Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano, proto se takovym hram rikalo klikacky ;]
  • Diablo 3 bude nejlepší, nejhranější a nejprodávanější hrou všech dob. Až to vyjde, tak pro mě a pro miliony další končí zájem o cokoli jiného. JE TO DOKONALOST
  • chtěl jsem se zeptat. šlo v Diablu 2 nějak udělat, aby člověk neklikal jak magor u každý příšery? Oddělal jsem si na tom tři myši a dva prsty a znova bych už nic takového hrýt nechtěl. Ještě když se člověk do těch malejch potvor nestrefil, uklikal jsem se málem k smrti
  • Okomentovat událost (oznámení vydání) není to samé, co okomentovat hru samotnou. Věř, že u recenze už můj komentář nenajdeš *3* Ty asi evidentně nechápeš, že každy má právo projevit svůj názor. Pakliže se ti ten názor nelíbí je jen a pouze tvoje věc.
  • Veskoslav
    CoD MW III hraje někdo po netu? To hrají zoufalci. Hraje se MF I, CoD II. A SC není Sc, SC neznám. CoD má silnou komunitů akorát tupců, kteří vyhazují prachy např za nějaký CoD Elite, kdy slovo "DLC" znamená dvě mapy a tři stromy do dvou map. Když budu chtít hrát MP, zahraji si Bf3 a to nejenom díky lepší hratelnosti, grafice a nabídce map. Ale i díky tomu, že servry jsou chráněné proti hakrům, narozdíl od pitomého CoD, kde potkat děcko, co nemá Wh a podobné s*ačky je nadlidský výkon.
  • Minimálne Titan Quest bol dôstojným súperom pre D2 a v mnohých smeroch ho aj prekonal. Mimochodom mal oveľa zaujímavejší skill tree ako d2 a aj oveľa väčšie množstvo hrateľných "buildov."
  • COD je multiplayerová hra založená na silné komunitě, stejně jako ta SC "sra*ka", co tu vyzdvihuješ :)
  • Alebo "nepreští" - lebo v žánri akčných hack and slash rpg zákazníci po nových super cool inováciách netúžia ani zďaleka tak, ako po dobrej hrateľnosti.
  • Tak tohle mě fakt rozsekalo. Buďto neumíš číst, nebo máš mozek o velikosti menší než angrešt. Jak jsem již psal, lezu tam, kde mě něco zajímá viz tento server. Okomentovat herní událost roku jsem si dovolil po svém, stejně tak jako projevit svůj názor. Všem se tímto omlouvám..
  • Měl jsem betu na den. Ikdyž to byla pak nuda, díky omezení, chtěl jsem víc...víc..víc...víc...znovu jsem rozehrával postavu dokolečka..dokola...znovu a znovu. Říkám vám, že až to vyjde, tak bude v ulicích mimo pracovní dobu prázdno.
  • Veskoslav
    Ale proboha mi nechceme inovace! Kdyby zprznili Sc II vevíře inovací, myslíš, že by ji tolik lidí hrálo? Hráje se proto, protože nabídla přsně to, co se od hry očekávalo. A to samé v případě Diablo, kde je ale těch inovací podstatně více a mění některé věci, na které člověk může být zvyklý z předchozíh dílů. Ale srovnání Diabla a CoD je naprosto mimo. CoD je pouhopouhá sračka, kdy příběh MW I až MW III místo do jedné hr rozdělili do 3. her v obtížnosti pro cvičené opice a délkou doby kratší než vyučování prvňáčka.
  • No tvrdíš, že vyrobit Diablo je těžší jak MW. Každý má něco, každý je složitý v něčem jiném... Někde je peklo level design (multiplayerové mapy, které udrží hráče), někde je peklo game design (vymyslet rubačku která udrží hráče), někde je problém s velikostí prostředí a variabilitou, někde s kvantama high-poly textur. Nevybereš si.
  • Situacia s COD je to iste nevidis??????Diablo je takisto len stara vec v novom kabatiku vylestena a vymakavana doaleluja.(Starcraft 2 takisto)
    Blizzard ma kapacity a ludi na to aby prisli s niecim novym a dobrym ale eknomovia, managery vidia len cisla. Nakoniec ich prestii niekto kto bude mat kus odvahy a urcite aj stastia.
  • Taky je hrozne cool mit vesteckou kouli a vedet ze si tu hru stejne pobezi koupit.
  • "Vyrobit kvalitní hru je kumšt, ať se jedná o cokoli" Ja snad niekde tvrdim opak?
  • Veskoslav
    Tak kvalitních FPS je třeba poslední Deus Ex, Metro 2033 (po vydání všech patchů:-D), Stalker. CoD je už jenom nastavovaná sr*čka ehm pračka na prachy. Nenabízí novou grafiku již od roku 2008, nenabízí nic nového již od roku 2008, nepřinesla žádnou změnu v příběhu, kdy hrdinní Američané vždy zvítězí (když mi zabili Ghosta ve MW II, tak jsem byl nasraný, proč mi pozabíjeli britské, speciální jednotky a ne nějaké tupce od Amíků)
  • Dnes je v móde každému dať vedieť ako sme nad vecou a ako nás niečo nezaujíma, je to ubercool.
    *3*
  • kostejnesmrtelny
    Já si jenom vždycky vzpomenu na tu scénku z Nekonečnýho příběhu, jak se tam Atreyu snaží přemluvit tu obří kejchající želvu, aby mu něco řekla, a ona na to pořád jenom "mě to nezajímá, mě je to jedno" a on na to "kdyby ti to bylo jedno, tak bys mi to řekla". *4*
  • Veskoslav
    No říká se tomu humor, ale to u člověka, co przní přezdívky asi těžko obstojí;)
  • Veskoslav
    Warhammer? Ale který? 40k byl později a z klasického Warhammeru se mi vybavuje pouze Mark of Chaos a ten je taky později.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší