Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinect is watching you masturbate...
    • To neni zas tak špatný, výhoda pohybového ovladače. Jak tě to takhle načapá už to začně vyhledávat nějaký tématický kanály, popř. nějakou pěknou stránku na netu (proto neustálé připojení, žádný DRM) aby to šlo líp od ruky. A až člověk skončí, během vteřinky mu to skočí zase někam do hry.
  • sw vypinatku neverim pokud kinect nema primo na kamere fyzickou zaklopku (tak jako moje logitech kamera) nikdy si nemuzete byt jisti ze ji neco nezaplo a to ikdyby tam bylo deset sviticich kontrolek i to se da obejit... proste neverim takovemu kramu kde to zavisy pouze na sw *10* *13* *11*
    • tak pred tu kameru neco postav a problem vyresen :)
      • Úžasné user-freindly řešení... A ještě to celé zabalit do hromady hader, abych si byl jist, že mikrofon nic nezaznamenává, ne?
    • srandovni, ze se nebojis nosit sebou mobil.
      Protoze dneska te muzou nejenom sledovat kde jsi ale i odposlouchavat.
      Dokonce i kdybys mobil vypnul.
      • nebojim toho moje Nokie C2 neni schopna *3*
        • Vy do toho telefonu nedáváte SIMku? :-)
  • Je zcela logické, že Microsoft spoustu věcí při úvodní předváděčce nezmínil (a nejde jen o Kinect). Pak by totiž zdaleka nerozvířil takovou debatu, jakou rozvířil, což mu hraje perfektně do karet. Začnou kontroverzním úvodem a postupně budou jednotlivé obavy dementovat a dokazovat, jak je jejich nový produkt skvělý. Tolikrát to už zafungovalo a zjevně to zafunguje i teď. Protože jestli něco Microsoft umí, tak je to marketing. Rozšířenost jeho produktů to jasně dokazuje. A ač na něj nadáváme, stejně jeho produkty v té či oné formě používáme - a nemusí jít zrovna o XBox. Osobně nejsem cílovka tohoto produktu, ale stejně je a bude zajímavé sledovat dění okolo něj.
    • mdkGT
      O Hitlerovi se taky hodne mluvilo a mluvi, ne vzdy to znamena neco pozitivniho a MS je tak rad ze se o nem mluvi, ze nechal zavrit vsechny diskuse u oficialnich xbox videi na YT *15*
    • BelaJBB
      A toľkokrát to nezafungovalo a nemusí ani teraz. Máš pocit, že sa užívatelia idú potrhať za IE alebo W8 ?
    • Samozřejmě, Microsoft se může smát, že se o jeho nové konzoli neustále mluví.
      Ale můžem si zapolemizovat, jestli lidi u jeho produktů mají nějak na výběr...
      Spousta lidí zná a chce jen Windows, Linux je pro většinu lidí nepoužitelnej (i taková fancy verze jako bubuntu - osobně jej nesnáším) a jablíčko je v našich končinách vnímáno jako dosti drahá sranda. Microsoft se vtírá snad všude a stejně nás všechny přesvědčí, že tohle a tamto přesně chceme!

      Nevím, není náhodou xbox rozšířený hlavně na zapádě? Kde to nějak pořádně funguje?
      • Na první odstavec reagovat nechci, ale na druhý - jasně, že ano, hlavně v USA. Ono když fungují všechny funkce Xboxu, tak je to najednou úplně jiné a mnohem cennější zařízení a skutečně se dá mluvit o All-in-One. Tady v ČR je to "jen" herní konzola s trochou sociálu, internetu a YouTube, v USA je to navíc hudba, televize, filmy na přání. To už pak dostává jiný rozměr.
  • Jednoduse tam meli dat HW clonu kter. by uzivateli dala jasnou informaci ze je v pohode
  • Cosi
    Vypnout jde každé zařízení, vytažením ze zásuvky.
    • Psát tady co si myslím nebudu , ale vytažením přístroje ze zasuvky vypneš akorát tak nabiječku .
  • Jen aby to "nastavení" fungovalo...XD
    Nebo třeba nebylo přes síť přepnutelné... třeba na rozkaz FBI...:/
    Upřímně, tuhletu prasárnu bych si domů nedal...:/
    • Takhle uvažovat, to se bojím zapnout mobil a vyjít ven, hold někteří lidi musí hledat konspirační teorie úplně všude. Ono určitě mocné Ilumináty zajímá jak se doma koukáš na televizi.
      • A přesně na takovýchto dedukcích staví tzv. salámová metoda...
      • Jde o princip... Ale ano máš pravdu, už jsme stejně v perdeli...
    • A že má doma 80% lidí notebook nebo desktop s webkou, přes kterou se dá dělat to samé ti nevadí, viď?
      • Spades
        Proto je u WEBky na dioda. Ta nejde SW vypnout, protože se zapne vždy když do WEBky jde proud...
        • Bohužel ledky u kamer v NTB jsou jen šidítka. Existuje celkem dost SW (pro případ ztraceného NTB), které umí nahrávat bez jejích rozsvícení. Ale prodávají se tenoučké odklápěcí krytky vhodné i pro NTB.
        • Špatná dedukce. LEDka je jen software řešení, které tě upozorňuje, že je aktivní a to patrně nějakým syntaxem od ovladače kamery, v mnohem horším příadě softwarem, který se jí pokouší aktivovat. Kamera jako taková je aktivní a pod proudem, jinak by ji nenašli Windows.
      • moje webka u PC má záklopku bychtě chtěl vidět jak by si to bez šroubováku obešel? *1*
      • Zrovna na mě čumí webka z notebooku ale nemám k ní ovladače takže no stress. Software u Xshitu si budu takhle těžko "modifikovat" *2*
      • Software na svojom ntb a desktopu mas pod kontrolou, "firmware" na xboxe ktory uricte nepjde menit pod kontrolou nemas.

        VIĎ
        • Všetko co sa dá softwarovo vypnúť sa dá Aj softwarovo zapnúť na diaľku
          • Ano, rozdíl je však v tom, že kameru v počítači či notebooku může ovládat cokoliv, co projde přes uživatele/lokální zabezpečení počítače. Kameru v Xboxu může ovládat jen to, co projde přes zabezpečení Microsoftu, případně sítě Xbox Live. Přestože ta možnost samozřejmě existuje, nejsem takový paranoik, abych se toho bál.
        • Tak si buďte jistý, že je to přesně naopak - mnohem větší šance je, že Vás někdo sleduje přes otevřený software než uzavřenou platformu.
  • tak většina z nás to nezjisti .po těch všech minusech co o novém xboxu vime ho nikdo moc nechce *1*
  • Celkem nedávno jsem četl článek , který se odhrával v 1998 v USA . Byl soud mezi spotřebitelem a telekomunikační společností , spotřebitel žaloval TEL.SPOL. za to že v jeho zařízení je stále aktivní GPS lokace i když ho vypne atd . u soudu bylo řečeno že když nechce mít aktviní GPS musí vyndat baterku ale i SIMku .Takže sem zvědavej jak to půjde vypnout . Na sledování lidí pomocí kamer se lidstvo připavuje nejméně 15let , když začli kamery dávat na ulici vadilo to někomu ??? NE naopak jsme to všichni uvítali , a teĎ nám tu kameru chcou strčit do obejváku a všichni se na ní ještě těší , před 10lety možná i před 5 lety by se jim každej vysmál . Kolik lidí má na noťasu přelepenou webku ???? já ano
  • Spades
    Tak proč nám nedovolí tu ku*vu odpojit omg? Když to nebudu používat, proč to musí být připojené...

    Asi si to odpojím, a připojím, jen když budu chtít xbox používat...
    • Co třeba zásuvka ?
    • Kdyby šel Kinect odpojit, MS nemůže vývojáře přimět, aby ho používali. Když vývojáři vědí, že Kinect je tam vždy, budou jeho funkcí používat. Viz. současný Kinect - kolik her ho používá? Skoro žádná (kromě Kinect-only titulů), protože jeho penetrace je stěží 25 %, a to ještě kdo ví jestli (kolik z toho jsou kusy v bundlech, které lidi ani nezapojí).
      • Spades
        Vývojáře nikdy nedonutíš používat něco, co není na všech 3 platformách.
        Dokonce na PS3 jak bylo naklánění ovladače, tak to nepoužívali ani v Uncharted 2 a 3, i když to bylo PS3 only.

        Můžou to využít jako nějakou blbinku viz Mass Effect 3, nebo Skyrim, ale nikdy to nebude hlavní prostředek ke hraní u AAA titulů.
        • A to je právě otázka. Ale asi to je taky o tom, jaký ta technologie má reálný smysl a zda hráči něco přinese - senzory na DualShocku 3 nebo Move už dávno, dávno mělo ve velmi podobném provedení Nintendo s Wii. Ale Kinect je něco úplně nového a z ohlasů i vlastní zkušenosti musím říct, že má velký potenciál.

          Jde jen o to, jestli vývojáři vycítí, že to má smysl, nebo to je jen blbost navíc. Já si využití Kinectu dokážu představit, a to nejen formou pohybových her (které ale podporuju všema deseti, zvlášť kvůli dnešním dětem, proto je pro mě taky Xbox od uvedení Kinectu favorit), ale hlasového ovládání - viz. NHL, FIFA, Madden, kde bych mohl pouhým slovem střídat řady, měnit taktiku. V FPS/RPG/strategiích zase dávat příkazy AI členům týmu... Takhle z místa mě víc nenapadá, ale těch možností je dost. Ono i samotné ovládání prohlížeče internetu je s tím rychlejší než s gamepadem nebo ovladačem na TV.

          Navíc PS4 má mít kamerku taky, čili minimálně hlasové povely by se chytit mohly.
          • Spades
            Jenže M$ platí vývojářům, aby tyhle fíčury byli jen na Xboxu... Však na PC můžes mít taky kinect, a mikrofon je tam stejnej jako v PC, ale je hlasové ovládání v ME, nebo ve Skyrimu? ne... Ani na PS3, které by taky mohlo mít hlasové ovládání...
  • Tenhle hejt na novy xbox me vazne bavi a budu se smat jeste vic, pokud se ukaze, ze pulku veci, ktere se xboxu vycitaji, bude mit nakonec i ten PS. Jsem pak zvedavej, jak nekteri jedinci otoci a zacnou to obhajovat. Podle me ani jedna z novych konzol neni zadny zazrak
    • Já ti nevím ale jestli všechen ten hnuj co si MS vymyslel bude mít i PS tak mi moc do smíchu nebude. Podle mě je v pořádku že hráči hatujou a brání se stupiditám od MS.
      • Samozrejme ze vyjadrit nesouhlas je v poradku, ale to co se deje kolem xboxu uz je docela k smichu a jeste zabavneji pusobi komentare ve stylu, ze konzole od sony bude spasa od zleho MS, pricemz lze ocekavat, ze na ps budou nektere kritizovane vlastnosti v nejake forme take(napr bazar).
        • ale máš pravdu k smíchu to je ... některý parodie na X1 mě vážně pobavili *1* *1*
        • Jenže na sony hráči taky apelovali a to tím zpusobem že je na twitteru žádali aby se nechovali jako MS tak nevím kdo tady mluvil o spáse. Tak doufám že sony nebude jednat s hráči jako s odpadem.
    • to uz je jasne davno ze v souboji PS4 vs. Xbox1 vyhrava na plne care PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit