Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim rict, ze me BI nechytil - recenze me navnadila, ale hre dat 9/10 fakt ne. Jinak serii Bioshocku mam rad. Je pravdou, ze jsem to jeste nedohral, ale nejak jsem ztratil chut. Akce chaoticka a misty docela tupa a omezena, lokace mozna zajimavy, ale ne nic extra - ocekaval jsem mnohem vic. Vedlejsi postava snad ani postavou neni, ale takovym hernim duchem - mnohokrat vedle me probehla na druhou stranu, sel jsem jinam a byla prede mnou nebo vedle me - skripta!! Jeji schopnosti nejsou vyuzity jen pomaha, jinak nic extra nedela. Misto toho jsem dohral GoW A a byl jsem mnohem spokojenejsi - ocekavani skoro zadne sice je to ve smes stejny jako 3dil, presto me to chytlo. No a ted hraju TR a Lara je nekde jinde ma taky dost chyb, presto vtahne, za me zatim 9/10 a to jsem od ni nic necekal. K BI se snad vratim a dohraju a mozna zmenim nazor.
    • Možná v tom je kámen úrazu. Nic jsi od těch her nečekal, nemohli tě zklamat, zatímco BI naopak. Jinak moc nesouhlasím s tím TR, hodnotil bych o stupeň míň (jsou tam nelogičnosti, který jsem hodně dlouho zkousával, ale finiš byl velmi povedenej), ale je to otázka vkusu, zvlášť tenhle díl bude buď úplně dole, nebo úplně nahoře. Generace odkojená Uncharted si bude libovat, generace odkojená TR bude nadávat. :) BI jsem začal a zatím teda vypadá úchvatně. Ale jsem jen za úvodem. ;)
      • Uprime me sralo, ze Lara je z pocatku takova desne decka - chybela mi ta drsnacka z puvodnich dilu. Nejsem jeste u konce mozna to hodnoceni zmenim. Nelogicnosti tu je mraky, jako v uncharted ci fc3 atd. Je fakt, ze to je a neni TR je to takova jina filmova variace na motivy TR, ale jako restart serie to tak spatny neni. Mozna kdyby hra nemela nazev TR, kdo vi jak by byla hodnocena.

        Z5 k BI dam mu jeste sanci, ale uvidim duben je dlouhej a nic co by me zaujalo nevychazi - treba pak taky zmenim nazor.
        • "Je fakt, ze to je a neni TR je to takova jina filmova variace na motivy TR, ale jako restart serie to tak spatny neni" - přesně tak. Čemu jsem se asi nejvíc vysmíval bylo, že svou díru v břiše z hrozně drsné scény z prvních 30 sekund hry řeší až skoro na za půlkou hry. Taky ty levely na začátku jsou strašně....nic moc. Jenže pak se dostaneš na pobřeží se ztroskotanýma loděma, tam jsem prostě vypnul a už si jen užíval plynulost hry. A hle, to čemu jsem se smál mi najednou vůbec nevadilo, prostě to mělo příjemný dobrodružný spád až do konce. Jeden puzzle byl dokonce náročný po vzoru starých dílů. Tím jsem chtěl jen naznačit, že by si člověk měl dělat závěry až po dohrání. Tohle pro mne byl totiž názorný úkaz toho, že jsem se u té hry ani nechtěl bavit, protože prostě nebyla jako ty před ní. :)
          • Jj TR jsem dohral a nejlepsi byl konec ;) - mohl by vznikat kazdy rok jeden TR ;) - jak si rikal od pulky super - ted hledam drobnosti na trofeje. Tak pak zpatky k BI.
    • Mně obě hry (Bioshock a Tomb Raider) přijdou poněkud přehypované. Obě jsem si užil, ale obě mají gameplay založený na absenci (quick)save a neskutečném grindu vybavení v dané lokaci. Je docela otrava muset sbírat všechno znova a celkově je to hrát jednou a zapomenout. U Bioshock je to hrát dvakrát a zapomenout, protože až napodruhé člověk pochopí děj, nebo jeho část, podle mě tam některé věci moc vysvětleny nejsou nebo nedávají smysl. Ale třeba se o tom zmíní nějaké DLC. Jinak obě hry jsou pro mě film proložený střílečkou a já mám radši otevřenější RPG jako Deus Ex nebo Vampires Bloodlines. Tam mám pocit, že hraju hru a mám možnost volby. Ne, že sleduji film a abych se dočkal další scény musím povraždit dvacet nepřátel a prohledat 10 krabic... A hlavně to spojení, utíkej za Elizabeth, postřílej stovky lidí a přirom sežrat shnilé pomaranče, zapálit si cigarety, prohledat popelnice a vrárit se půl mapy s klíčem k bedně je takové podivné... Nevím jestli je to střílečka s filmem nebo film se střílečkou:)
      • Přesně tak, navíc u Lary jsou i různe skákací akce atd. a ty tu hru oživují. BI to nemá a je to fakt jen střílečka s filem a naopak - u Lary je to v mnohém hodně podobné, ale máš takový pocit, že je to víc film - u BI mi vyprávění a styl hry přijde zastaralejší. Rychlo-dráha mě v BI neokouzlila, občas je to dost zmatečné.
        Laru vidím jako takové Uncharted v ženském stylu, protkaný dějem z Lost a pár momentů z FC 3. TR je víc skutečný, sice přehnaný ale reálnější. Navíc mě u BI štve divně rozpoložené zorné pole (nějak jsem si odvykl na FPS). Docela lituji peněz za BI Ultimate edici - (i když postavička je fakt parádní).

        K DLC - na PS3 se již objevila možnost zakoupení passu, očekávám v brzké době nášup DLC - možná, že potom BI bude tou hrou za 9/10, ale za jakou cenu.
  • KIMCID
    Hrál jsem cca 1 hodinu.Hra mě bohužel nevtáhla.Mrzí mne to, ale přijde mě že je tam moc stejnejch věci z B1 a Dishonored.Čekal jsem něco nového.Nechám teď uležet třeba časem přijde chuť.
    • zač mínus?
      • No co, prostě se lidem nelíbí, že tě hra nebavila a vzdal si to už po hodině *2*
  • Kozy
    Tohle je tak trošku mimo, ale některý oblasti mi hodně připomínaly Dishonored, vcelku mě mrzelo že tam nebylo něco jako Blink. Ale když tak přemýšlím tak asi jediný co bych vytkl jsou stejný typy nepřátel na obou stranách. Lincoln u Voxu pobavil ale mohly se víc lišit.
    • No já jsem něco jako blink viděl :), i když hodně omezené, při hopsání po hácích a kolejích pomocí skyhooku.
    • Baldur52
      nevím no, mi tedy nic Dishonored nepřipomnělo

      každopádně pokud jde o stejné mechanické nepřátelé na obou stranách, tak to bude tím, že obě strany je měly od stejného zdroje ;)

      Be the bee!
      • Kozy
        Hele v některých uličkách celkem jo, i když pravda, bylo to o dost barevnější.
        Jo to vim, jen že už to bylo dost repetetivní, chtělo to nějakou změnu. Vlastně mě asi víc bavila zhruba první polovina hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit