Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti někdo musel hodně hnout žlučí :) Vyrobit kvalitní hru je kumšt, ať se jedná o cokoli, to mi věř. FPS má svoje, Diablo má svoje. Já jen narážím na to, že nejde o inovativnost, spíš o zvuk značky, jak často toho využívám, jak se na mě dívá komunita.
    A že vznikají petice proti změně Diabla, tomu rozumím, protože koncept hry byl správný, jasně cílený. Někdo totiž potřebuje k potěšení 40hodin tupého bušení do myšítka proti stále nabíhajícím potvorám s IQ tykve, někdo 40hodin tupé střelby do enemíků s IQ tykve.
  • Nezajima me bungejumping a taky nelezu na most, abych to tam vsem rekl.
    Stejne si tu hru koupis hned jak vyjde a pak nad ni budes slintat.
  • Dneska zase perlíš, Vyhoňslave.
  • kostejnesmrtelny
    No, takovej je prostě běh světa. Ještě bych dodal, že obě dvě strany mají tendenci vždycky ten svůj názor prohlásit za názor většinovej a automaticky správnej, protože oni za tu hru platí!.
    Je to hrozná prrdel sledovat, třeba takový zoufalý ječení "noobíků" ve WoW, když přišel Cataclysm a jeho poměrně těžký heroicy, a následný zoufalý ječení "profíků", když pak přišly nerfy. V obou případech byly ovšem argumenty skoro stejný - většina vašich platících zákazníků to chce tak jako já! *16*
    Myslím, že kdyby se dělal žebříček sociálních skupin podle neschopnosti širšího rozhledu, hráči videoher by byli horkými favority *4*
  • Tak nějak tě nechápu. Proč bych nemohl okomentovat herní událost roku i přesto, že mě daná hra již nezajímá? To si ji jako nejdříve musím koupit a modlit se k ní, abych následně mohl napsat comment? Zalez kostěji zpátky do nory:-)
  • Preco Diablo nie COD? Padla tu velmi hanliva no na prvy pohlad celkom opravnena myslienka a spolu s nou sa vinie otazka preco by mala mat hra vysoke ohodnotenie ked vobec nieje inovativna? Podla mojeho nazoru je COD lacina defka ktora sa okrem grafickeho spracovania nicim ale absolutne nicim nelisi od dooma a to myslim naprosto vazne.Po doomovi tu bolo dalsich vela jeho klonov stavajucich na tych istych prvkoch a na pomyselnom trone FPS sa vystriedalo viac jeho klonov to co predviedol cod bola svojim sposobom dobra praca jednoducha kopia zasadena do aktualne velmi pritazliveho kabatu.Je diablo rovnaky alebo aspom podobny pripad? Je. Ano je ale na uplne inom poli ktory zdaleka nieje historicky pretazeny KVALITOU podobnimi titulmi a v tom je podstatny rozdiel.Domnivam sa ze urobit kvlaitne hack and slasch rpg je daleko narocnejsie ako kvalitnu fps.Je totizto zalozena na daleko sofistikovanejsich systemoch.A ako dokaz si staci spomenut kolko titulov dosiahlo kvalitu diabla a kolky sa o nu pokusali? Moj osobny nazor je ze konkurencia nebola shcopna prist ani len zo zaujmavym stromom skillov.Proste nic 0.A to je dovod preco sa aj 30 rocny otcovia ako ja tesia na dalsie pokracovanie.Lebo trh je na tomto poli absolutne vyprahly.Serie pes na raznu inovaciu pre mna je dolezite ci budu nosne prvky hry opat vyvazene a dotiahnute k dokonalosti tak ako to uz diablo predviedlo v minulosti.Inovacia bude pre mna prioritna vtedy ak sa presitim titulov ktore aspom napodobnia kvalitu diabla.Kvalit codu som uz bol presiteny pri hre dark forces.Myslim ze tu podstatny rozdiel je.
  • kostejnesmrtelny
    To je zjevný, jinak bys to sem nepřišel napsat *3*
  • Těšil jsem se šest let. Teď už mi je Diablo 3 úplně ukradený.
  • jnsCZ
    Jak píše radioaktivní surikata - přesně tak jsem to myslel.
  • ALIENVIK
    Těšim se už deset let a teď když je to za pár, tak se těšim ještě víc.
  • Ale je to fakt vtipny jak na internetech vznikaj petice aby v Diablu 3 nedelali zmeny co tam delaj a stejne nekdo napise ze to je stejny jak Diablo 2 a ze to musime kritizovat protoze dost neinovuje :D Njn holt to kazdej chce asi trochu jinak :D
  • "hrdnového s Prvky RPG, co mají vlastní inventář a sadu kouzel a postupně si zvyšují úroveň"

    Nebylo to předtím už ve Warhammeru?
  • Veskoslav
    To, že jedeš na cracku a máš zpomalený čas, to je jiná věc. Ale wow je realtime MMO.
  • Veskoslav
    Navíc toto je Blizzard:)Tam se moc inovací za ty léta u jeho her neobjevilo. Ale když s něčím přišel, stálo to za to. Viz W3 a hrdnového s Prvky RPG, co mají vlastní inventář a sadu kouzel a postupně si zvyšují úroveň. To předtím nikde nebylo.
  • WoW je tak trochu zpomalené neco zmáčkneš a udělá to za 2-3 vteriny
  • A ty máš očividně palec v zadku.
  • To neni o tom ze nesouhlasim ale o tom ze proste pises fakticky nesmysly.
  • Ale prd. Jde o to, že CoD už vychází hezkou dobu rok co rok a nabízí prakticky dokola to samý. To se člověku rychle ohraje. Diablo III vychází 11 let po Diablu II, spousta hráčů trojky nemusela dvojku vůbec hrát, starší hráči mezi tím zase dávno vyhládli. Mámina svíčková je mámina svíčková a těžko bys ji chtěl pokaždý jinou, inovativní, když máš rád tu jednu máminu. Ale mít ji každej tejden 3x, tak by se ti taky rychle přejedla. Capiche? *3*
  • Díky za reakci typu: No, nesouhlasím, proto jsi blbec. Nápodobně :)
  • Zayl
    "Každý hráč s trochou nadhledu moc dobře ví, že nejde o žádné propracované RPG, že hra je jednoduchá jako facka a postrádá hlubší rozměr."

    Pane Vojtíšek, to jste mi udělal radost. Normálně se článkům o Diablu vyhýbám jako moru, protože v okamžiku kdy vyjde budu zase půl roku poslouchat, jak je to nejlepší hra všech dob, ale ten váš jsem si s chutí přečetl.

    Uvidím jak to tedy dopadne, i když z vašich dojmů mám pocit že to je na dobré cestě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší