Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a k čemu DX11 a ještě lepší grafuku na PC, když na těch dnešních vizuálních hnojech krákají i TOP grafiky jedna po druhé a díky neschopnosti ovladačů a programátorů, jsou k smích i dvojčipovky, jako GTX 590, nebo HD6990..SC2 je tomu krásným a vzorovým důkazem(namázlé statické textury, pár jednotek, zoom až na podlahu, aby nešlo nic vidět a fps jde do kytek na všem)
  • No, pokud jsem to správně pochopil, DX11 bude ve Skyrim implementován, zatím hlavně kvůli tomu, že pod ním stejná grafika šlape rychleji. Teselace je fantastická vychytávka, její vliv na grafickou kvalitu je při správném použití neskutečný. Stačí se podívat na Unigine Heaven... Takže doufám, že časem přidají i tuto možnost. No, i kdyby ne, bude to parádní hra.
  • Jasne ze kupuji jen jde o to jestli se naklady na impementaci novych technologii vyplati protoze nove kupujici to nejspis neprinese crysis je toho zarnym prikladem
    • Crysis 2 mi radeji nepripominej, to byla facka pro PC scenu a lituju,ze jsem za to tech 1100Kc dal.
      • Tak tak. *5*
  • DX 11 a jeho teselace je super. Skoda ze ji naplno podporovalo zatim jen... mno... 2 hry?
    • smejki
      ani jednu si teď nevybavuju
      • Mno "podporovat plne" je mozna trochu silnejsi slovo ale myslim ze posledni settleri a AvP to umeli... :o)
        • smejki
          plná podpora, jestli vím, vážně nikde nebyla. settleři to myslím neměli a AvP to mělo na pár blbin, co nebyly v té tmě ani vidět, stejně tak i v STALKER CoP to "vylepšilo" asi tři objekty. v CoP byly hlavně DX11 stíny.
          • nj. dokud s tím nebudou vývojáři naplno počítat od začátku, bude to vždycky jen taková malá blbost, jen aby se mohlo napsat na krabici, že maj feature navíc.
          • Jj s tema settlerama to byl fail. Neumelo to nic mas recht. O to vetsi skoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit