Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Staci aby downloader stahnul exe az toho 15tyho. Navic je to onlinovka takze ke cracknuti je potreba cely server sw.
  • Takze budeme dookola mastit Diablo?dokupovat dlc, o 15rokov slintat nad Diablo IV pretože je to "presne to same ty brdo" akurat zamestna o procesor viac a bude v nablyskanej ruzovej, jeeeeeeeeej
  • tak ted jsem si precetl par vlaken a vypada to ze crack na betu opravu neni. jen nejake snahy o EMULATOR serveru blizzardu, nutny k hrani SP, ale pry se to vubec nevede. a blizzardi nevydaji svuj code pro servery to je jasne, cili to vypada opravdu hoooodne nadejne.
  • Tak teď opravdu nevím. Do této chvíle jsem byl na 100% rozhodnut pořídit si Diablo 3. Ovšem teď se tu na hlavní stránce objevila zpráva, že v létě vyjde vylepšené baldurs gate 1 a 2 v nějaké speciální edici. Kupovat si Diablo 3 na 3 měsíce se mi moc nechce:-)))
  • uprimne, pokud by hra zustala necracknuta opravdu az do 15.5., tak by meli nejsilnejsi ochranu co jsem vubec videl..... ale nejak tomu moc neveriim.
  • Tipujem, že si celkom veria, keďže betu sa spojazdniť nepodarilo a to je vonku od septembra.
  • tak ti co zaplatili za digital, uz maji klienta doma. neni to trochu risk, davt full klienta 60 dni pred launchem ? vzdyt za tyden muze byt crack, a pak platici hraci budou cekat 50 dni nez si milostive zahrajou....
  • Alebo len novú sadu rún.

    A samozrejme si každý môže vybrať akúkoľvek kombináciu skillov - a to hocikedy, čo výrazne zvyšuje všestrannosť charakterov.
  • Diablo 2 stalo 500 jeste velmi nedavno tak si asi pockas :D
  • proc by nemenili skilly...vzdyt to vypada skoro jako ve wowku...tak proste v nejakem patchi nebo datadisku pridaji dalsi strom, nebo par skillu atd...
  • zdenek.sipek
    je jasné, že skill systém budou upravovat ale co už neupraví je množství schopností, nebo lépe skill tree - kombinací skillů jsme v DII mohli vytvořit mnoho a mnoho jedinečných buildů od jednoho povolání - v DIII je tohle silně zredukováno a hráč už si nemůže vyhrát s kombinováním jako kdysi - vše je pevně dáno... a to je to největší zjednodušení - runy a runová slova vem čert, to už bylo takové hardcore piplání
  • Hm, no ako to povedať. Nemá. A ak myslíš aj runové slová, tak nepochybuj o tom, že v budúcnosti to nejakým spôsobom do hry pridajú, možno prostredníctvom klenotníka (alebo čo to bol), čo zatiaľ z bety škrtli.

    A skill systém budú vylepšovať a balansovať podobne ako to robili v dvojke - len si porovnaj d2 1.00 a 1.13.
  • zdenek.sipek
    Přesně tak - Blizzard ty hry ždíme spousty let na vysokých cenách a zlevňuje málo - vždyť i jednička se ještě prodává cca okolo 150 kč a dvojka cca 250 kč elektronicky ... a to už je let!! ... musí se nechat že do dvojky vycházely opravné patche skoro deset let, takže to nebyl mrtvý produkt
  • No u mňa vyhráva d1 hudba z katakomb. *14*
  • zdenek.sipek
    Diablo II má mnohem propracovanější systém skillů a run - v D3 vše jen zjednodušili a ohlodali na kost kvůli přístupnosti širším masám - taky je to tím, že spousta vývojářů Diabla I a Diabla II už na trojce nedělala .... zase na druhou stranu Diablo II už má na dnešní dobu nic moc grafiku, jednička taktéž...... holt jsem zvědavý na to nové diablovské pozlátko, už mi chyběly ty charakteristické textové fonty a klikací akce - a hlavně pídění po předmětech :)
  • deridon
    to jsem rád.. jelikož dělal hudbu pro Torchlight, kde jsem to hned poznal, jak jsem to slyšel, ten jeho styl hudby má prostě něco do sebe
  • pokudj e to pravda, tak je to moc dobrá zpráva.
  • deridon
    tipoval bych tak 7 let minimálně a bude to stát 300,- :D
  • však je času dost. Ano i D1 měl hudbu skvělou ale mě osobně nejvíce sedla až dvojka. Hlavně skaldba Wilderness a pak také kompletní ost z datadisku.
  • V Diablu 3 se objevi hudba Matta Uelmena, pred nedavnem se na blizzardim forum objevil blue post, ze s nim nahrali kolem 90 minut hudby ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit