Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se až se budu chodit čumět na ty vymalovyné fresky papežů v kostelích/hradech a budu jim děkovat *1*
  • Přes 10 melounů... uff.. JE - TO - TAM "10 075.15 CZK" ! ! ! GRATULACE *14*
    • 10 075.15 CZK co to je ?
      • 10 075.15 KCZK :)
        • to cos napsal znamená desettisícsedumdesátpět korun haléřů
  • Respekt a gratulace.
  • Jupíííí *5* Gratulace celému Warhorse a Vávrovi zvlášť. Určitě velký úspěch. Tak ať je hra super, jak všichni očekávají...i když musí být jasné, že očekávání budou velká...tak to pro vývojáře nebude sranda a je jasné, že na konci nebudou všichni hráči spokojeni. Ale celé studio určitě udělá maximum a to mě stačí a za dva roky se těším na výsledek *4*
    • Už v létě bude alpha :)
      • Já bych v létě raději už ostrou verzi.
      • Pro mě ne...bohužel sem si teď nemohl dovolit dát tolik, abych měl přístup do alphy *9* Ale to neva, sem rád, že jsem mohl dát aspoň něco a to mě těší....a Vávru ještě více *1*
        • Keyz
          Tak na fóru co spustí budeš moc komentovat a určitě tam lidi dají podrobná infa o Alfa verzi apod.
          • Jo, dobrý nápad, budu to sledovat...budu mít takovou textovou verzi hry *4*
  • Keyz
    "I would also like to make one thing clear: we have come to an understanding with our investor that every penny we make above the Kickstarter goal will stay with us and will go toward making Kingdom Come: Deliverance better."
  • To zas bude v Praze nablito...

    Jestli si budou autoři číst zdejší diskuzi, tak GRATULACE!
  • Tak a je to. Velké gratulace studiu Warhorse! Teď by to ale chtělo nějak "zaokrouhlit" na 500k. 300k je takový divný číslo. *4*

    Jinak to beru jako 300 000+ "fakáčů" směrem k vydavatelům - tak jsem to svým způsobem pojal i já. Je potřeba hlasitě si hlasitě říct o jiné typy her, než se nám pořád dokola předhazují.
    • V době tohoto psaní je to spíš 9832 fakáčů o průměrné hodnotě 50 USD. Což taky není špatný.
      • anebo tak.. jak to člověk vezme. Důležitý je ale výsledek a to je jeden pořádný fakáč. *3*
  • A potencionální vydavatelé mlátí hlavou o zeď.
  • A je to tam, někdo to urychlil papežem! :D
    • tak uz snad muzeme byt klidni a cekat na pristi vanoce :)
    • Keyz
      *1*

      Pak, že je víra volovina!
    • masakr *1*
  • Keyz
    Tak to dali velice rychle a lze začít slavit: http://funny.desivalley.com/wp-content/uploads/2011/03/let-celebrate-funny-picture.JPG

    - Snad další informativní videa co přidají a nové cíle přitáhne dosud nerozhodnuté a vyberou co nejvíce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit