Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za rok za dva vrátíš se mi ..... Slibovat si od nextnextgenu hnepd po vydání od prvních rychlokvašek něco jako revoluci by bylo bláhové . Tak nějak jsem počítal s tím, že i PS4 nebude mít co nabídnout a PS3 tituly si online emulovat v CZ ještě dlouho nebudem...
  • To myslí autor recenze, Jenda Olejník vážně to bodové hodnocení 8z10??? To my jaksi nesouhlasí s tím co v recenzi píše, cituji: "A hlásek někde vzadu v hlavě se ptá, jak vlastně můžu být spokojený s titulem, který se sice chlubí označením next-gen, ale veškeré herní mechanismy jsou zastaralé až běda." A dále: "Nejedná se však o killer titul, kvůli kterému byste si konzoli pořídit museli."
    • Koho chleba jíš .....proto je standardní hodnocení 7 až 8 tak časté .Freelancer by hru strhal ale toho sexu se tu těžko dočkáme .
      • V tom případě zrušme číselné hodnocení, protože nevypovída naprosto o ničem.
    • A ty by sis poridil konzoli kvuli jedne osmickove hre?

      Nejdulezitejsi je na hrach zabava. KZ3 prinesl fantasticky multiplayer (který hraju do dnes) a o singleplayer jsem ani nezavadil. Na ten neni potreba klast duraz, predstavuje par hodin zabavy oproti stovkám hodin v multiplayeru.
      • Takže ty jsi ani nehrál tu nejdůležitější část jakou je singl?
        • Asi hodinu jsem hral singl u KZ2, u KZ3 ani minutu, neni to styl ktery me bavi. A ani ho nepovazuji za nejdulezitejsi cast. Na singl klade duraz treba uncharted, kde multiplayer je neco navic, ale u killzíne hraje podle me vetsi roli nez singlplayer a jsem ochoten si killzone koupit jen kvuli nemu.
      • Já zde ale neřešeím, jestli hru koupit nebo nekoupit. Mě prostě z textu vyplinulo, že hrá není ničím výjmečná a má blíž k průměru. Když se zamyslíme, tak takové 8 z10 je v podstatě 80% ze 100. Mít úspěch na 80% je prostě, vzhledem k tomu co v textu stojí, příliš mnoho.
        • Me z textu vyplynulo, ze je to solidni nadprumerna strilecka oldschooloveho razeni (lepsi nez etalony cod a bf, otevrené prostory umoznujici pouzivat vlastni taktiku, pomerne narocne, solidni ai, s inovativni hratelnosti skrz drona, vybornym a originalnim multiplayerem a vynikajici grafikou i ozvucenim). V zaporech pak je nepropracovana hlavni postava, beckovy pribeh a nevyvazena obtiznost. Takze 8/10 je odpovidajici, kdyz prihledneme k hodnoceni codu nebo bf.
      • Já bych si konzoli nepořídil ani kvůli několika destíkovým hrám. *3*
        • Stačí ti Spelunky a Gone home?
  • Ronox
    Koukám, že zase přišla místní elita. S Killzonem jsem měl pouhé dva problémy a to místy špatný level design a pak sterilní prostředí některých prostor. Každopádně je to dobrá, koridorová střílečka. Zpracování super jak po vizuální, tak i hudební/zvukové stránce, hrdina mluví, po delší době fps se sci-fi zasazením a opuštěná loď nebo čtvrť "chudých" byly hezké. Enemáci byli příjemně těžký a hráče obcházeli a místama dost nandavali a tak člověk musel využívat Owl pro štít, výboj, odlákání. Kampaň rozhodně lepší než u CoD nebo BF4, ale tak za to může hlavně to zasazení, protože jsem se přejedl těch "modern warfare" už. Příběh má díky koridorovsti správnej "drive" a ikdyž bych si možná zahrál KZ v openworldu ve stylu FC3, tak by zase hráč přišel o to dávkování "napětí". Slabší jsou místama jen "herecký" výkony, ale jinak je to funkční, zábavná a místy tužší střílečka. Podle mě zasloužená známka.
  • videorecenzi na assasins creed black flag,hlavne ze asassina black flag rozjedete na plne s ati 7770 ktera stoji 2,500 kč :D
    • Díky moc člověku kterej to tady promazavá ! *11* demence . Ve videorecenzi říká její autor že na plno (to jest včetně antialiasingu) ve full HD to chce kartu za 10k . Hrál jsem to na max. antialiasing 4x (nastavit jde 8x) a hd 7970 měla co dělat . Podle mého si vůbec nepochopil co říká a reaguješ na to svými výmysly .
    • A to vypovida o cem?
      • chtěl sem opravit ten přispěvek co sem napsal dole,nwm proč je to tady
  • "Lucase Kellana, který coby Shadow Marshall má za úkol zachovávat mír mezi oběma stranami." - to zachovává mír tím, že všechny vystřílí?

    Gameplay mi přišel, jak kdyby to hráli s cheatama na nesmrtelnost.
    • Asi je na tebe ten pribeh moc slozity :-).
  • Může mi někdo vysvětlit, co se vlastně stalo? Předchozí hry jsem nehrál, ale příběh mě zajímá. Podle gameplaye to vypadá, že hellgasti mají armádu a nechtějí nikoho pustit přez zeď. Proč ale "nehelgasti" chtějí přez zeď nelegálně? A kde vzali utečenci (hellgasti) zbraně? To, jak hra začíná spíš vypadá, jako kdyby pány byli hellgasti. Podle úvodu ve hře není nic jasné a recenze mi taky příliš nic nevysvětlila. Přitom by to mělo být asi na začátku hraní jasné, jaký je stav ne?
    Díky předem. Hru určitě hrát nebudu, ale občas mě zajímá pointa/příběh některých her.
  • asi jediná hrá kvůli které by psx stálo za kup
    • PSX ? To jsi se docela seknul o pár let.
      • ne nesekl použivám původní název.každej rozumnej člověk ví v jaké době žíje a jakej je současnej playstation. *3*
        • Už není cool jezdit v embéčku ale v superbu ...protože jiná doba a komplet jiný hardware :-)
        • Přesně tak, u nás momentálně ps3 *1*
  • Strašně tomu chybí kombinace klávesnice myš. Na tom videu ze hry je to krásně vidět.
    Chybí tomu taková ta rychlost. Vyběhne zpoza rohu s útočnou puškou (asi) a namísto třech dávek do nepřátel to sype rovně do chodby a doufá, že mu tam vlezou.
    • To je spis nezvyk na novy gamepad. Kdyz zacnu pouzivat novou mys s jinou citlivosti a odezvou, tak mi taky nejaky cas trva, nez si zvyknu.
      • Takhle to mám s auty ...;)
    • Hele nechybí, chtělo by to aby si to člověk nekdy zkusil na gamepadu (víc jak hodku aspon) aby pak mohl posuzovat. Ja hraju jak na PC a tak na konzoli a s ovládánim nemam sebemenší problém. (Naopak kdyz sem po dlouhe dobe na PC zapnul FPS bylo ro L4D2 tak sem byl s tou mysi fakt jak lemra a otocit se byt třeba o 180° bylo aspon na tri tahy mysí :D )
      • Já mám PSka jedna až tři a hrál jsem několik 3D her a některé ještě na PS2 jsem dohrál ( Time Splitters, Black, Medal of Honor ) a stejně ta rychlost a přesnost myši a klávesnice je daleko lepší.
        Dá se to na tom ovládači zahrát, ale třeba já si to nemám šanci vychutnat, protože se neustále musím soustředit na ty dvě páčky.
      • Nastavení - citlivost myši.
        • Nebo to chce zase vyčistit kuličku (protože i za 100 Kč se dá pořídit myš s rozumným rozlišením ) .
  • Osobně nevím co lidi očekávali. Podle všeho to vypadá prostě na další Killzone s trochu přepucovanou grafikou. Pro fanoušky žánru asi slušně odvedená práce.
  • Lawliet
    "....je její zobrazení příliš povrchní. Myšleno zobrazení ideové – naopak vizuální podoba je skvostně tísnivá a nasáklá atmosférou až do morku kostí." Tomu nerozumím ani za mák přečetl jsem si to 5x a furt nechápu jakou odvrácenou stranu mince autor myslel. Pripadá mi to trochu jako Jackovina.
    • Ked si hlupy nechval sa tym verejne...idea je mydlienka..cize dejovo povrchne vizualne krasne..napisane to je uplne jasne to len ty si nechapavec
      • Lawliet
        Možna by ses čobole mohl na chvíli zamyslet, jak může být něco nasáklé atmosférou, když někdo špatně napíše příběh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit