Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To chce novy pribeh z Warcraft Universa alebo 1. a 2. vojnu
    • nekromant33
      Vzhledem k tomu, že mluvili o Lotharovi a Durotanovi, tak půjde asi o tu první.
      • Citim tu
        "Anduin Lothar vs Orgrim Doomhammer" (asi iba pre znalcov ) *1*
        • nekromant33
          ten tam asi bude taky, ale Durotan byl potvrzenej jako hlavní postava (spolu právě s Lotharem). Doufám, že v dalších dílech Thrall nebude řvát za kladivo zhouby
  • Podle me uvidime dalsiho Avatara ve Warcraft provedeni...
  • TheMachineXYZ
    Ben Foster jako levná kopie Aarona Paula? ... Tak budíček ;) protože když už tak Aaron Paul je levná kopie Bena Fostera ;)
  • Keby bol film celý v CGI určite by to uspokojilo hard-core fanúšikov, ale film by nemal šancu na úspech u širšieho pubika. Ide o to aby si film na seba dobre zarobil a dostal sa do povedomia aj u ľudí ktorý toho veľa o Warcrafte nevedia. Dúfam, že film bude mať dostatočne kvalitný scenár.
  • Počkat, to nebude celé CGI? Prostě skvělá Blizzardi intra, outra, atp. roztáhlé na celovečerní film? Herci se shánějí jen na dabing, right?
    • Jack1947
      Dneska ale lidi vic leti na 3D a pocitacova animace byla hitem nekdy v roce 2001 nebo kdy. Hranej film je lepsi a hodnotnejsi prece. *5*
    • SnakePlisken
      Nikde se nikdy nehovořilo o tom, že to bude CGI. To si jen vysnili hráči. Bylo by to velice náročné a filmu by se nemusely s takovou dočkat ani tvá vnoučata. Film bude samozřejmě hraný, jak se již mnohokrát psalo. ;)
      • Náročné ano ale ne nereálné. Radši to mít celé CGI jako Tintinova dobrodružství než polo-CGI jako Hvězdné války (1-3).
        • MrSanta
          Vzhledem k nákladům je to nereálné. Tedy pokud si to člověk představuje ve kvalitě, jaké mají CGI mini filmečky jako u Warcraftu nebo bylo třeba u SW:TOR. To by bylo drahé jako sviňa a navíc děsně náročné na čas. V takové kvalitě je to reálné pouze v případě, že chceš zruinovat filmové studio.
          EDIT: koukám, že než jsem to nadatloval, tak poslal skoro to samé haďák.
          • SnakePlisken
            Ale jen o chvilku před tebou. ;)
        • SnakePlisken
          A taky drahé. Pokud víš, CGI filmečky Blizzardu mají opravdu velkou kvalitu a pár minutové video trvá vytvořit i několik měsíců. Jak dlouho myslíš, že by trval film? Kolik myslíš, že by to stálo peněz? Ano, nereálné to není, ale je to ekonomicky nevýhodné. Nevyplatilo by se to. A ať si jakéhokoliv názoru, každá firma musí vydělávat.
          • Tintinova dobrodružství stála $100-120M. A vydělal i když to nebyl žádný divácký hit (Box office $373,993,951). Dovoluji si říct že fanoušků WoW je víc než fanoušků Tintina. Tintin má runtime 107min a tvořil/točil se asi necelé 2 roky (2009-2011). Takže by se to dalo natočit v rozumném čase a i na tom vydělat. S tím že se technologie opět za ty 2-3 roky posunula a tvorbu to o něco zrychlí i zlevní.
            • MrSanta
              Z box-office ani zdaleka celá částka nejde studiu. Teď si nejsem jistej, ale je to něco kolem 1/3, takže to by znamenalo, že se film zaplatil. A to se jako úspěch nebere.
              Tintin má grafiku hodně stylizovanou a s kvalitou Warcraft/Diablo CGI filmečků se to nedá srovnat.
              Od prů*eru jménem Final Fantasy: The Spirits Within, který se snad jako první pokusil o celovečerní CGI film ve špičkové kvalitě se do CGI AAA filmů nikdo nepohrne.
  • zapojkabel
    Krucipísek himlhergot!! Jsem se těšil, že si Nicolas Cage střihne Arthase:(
    http://4.bp.blogspot.com/_0f7Muu8izqA/TBo_LPFbwwI/AAAAAAAACkA/uvepzjpC_tk/s1600/DillonChance_Arthas.jpg
  • pandy budou cvicene, nebo herci v kostymech?
    • pandy vůbec nebudou kámo :) bude se jednat o první válku mezi lidmi a orky :)
    • Herci v kostýmech vyjdou daleko levněji i když rozumově budou na tom obdobně, takže asi herci :-)
  • Nevím, ale celá tahle šaráda kolem filmu, mi přijde jako levná kopie augiašového chléva zvaná, totálně podělané lore wow :-)

    Nic proti, ale zcela jistě to bude další cečková zhov*dilost natočená dle hry.
    • Tohle má rozhodně vyšší ambice a schopného režiséra.
      • To sice má, ale stejně tomu nevěřím. Ale kdoví, třeba to bude první film podle hry, který prolomí ledy na filmovém plátnu :-)
        • A co Silent Hill? To byl imho dobrý film
          • Resident 1,2,3 byly bezva, Mortal Kombat, byť to bylo Bčko nebo možná i Cčko, tak byl fajn :)
            • Resident 1 ušel, zbytek *11* , mortal kombat je jako noční můra s jedním nebo dvěma světlýma momentama, jinak by se musel hodně snažit aby to bylo aspoň to Céčko, přišlo mi to stejně trapný, nemastný, neslaný a překroucený jako street fighter, což je asi nejhorší film všech dob a to je street fighter série (hry) moje nejoblíbenější ze všech bojovek. Udělat dobrý béčkový film není jen tak, třeba Peter Jackson to umí perfektně a měl u toho zůstat
          • snorgrind
            nejlepsi byl postal *1*
            • Postal a nejlepší? No to rozhodně ne ale byl fakt vtipnej, to jo
  • SnakePlisken
    Taktika nedávat tam žádné příliš známé tváře je velice dobrá i z ekonomického hlediska. Takové hvězdy si účtují příliš velké honoráře a když tito trošku méně známí herci dokáží zahrát kvalitně, peníze, které ušetří na honorářích mohou dát jinam a tímto zpříjemnit vizuální stránku divákům apod. :-)
    • Jack1947
      Foster a temer neznama? *15* Patton mozna ne jenze to je tak secko a jo je to fuk jenze kdyby tam dali uplne nezname tak by to bylo jeste lepsi, tohle at uz je reziser sebelepsi fanousek zacina smrdet... *7*
      • SnakePlisken
        Psal jsem o ne příliš známých hercích nebo méně známých hercích. To neznamená, že jsou neznámé. Nevkládej mi slova do úst. A pravda to je. Nejsou příliš známí, což je pro mě věliké plus. Když řekneš široké veřejnosti jméno Brad Pitt, tak jej budou znát, ale Ben Foster? Bohužel, většina veřejnosti nebude vědět, o kom mluvíš.
        • Jack1947
          Pritom ho urcite uz nekolikrat videli v nejakym jeho filmu... njn verejnost je tupa jak klyn zarazeny do dreva. *7* Tak promin ja jsem zareagoval trochu spatne nechal jsem se unest textem.
          • vlastik.plaminek
            No vidíš, ty si pamatuješ Fostera, já pravopis.
          • kostejnesmrtelny
            "Verejnost je tupa jak klyn.."

            Do zoo s ním, to se vážně jen tak nevidí *1* *1*
          • Fakt bych chtel videt co jsi za cloveka. Jsi jiste uzasny a vsechno znas, mas obrovsky prehled a ostatni ti nesahaji ani po kotniky. Musis mit krasny zivot:-)
            • Jack1947
              Ja se chovam povysene? Ja preci jen prejimam jine nazory, sam zadne sve nemam. *15*
              Spatny doufam nejsem, jen jsem reagoval tak jak reagoval s tim ze nebylo mysleno nikoho urazet. Aspon neprimo. Takze tu ma omluva jestli to tak vypadalo.
            • Ma jedovata poznamka vychazela ze tveho sprosteho odsouzeni lidi za (celkem pochopitelnou ) neznalost. Treba nejsi spatny, ale bud trochu vic pokornejsi a mene povysenejsi.
            • Jack1947
              Kez bych byl tak uzasny a vsechno znal. Tak bych davno vypadl z tehle diry a sel nekam kde je prijemnejsi prostredi. Bohuzel *9* nestezuji si na svuj zivot, krasny asi uplne nebude ale da se. *4* Jeste nez neco napises , pojedeme OT a pak zase spatny budu ja. (plati pro kohokoli).
          • Vážně zrovna ty budeš mluvit o tuposti ?
            • Jack1947
              Te pic. *3*
          • SnakePlisken
            V pohodě. ;)
    • Navíc tady stejně bude spousta tváří pod maskama a velké jméno by zbytečně strhávalo v tomto případě nechtěnou pozornost.
  • Ben Foster levná kopie Aarona Paula? To může napsat jen někdo, kdo se ve filmech absolutně nevyzná... Ben Foster je mnohem větší hvězda než Aaron Paul a ještě mnohem lepší herec...
    • kotty
      Jsem rád, že nejsem jediný, kdo si to myslí. Je to velmi kvalitní a univerzální herec který dokáže zhrát téměř cokoliv, od komediální postavy přes drsného banditu až po psychopata. Jeho problém je, že většinou hraje ve filmu druhé housle.
    • SnakePlisken
      Dle mého se jedná jen o subjektivní názor autora, který se nemusí ztotožňovat s názorem jiné skupiny lidí. To však nutně neznamená, že je to špatně.
    • Slotermeyer
      Naprostej souhlas. Loukoto, Loukoto, doplň si vzdělání...

      http://www.csfd.cz/film/98210-bang-bang-ses-mrtvej/
      http://www.csfd.cz/film/228259-3-10-vlak-do-yumy/
      http://www.csfd.cz/film/242379-messenger-the/
    • Taky mě to vyděsilo *11* ... Ben Foster je jeden z mých nejoblíbenějších herců a je to rozhodně hvězda. Aaron Paul? Slyšim o něm poprvé, taky když se podívam na jeho výčet filmů a seriálů tak se moc nedivim. Navíc i kdybych ho viděl tak si ho nepamatuju, Ale Foster bývá vetšinou nezapomenutelnej.
      • souhlas...spis bych rekl ze Aaron Paul je levna kopie Bena Fostera
      • Aaron Paul ti nič nehovorí? Breaking Bad?

        V každom prípade súhlasím, že Ben Foster rozhodne nie je "levná kópie" A. Paula.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit