Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak je středa a pořád nikde nic, začínám být nervozní. *3*
  • Nie je mozne.... SUPEEEER! Diky moc, skvela vzpruha pred skuskami!
  • Gratuluji výhercům, i když bych měl k pár hláškám výhradu, ale co, je to jen hra *3*
  • Napište nám vlastní verzi toho, co si asi Geralt po úspěšném pobití nepřátel říká sám pro sebe, když strká meč do pochvy a odchází vstříc dalším soubojům a dobrodružstvím.

    Geralt: "Není důležité kolik lidí jsem zabil, ale jak vycházím s těmi, kteří jsou stále naživu."
    • Já tam měl pár verzí, přičemž první jsem odeslal. Teď se momentálně chystám zbalit svůj zaklínačský meč a jedu navštívit lživý servr polské wikipedie!

      Zaklínač doráží posledního nepřítele, zasouvá železný meč do pochvy vedle stříbrného a v duchu...
      ...si zoufá:"Proč sakra Sapkowsky nevymyslel světelné meče?! Ještě chvíli budu tahat ty tuny meteorické oceli na zádech a rupnou mi kšandy!"
      ...si říká: "Já vám dám předbíhat frontu ve školní jídelně neřádi!"
      ...si říká: "Takže pokud nevyhraji tu soutěž o Zaklínače 2, tak takto skončíte i VY, redakce Games.cz!
    • To je teda pěkně trapné.
  • Zdravim, mam takovou otázku k Zaklínači 2. Když se ve Flotsamu podívam na tu tabuli se zprávami s vedlejšími úkoly, tak je jich tam 5. Smlouva na nekkery a eindriagy mi jdou, Troll troubles to je to DLC co spraví patch, ale to s tim banditou na "D" kterej zažádal o milost a ten úkol který tam vypsal Cedric(ten elf na stráži v koruně stromu ve Svazovišti) mi nejdou! Když si je seberu, tak se mi prostě nic neukáže, ale ta zpráva z nástěnky zmizí. Nevíte někdo co s tim??
    Děkuji
    • vsadím se, že to bude další stažitelnej přídavek do budoucna....
      • No tos mi moc nepomohl :D ale počítam, že to DLC nebude páč to u toho neni napsaný, jako v Troll Troubles, navíc je to přeložený do češtiny což ten trol neni :)
        • Já bych řekl, že jo. Autoři říkají, že budou dlc zdarma a počítánm s tím, že to pokaždé budou je takové úkoly... nic velkýho
  • kotty
    Gratuluju vyhercum, snad nekdy priste. Ale nemuzu se ubranit pocitu, ze vetsina hlasek byla dost tuctovych, predevsim hlaska "Na tohle jsem uz prilis starej!". Ted ze me nemluvi zavist (no dobra trochu mozna jo :D ), ale spis me mrzi, ze vetsina hlasek je bez fantazie. Ta prvni se nicmene povedla :)
    • No abych řekl pravdu, jsem na tom úplně stejně jako ty. Opravdu ty hlášky jsou dosti tuctové a bez fantazie až tedy na tu první, co vyhrála tu grafárnu... ta se opravdu povedla a autor by se měl přihlásit abysme mu mohli pogratulovat osobně :) Btw trošku jsem nepochopil tu odpověď s tim vzpomínáním na ženštiny, ale to je asi moje chyba :)
      Tak či tak gratulace výhercům a ono je možná lepší, že jsem nic nevyhrál, protože Zaklínače 2 jsem si pořídil už v předobjednávce a mít svou odpověď na prvních dvouch místech je u mě s mým štěstím velice nepravděpodobné :)
  • Teda nevím jestli Vzpomínat si na nějaký události(Vzpomene si na Yennefer.....) je říkat si něco pro sebe a zřejmě asi ne... Ale ostatní odpovědí super :-)
  • misho8723
    Gratulujem výhercom.. len sa chcem opýtať, ze ci napríklad to, ze som napísal celú tretiu otázku v angličtine, bol dáky problém.. lebo moja začala takisto ako tá čo bola výherná: "Na toto som už príliš starý" a potom som mal ešte ďalšie asi 2 - 3 vety ku tomu.. ale nevadí.. hru si aj tak plánujem kúpiť
  • zase tu vasu sutaz vyhrali nejaky imaginarny ludia ktory v skutocnosti neexistuju??
    • sleepless
      Neni nic jednodussiho, nez tem imaginarnim lidem tady v diskusi napsat, at se prihlasi az jim ceny prijdou :)
  • Sláva vítězům, čest poraženým! Začínám se smiřovat s krutou pravdou, že co si nekoupím nemám. Ve hře prostě nemám štěstí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit