Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 15 maja to vychadza KONECNEEEEEEEE je to uz aj na oficialnej stranke :) jes jes jes
  • čeština na stoprocent nebude právě kvůli tomu že v Diablu 3 nepůjde hrát ani singl offline
  • Ringwraith
    Hmmm - další pravdivá poznámka.

    Diablo 3 se bude prodávat čísla nečísla.
  • lugal, přesně tak. Každý další díl TES byl víc a víc zjednodušenej, nic inovativního a přesto dostával lepší a lepší hodnocení. Jediný, co bylo zklepšený, tak grafika. Tohle mi nějak hlava nebere. Každopádně sem si jistý tím, že Blizzard nepotřebuje, aby na mě na každé herní site (a snad i neherní) vyskakovalo "Most epic game 10/10" - PC Gamer, "Total Gaming Experience 10/10" - BlahBlah, jako u Skyrimu, aby se ta hra prodala...
  • Ringwraith
    Offtopic - Já už nic dalšího psát nebudu.
    Mohla by vyjít ještě druhá půlka prvního článku, kterou jsem odeslal ještě před vydáním první půlky, ale to je v rukou redakce. A nedivil bych se, kdyby s TERou už nechtěli nic mít, po tom jakej čurbes byl v diskuzích.

    Ontopic - No záleží kdo co očekává. Ten, kdo neočekává revoluci asi nebude zklamán, jak tento článek naznačuje. Pak vyvstává otázka jak hru ale vhodně číselně ohodnotit.
  • Keď si dobre pamätám, d1 malo svojho času v score 8/10, multi potom 9/10.

    Inak Skyrim je skvelý príklad opakovania starých herných princípov (snáď od dôb areny) a ich zjednodušovania a dostal 10/10.
  • Hodnoceni hry: Blizzard/10
  • Vy jste banda hovad. Já nejsem žádnej trol nebo nějakej sráč, co si vydělává nějakejma pochybnejma odkazama. Jestli máte paypal a chcete si zahrát betu, tak máte možnost. Zdar.
  • Danny_TheSavior_Vavra
    No uvidíme, doufám ve vyšší hodnocení (a tedy naplnění toho, co se od hry očekává).

    Offtopic - Jak to vlastně vypadá s TERA, ten druhý článek dojmů definitivně nebude?
  • +1. Protože Mass Effect a Skyrim jsou tak inovativní hry... lol. :)
  • Co? Warez beta je nehratelná. Je to "jen" grafika, nejsou tam žádný skilly, npc. Potvory nemají AI, nehýbou, každý item má snad 10000 damage, atd. Tohle jako chceš hodnotit?
  • Ringwraith
    Já myslím, že klidně může, když podle všech zpráv jen opakuje staré principy a navíc je zjednodušuje.

    Ale máš pravdu, 8 mít nebude...
  • Ani nie, mnozstvo ludi nesleduje anglicke stranky a tento clanok je peknym zhrnutim 'vo co go'..
  • 100 ludi 100 chuti ale IMO radsej budem hrat nie extra inovativnu hru, ktora bude vyladena do dokonalosti ( a presne tak D3 vypada ) nez nejaky inovativny paskvil..

    Na D3 sa tesim ako male dieta ! :D
  • ja sem zkusil nejakou warez betu letos a hnus mohl jsem probehnout zavrenou branou takze do hard lokace jsi bezel rovne a Q sem vubec nevnimal nebo nedokazal najit npc. Mozna je problem u me jelikoz diablo 2 jsem hral s cestinou a bylo super. Jak na tom bude vubec cestina do DIII?
  • Myslím, že Blizzardu je totálně ukradené, jaký ta hra bude mít hodnocení. Viz Diablo 2...
  • diablo.. nemůže mít 8..
  • Danny_TheSavior_Vavra
    How come?
  • Ringwraith
    Dobrá otázka.

    Celkem o tom povhybuju.
  • Danny_TheSavior_Vavra
    Samozřejmě, že bude, vše je již dávno umluveno s Bethesdou a Bioware. Desítku měl Skyrim, devítku SW:TOR, takže Diablo 3 přinejlepším 8... Je to velmi nemilé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit