Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná spíš na tom jak tohle chápe Mazii. *5*
  • To zalezi na tom jak chapes vyznam slova prace, nerku-li vyznam slovniho spojeni dobre odvedena prace.
  • Soudě dle gameplay videí zažiješ během hry takovej pocit několikatisíckrát *1*
  • Dvojicky odpalil G.W. Buch to vi prece kazdej. Ty letadla byly jenom tak na okrasu protoze to prece odpalila demolicni firma a nikdo z te firmy co pripravovala ten odpal to zatim nastesti neprokecl.
    Na Ukrajine je to samej fasista to vi prece kazdej. Cely je to vlastne takovej souboj mezi Ukrajinskymi a Ruskymi fasisty.. Uz aby to tam Rusove obsadili cely at se na Ukrajine maj lip (jako vsude kde to obsadili Rusove).
  • aaaj klasické ovečky vychovávané západnů prepagandů. určitě mi aj budete tvrdit, že Kyjev nejsů fašisty, a dvojičky odpálil BinLádin! ojojoj, odporůčám vám počuvať Revoltu ať sa vám otvorý brána do vyššího vedomia
  • To víš, každej nemůže hrát třetího Witchera 14 dní před launchem jako ty
  • Mazii
    Zaklínače 3 budu určitě hrát na nejtěžší obtížnost. Chci mít pocit z dobře odvedené práce, když zabiju nějaké monstrum *3*.
  • A dokonce i na počítači ráči počítačových her, což?
  • owny
    jsem na to zvědav, ale nemám o tom žádná přehnaná očekávání, přece jen to musí být hratelné na konzoli konzolovými hráči
  • To sice je, ale ve vysledku to videt neni. Nebo mas pocit, ze ta hra, ktera ma 3x vetsi rozpocet nez Z2 a cca 30x nez Z1 je 3x nebo 30x lepsi? To je na tom to smutny, ze sice naklady rostou, ale hra se nijak nezlepsuje.
  • Jo, na jednu bude platit úskok a sek, na druhou úskok a igni a na druhou dva úskoky a střela z kuše :D
    Stejně 30% budou skily, 30% výbava a 30% alchymie.
    Zabíjení NPC monstrama taky nezní lákavě. Doufam, že to ošetří aby se tím nebloklo přijmutí/splnění vedlejších questů.
  • Přivázat ke hranici a pak už jen IGNI.
  • Doom?
  • tak sry, ze se mi ta hra docela pozdava a chci si ji zahrat, za to jsem obdrzel 4x minus :) Jdete minuskovat na Novinky.cz, komousi!
  • Vogon
    Quen a spamování levého myšítka určitě bude fungovat na každou příšeru.
  • U rusaku jeto venku.. *11* r
  • hmm co si já vybavuju (už je to nějakou dobu co jsem hrál witchera) tak si člověk na nejtěžší obtížnost vystačil s vlaštovkou a skupinovým stylem, sem tam nějakej ten olej (pro větší immersion) *1*
  • Jack1947
    Tak tak...
  • I'm too young to die
    Hey, not too rough
    3 Hurt me plenty
    4 Ultra-Violence
    5 Nightmare!


    *1*
  • Já bych na ně nebyl tak přísnej. Klidně ať hry vyvíjej, ale měli by je distribuovat zadarmo. Vývoj počítačovejch her stejně neni žádná opravdická práce, narozdíl od našich dělníků a rolníků akorát sedí celej den na prdeli v kanclu u kompu a prd dělaj. Jejich ruce nikdy nepoznaly mozoly od skutečné manuální práce, které buď čest.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit