Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čo sa týka hudby, tak d1 je ďaleko pred dvojkou.

    No a kým to bude za 300 - ako poznám blizzard, tak to sa načakáš.
  • To si piš, že dostane. Stačí se jen podívat na hodnocení posledních "über" titulů Skyrim a ME3. Obě hry sice skvělé, ale v recenzích ani zmínka o nějakých problémech, záporech, nechtěných a načekaných překvapeních. A o hodnocení ani nemluvě.
  • jasne a v blizarde im platia malo preto im to trva tak dlho. Profiku.
  • Vymejvárna mozků hype reklamou zdá se funguje:-)
  • jo aha... pro tebe je možná i D3 škoda...
  • Torchlight je sra*ka. D3 je 1000x lepší. Nic lepšího než d3 není.
  • Nebudu ti brát tvůj názor - ale nejlepší hra všech dob? Prosímtě. Ano, pro tebe ano, ale ber to objektivně. I když vyšla dvojka -a aže je zatraceně dobrá(ve svém žánru) tak dostala okolo 8/10. Nic víc. Je spousty jiných her, které jsou opravdu perlami ale není hra která je nejlepší hrou všech dob... popravdě tupá akční rubačka byť perfektně zvládnutá nejlepší hrou všech dob být rozhodně nemůže. A že mám diablo moc rád.
  • Mně kolikrát v podobných hrách ani nevadí omezený počet buildů, hlavně prostě jeden z těch dostupných musí být takový, aby mi sedl stylem hraní. Víc nežádám.
  • Diablo 3 dohraji každý rok minimálně jednou. Je to perfektní odreagovávácí mlátička. Myslím, že trojka bude to samé s trochu pozměněnýmui prvky. Nic víc nic míň. 1200 za to nedáím a 500 taky ne. Počkám až bude v klasice okolo 300,- a pak si to zahraju. Do té doby budu pokračovat ve dvojce, kterou, dle m,ého názoru trojka těžko překoná. Hlavně v hudební stránce - Matt Uelmen je totiž nenahraditelný, proto se tak těším na Torchlight 2.
  • Každý milovník hack & slash her většinou tyhle tituly hraje mimo jiné kvůli tomu, že prostě miluje farmení equipu a tak se někteří bosové chodí zabíjet neustále dokola, dokud z něj nepadne to, co člověk potřebuje.
    Podle mě hlavně díky tomu pak mají lidé v hlavě zažitá jména těch bosů. Zatímco Mephisto a Baal jsou pak jména známá celkově i širší veřejnosti jako klasičtí představitelé pekla v mnoha kulturách, tudíž na ně člověk narazí více. Jména bosů z TQ jsou spojeny spíše s řeckou mytologií, která je prostě spoustě lidem cizí (Charona snad ale zná každý).
    Já D2 dohrál 2x a nepamatoval jsem si ani toho Baala, DS2 (4x) jsem měl hodně rád, ale pamatuji si jen Valdise. TQ jsem dojel 6x a farmili jsme s kamarády titána a Háda až nám z toho šla hlava kolem. Jak říká Aoyagi, jména z TQ jsou také hůře zapamatovatelná. Jen tak mimochodem, vzpomeneš si na nějakého jiného bose z D2 krom těch posledních? Pochybuju *3*
  • klidně počkej, nic proti tomu nemám :) já už mám koupenou digitální verzi, včera jsem ji zaplatil. teď už jen ćekat na příchod nového Krále. To bude dlouhých 60 dní.
  • Priznám sa, že aj mne.

    Ono to po x generických "dark gothic middleages" rpg prišlo ako príjemné osvieženie a ukázalo, že aj antické a orientálne prostredie má čo ponúknuť.
  • To samé jsem před x lety říkal o Duke Nukem forever a jak to dopadlo?:-) Já si raději počkám, než koupit hru za 1200 a pak toho litovat.
  • To mi neco pripomina :)) taky jsem si koupil pred mesicem novy pocitac ciste kvuli hrani diabla trojky. Uz aby to tu bylo jjjjj
  • Koho zajímá nějaké hodnocení? Bude to bomba. Víc netřeba říkat. U mě to má už teď hodnocení 15/10 - nejlepší hra všech dob
  • Je zajímavé, jak tu někteří vykřikují, že si hru všichni koupíme, že je nejlepší, že už nebudeme hrát nic jiného. Bohužel, ale každá mince má dvě strany. Jsou tu i zarytí fanouškové diablo série, kteří po dohrání bety tvrdí, že hra nedosahuje kvalit dvojky ani omylem a že jsou velice zklamáni. Počkáme na recenzi a uvidíme.-) Jen doufám, že hra nedostane 10/10 už jen kvůli názvu *1*
  • Ataker
    Proč trolling? Podle mě to bude hrát opravdu velká masa lidí a troufám si tvrdit, že i hráči wow přejdou právě na diablo 3... však se ukáže jaký to bude mít úspěch.
  • Kvůli D3 jsem si koupil novej komp, tak teď už jen vydržet 2 měsíce a začít lovit. Nemůžu se dočkat :-)
  • A to je škoda, protože mi to přišlo mnohem přitažlivější :) . I když tedy antickým krátkým zbraním moc nefandím.
  • To bol aj jeden z dôvodov, prečo tq nebol až taký úspešný (okrem toho, že za ním nestálo meno ako blizzard) - antické a orientálne prostredie si nezískalo až toľko ľudí ako "temný gotický stredovek" d2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit