Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno sice se snazis hezky ale porad jsi uplne mimo a to tak ze nebudu ani reagovat na ty tvoje radoby "vecne" poznamky. Jen ubohej trolling.
  • Koukam ze se switchnulo z fanboyovani TORu na hypovani D3. Nedej boze aby nekdo rekl jedinou spatnou vec! *16*
  • kostejnesmrtelny
    Můžeš to nějak rozvést? Já hraju WoW docela dlouho, ale zatím jsem si nevšiml, že by nebylo v reálným čase *1*
  • Za tohle máš palec nahoru :) Nevidím problém v tom, když se hra snaží držet svýho kopyta, které funguje, vidím problém ve dvojím metru podle úrovně a stylu marketingu, různých vývojových studií a četnosti vydávání her.
  • no cekal jsem trosku vic informaci o samotne hre, nez pouze clanek plny nadseni
  • Veskoslav
    Já taky:)
  • Takže problém je, jak často vychází hra? Takže když vyjde hra stejná, jen s drobnými změnami, aby nedošlo k poškození nosného elementu, po roce, je to kopie, když po pěti, je to inovace? Hmm, hluboká myšlenka :)
  • Jsem rád, že jsi recenzenta nazval bláznem :)
  • Veskoslav
    A WoW je v imaginárním čase?
  • Veskoslav
    Tak takové srovnání je více než trapné. Nebo si myslíš, že Sc II vlastně je Sc I v novém kabátě, tudíž je to CoD? Zamysli se, co jsi napsal. CoD nepříchází z žádným vylepšením už od doby MW 1. Diablo III a Diablo II bude takový rozdíl, že kdyby jsi napsal, že rozdíl mezi CoD I a CoD MW III není žáný, tak by nikdo neprotestoval, kdyby Tě nepovažovali za blázna:)
  • jnsCZ
    CoD vychází každý rok, nabídne 5-6 hodin hraní. Jak často vycházejí pokračování k Diablu? Navíc CoD se právě snaží ohromit svoji "filmovostí" a inspirací hollywoodskými trháky, kde správní vojáci spí pod peřinou v barvách americké vlajky. Proto se tam ta grafika tolik řeší. Podstata Diabla je jinde.
  • A jen tak mezi řečí, rozdíl, že můžu mít pět elixírů místo sedmi je jako že můžu mít jen dva granáty místo třech. Stejně jako reakce typu: "grafika je stará, protože to autoři tak chtěli". Ale pokud vyjde nový COD, je to hned: "grafika je stejná, aby se rejžovalo". A že máš pár nových tříd, je pěkný, hlavně s přihlédnutím k tomu, že jsou to rozsekaný vlastnosti těch předcházejících s přejmenováním. Takže vlastně: "máme nové zbraně, sice damage, reload a aiming je stejný jako u těch minulých, ale mají jiný jméno".

    Možná to chce prohlédnout skrz pitomost a zaměřit se na věcnost :)
  • Absolutně pitomě jsi nepochopil, na co reaguju :)

    "Chceme hrát trojku? Chceme! Ale nechceme se nic učit a tápat! Potřebujeme pěkně polehounku vklouznout do starých holinek, začít se rozhlížet a změny vnímat bez negativních emocí."
  • genki.sudo
    Tak tak, súhlasím.. A to som COD hráč...
  • Wow tohle absolutne pitomy srovnani asi nechtelo moc inteligence co? Zjisti si jake jsou rozdily mezi Diablem 2 a 3 a mezi jakymkoliv dilem MW a dojdes k tomu ze to co pises je proste absolutne mimo.
  • No jo, párkrát kliknou a za deset euro si koupit požadovaný set, to je opravdu běh na dlouhou trať.
  • tak hraj tetris grafika je tam na ho.. ale ta hratelnost *3*
  • zřejmě to cílí i na mobil *1*
  • Rád si přečtu článek nadšeného hráče, ale tady z toho nadšení až kape. HLášky typu: "kdo by chtěl hrát něco jiného než už hrál", je sice pěkná, pak ale bych rád podotkl, že až autor bude brečet, že vyšlo další COD stejné jako předešlé jen s pár vylepšeními a že to není dost inovativní a pořád stejné, možná by to chtělo změnit bysnys. Diablo III je Diablo II s novým příběhem a pár novými mechanikami, stejně jako rozdíl mezi MW1, MW2 a MW3. Takže všichni nadšení opěvovatelé, hurá, máme tu druhý díl stejné hry :)
  • takové WoWko v reálném čase

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit