zisky i tam, kde by nebyly...

    K DLC: Vždycky tu budou dobrá DLC a špatná DLC, jako tu jsou dobré hry a špatné hry.

    PS Hry na mobily jsou bohužel zatím úplně na nic - všechny bez výjimky. Jaká škoda.
  • kraviny nejdriv si rikam co je to za blaboly a vono je to z pLevele tak to jo tam takovy debiloviny pisou bezne jako ze z bazaroveho prodeje chudacci distributori nic nemaji... *8* a to ze hraci si kupujou novinky v den vydani prave proto ze predchozi dily prodali v bazaru... a ty si koupil nekdo kdo by plnou cenu za hru NIKDY nedal takze vlastne bazar nalejva do celeho retezce dalsi money no kdyz nebude bazar min lidi bude hrat originalni hry a min se proda to je prokazany
  • Tohle video si dělá legraci z Evolve Day 1 DLC a různých deluxe verzí hry. :-)

    https://www.youtube.com/watch?v=moTvp6tamn4&app=desktop

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit