Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXDarthVaderXX
    ok...ono hodig google a youťůb(jak by řekl strejda Moravec)...to je jak když řekneš...hledej loďku uprostřed oceánu *3*
  • ..přesně konkrétní stránky (blogy / kommentáře / příspěvky) už nevím, koneckonců teď je to od vyhlášení hry zhruba přes 120 stránek *6* ..ještě čekám na větší reakce japonského publika *2*
  • XXDarthVaderXX
    To je hezké, ale ty Frantíci...konkrétně kde.
  • YouTube (řazení podle data přidání) a Google (řazení podle data přidání)
  • XXDarthVaderXX
    Smím se zeptat kde? Myslím stránku nebo to.
  • Tak jsem dočetl všechny komentáře z celého světa komplet na netu a musím překvapivě říct že z té hry jsou nejvíce "v pr...i" Francouzi *5*
  • Keyz
    Snad budou mít podobný vkus. Nesleduji je.
  • Už jsem zaslal osobní zprávy o této hře mým oblíbeným youtuberům AngryJoeShow a SideStrafe *2*
  • Jack1947
    Hernajz, ted se po Traileru na to zacinam docela tesit. Realisticke syrove a drsne vypada to tedy paradne, tohle bude fakt ceska hra? Pecka. Naařeezzz a kdovico jeste. Tohle proste skoncit spatne nemuze a bude to jedno z RPG co budu hrat rad.
  • Veskoslav
    And so it happens, just 36 hours into our Kickstarter campaign we have reached our goal!

    That's really, absolutely, mind-blowingly thrilling. We cannot stress strongly enough how grateful we are to all of you. This resounding confirmation of what we've been working on for almost two years just makes everything worthwhile. We are happy -- and privileged -- to be working on this project and we want to make the best possible game we can, for you.

    Now, with our goal reached, it's time for stretch goals and we shall announce the first one tomorrow. I would also like to make one thing clear: we have come to an understanding with our investor that every penny we make above the Kickstarter goal will stay with us and will go toward making Kingdom Come: Deliverance better.
  • Ty si nikdy nemakal ve firmě? Copak nevíš, že jsou firmy plné idiotů a čím vyšší pozice, tím vyšší míra idiocie?
  • Jo, dobrý nápad, budu to sledovat...budu mít takovou textovou verzi hry *4*
  • Keyz
    Zajímavý, že mě napadl hned refrém této písně:
    http://www.youtube.com/watch?v=--_KyuZMsnA

    Jestli poletí tak strmě jak se zpívá bude to supr.
    - Jinak škoda, že k Wasteland 2 není něco jako The Mission - Wasteland. I textem se to hodí.
  • Keyz
    Tak na fóru co spustí budeš moc komentovat a určitě tam lidi dají podrobná infa o Alfa verzi apod.
  • Keyz
    Nechápu jak velká firma co má prachy nemá lidi kteří se vyznají jak v marketingu, tak i ve hrách.

    Pak by tohle neodmítli a neměli ty kecy, které Vávra říkal. To je divný, že jsou tak neschopný.
    Skoro to vypadá, že čím, více máš prachů tím více jsi opatrný.
  • Pro mě ne...bohužel sem si teď nemohl dovolit dát tolik, abych měl přístup do alphy *9* Ale to neva, sem rád, že jsem mohl dát aspoň něco a to mě těší....a Vávru ještě více *1*
  • walltar
    Super ... musím říct, že je vidět že o hru není vůbec zájem. *1*
  • Tilwaen
    Teď už by mohli brát, když mají splněno.
  • Těším se až se budu chodit čumět na ty vymalovyné fresky papežů v kostelích/hradech a budu jim děkovat *1*
  • Už v létě bude alpha :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit