Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Danovo triko

    http://www.youtube.com/watch?v=oUlQXdb3Heo

    *5*
  • Tak tam někdo hoďte zbylých 2500 tis., ať se muže slavit *1*
  • Keyz
    Bude pak zajímavá ta debata týmu WH s 5 papeži ve středověké hospodě.
  • wenceslaus
    1403 komentářů :-D
  • wenceslaus
    Dejte chladit Sampanske! Chci ohnostroj!
  • Už to skoro maj, chybí jen 3 tisíce :)
  • ps: samozřejmě že by se ignorovat neměla ale každá věc má svoje místo, je to jako kdyby si chtěl pivo a šel na něj do hospody a místo toho by tam prodávali ředkvičky
  • no to záleží kde jsi agitoval, já osobně nesnáším, když na specializovaných internetových fórech někdo spamuje i kdyby to bylo pro sebepozitivnější věc tak to tam nepatří jako když bezmozci tahají politiku na servery o hrách bych je hnal svinským krokem a oni se ještě tváří strašně ublíženě jako že taková věc je důležitá a ignorovat by se neměla
  • Keyz
    Tak ten meč je supr cena. *4*
  • chtel jsem taky pridat ale neberou paypal, takze pesek...:(
  • Tilwaen
    Ten název je prostě geniálním marketingovým tahem *1*
  • P.S.
    tobe už hrablo
  • walltar
    Já bych to neřešil ... lidem se nikdy nelíbili lidi, kteří říkají co si myslí. Já osobně s Danem v Mnoha věcech souhlasím, v ještě víc s ním nesouhlasím, ale vždycky si ho rád poslechnu. Je to na naší scéně jeden z nejpovolanějších se k ní vyjadřovat.

    Bohužel dneska lidi berou kritiku spíš jako osobní útok, protože sami neumí kritizovat (a ano jsem jeden z nich, i když se často dokážu ovládnout) a místo kritizování na hru útočí. A když potom někdo nemá stejný názor jako oni, tak na něj zase zaútočí, protože neumí rozlišit mezi člověkem který někoho kritizuje a někým kdo jenom kydá hnůj.

    Kritiku se ale člověk musí naučit ... a není to jednoduché.
  • neni to nahodou alžbetka? taky bych byl tak vysmatej sedet vedle ni *14*
  • Tak koukám, že to zase nabralo určitou rychlost :)
  • Na někoho je to prostě moc velký masák
  • ucho
    ale Fallout 3 dohrál... vadily mu tam jistý věci, které nedávaly úplnou logiku a které lidé přehlížejí. tedy vadilo mu, že hra není lepší, když by přitom být lepší mohla (dle jeho názoru). na tom přeci není nic špatného mít takový názor. takže i když Fallouta 3 zdrbal, mně ho tím nezkazil a já si hru užil. žádný důvod k nenávisti není. jeho názor mu neberu. on mi nebere můj názor. nepotřebuju, aby pěl ódy na hry, který se mi líbí...
    mám pocit, že někteří lidé k tomu přistupují trochu dětinsky, jako kdyby jim pomluvil jejich oblíbenou hračku a neunesou to...
  • To je tak jako kritizovat Justina Biebra vždy se na tebe snese houf fanoušků..
  • Veskoslav
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31/1553208_10152196201383394_1829259940_o.jpg

    Taky by mi z toho hráblo *1*
  • On je typ člověka, který vše řekne na plnou hubu. Když všechny herní magazíny pěly ódy na Fallouta3, tak Dan byl jediný, kdo napsal, že ta hra je vlastně hnusná a blbá. Když všichni pěly ódy na Skyrim, tak on zase napsal, kolik věcí tam nedává logiku a štvou ho. Za tyto věci ho lidi nemají rádi, protože říká svůj názor na plnou hubu. Já osobně ho mám rád, protože s jeho názory maximálně souhlasím a navíc jsem úplně stejný puntičkář jako on a ve hrách si všímám stejných detailů, které jsou ale pro ostatní hráče nepodstatné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit