Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Tyto zprávy nejsou zbytečné. Já jsem třeba rád, že jsem se o tomhle dozvěděl. Jestli chceš věci, co se týkají pouze her a ne vývojářských společností, tak běž na Zing, kde to třídí, ale tyhle zprávy jsou užitečné.
  • no moje názor že je

    Bioshock 1 dobrý ale protože dvojka tak infinite už ne tak dobrý a když Ken to je lepší už nechce dělat dál možná ale co
  • fallanga
    Omlouvám se, že mám jiný názor než ty. Já hrál pouze první System Shock a moc mě to nechytlo. Je to dobrá hra, ale Bioshocky mě bavily více. A to, že mám rád staré hry na tom nic nemění.
  • a teď si dej facku, bioshocky mají skvělou atmosféru a slušný příběh, jinak jako FPS nevyčnívají, zatímco systemshocky byly ve své době revoluční hry takže nechápu jak tohle můžeš napsat když se tady propaguješ jako herní gerontofil a propagátor zpátečnických m&mX
  • michaliuz18
    mne je to uprimne jedno, bioshock mi chybat nebude
    snad len drzim chlapcom palce nech aj v skromnych podmienkach robia dobre hry
    - tym nechcem vravet ze bioshocky su nuda ... no chybat mi nebudu a hlavne nie infinite ktory bol hype jak svina a pritom za to ani nestal
  • fajn, aspon nebude Call of Bioshock kazdy rok. Nech zacne nieco nove. :)
  • fallanga
    Smutná to událost. Všechny Bioshocky byly skvělé hry, které se málokdy vidí a System Shock také nebyl zrovna k zahození. *9* *9* *9*
  • Za vyšší obtížnost byl první bioshock velice slušnou výzvou. Čekal jsem původně něco jiného, trochu víc System Shocku a trochu jiné a tužší souboje s Big Dady, ale pro mě je Bioshock nezapomenutelnou hrou. Určitě si ji zahraju znovu.

    Ted jsem oprášil kouzlo Riddicka...tomu říkám hra s dobrou znovuhratelností. Mít nějakýhko kamaráda, tak bych rád prošel i v coopu poslední Syndicate
  • No jelikož nový Irrational zůstávají pod 2K, tak bych na nějakou šíleně inovativní a novou věc nesázel.
  • Mart9
    Děkuji.
  • Malleth
    Je mi líto lidí v Irrational, ale pro nás hráče je to spíš dobře. Nebude nucenej do dalšího Bioshocku, může dělat nový zajímavý hry a nemusí se podbízet mainstreamu.
  • Naco ale rozpustit cely tym ? Staci jednoducho zacat s niecim novym.
  • Kozy
    Tak myslim si že lidi co mají v portfoliu práci na Bioshocku se v herním průmyslu neztratí.
  • GlaDOS
    Myslím si, že to pro hráče není až tak špatná novinka. Poslední Bioshock byl výborný a několikrát jsem ho dohrál, jenže z něj bylo často cítit, jak moc chtěl být AAA a zavděčit se všem. Výsledek byl takový, že ve fantastickém prostředí se odehrával skvělý příběh, který byl ovšem slaběji vyprávěn a hratelnost byla až moc klasická. Studio dělalo na Infinite dlouho a z prvních videí je vidět, že i hratelnost chtělo mít jinou (originální trhliny, atd.). Skoro to vypadá, jako by z časových důvodů bylo nutné některé části osekat a hru vydat. A ono osekávání není úplně zlé. Alespoň hra funguje. Ale přesto mohl být Infinite mnohem lepší a klidně si sáhnout i na absolutní hodnocení jako první díl.

    S menším týmem se taky dá udělat technicky kvalitní hra (mrkněte na The Vanishing of Ethan Carter, Routine, Outlast). Takhle snad na tým nebudou kladeny příliš vysoké nároky a Ken se bude moci více odvázat a zariskovat. Myslím, že se máme jedině na co těšit.
  • No já třeba nemám problém s tím, že chce "udělat tlustou čáru a začít znovu", ale spíš s tím, že tím přišlo o místo skoro 185 lidí, kteří asi něco umí. Když jsem si četl to prohlášení, tak to na mě působilo tak, že jediný, kdo je potřeba na vývoj je Ken Levine a ostatní mu tam dělají křoví.

    Jasně, kvalita nezávisí na počtu vývojářů (COD), ale tohle v podstatě znamená, že za 20 EUR budeme kupovat dvouhodinový jednohubky místo něčeho většího jako byl Bioshock/Bioshock Infinite.

    No nic.
  • Malleth
    Tenhle comment mě dostal "Maybe he only needs a small team 'cos he's making Flappy Songbird"
  • kecá, teď jsem byl s ním, Billem Clintonem a Dalajlámou na pivu u Potrefený husy a říkal že je to jen troling
  • spoock
    Někdy je prostě lepší udělat tlustou čáru a začít znova. Koukej na Kojimu, ten dopadl jako otrok svého díla a rodí jednoho MGS za druhým. Super série, ale mohlo by být velice zajímavé ho vidět i s něčím novým. MGS značce přeju samozřejmě to nejlepší, miluju ji, ale Kojima by mohl být zajímavý i s jiným projektem, ale bůh ví, co bude po Phantom Pain.
  • Já jsem si nevšiml. A jenom aby nedopadl jako Warren Spector.
  • Mě prostě hraní Infinite nebavilo. Atmosféra byla hezká, ale gameplay nudný a ani příběh mě nedostal. Navíc se mi infinite nechutil i tím hypem okolo, tou chválu kvůli.... nevím ani kvůli čemu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit