Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou zástupy paranoiků...
    • Já tady vidím spíš zástupy ignorantů jako jsi ty...
  • Souhlasím s Dariusem. Pokud jste dostatečně retardovaní a věříte na illumínáty tak prosím, nekupte si xobox. Ale pokud máte špetku rozumu, zamyslete se na to kdo může mít přístup k Vám přes webkameru, kameru a mikrofon u telefonu či jen jednoduché maily. A hlavně, připadá te si natolik důležití, že se o sebe bojíte? Notak...
    • Nemusíš věřit na ilumináty. Jde o to, že MS se snaží aby si lidi zvykli že musí mít všechno připojený neustále k netu a zvykli si na kamery dokonce i ve vlastním obýváku a ještě jim za to platili poplatky. Děkuji nechci Xbox go home!!!
  • Již současný Xbox 360 podporuje virtuální úložiště, tedy tzv. cloud na Xboxu One bude tato funkce rozvinuta ve velkém, což dokazuje i nárůst počtu serverů z 15 na 300 tisíc. Technologie cloudu navíc podle Jeffa Henshawa z Microsoftu poskytne vývojářům trojnásobek úložiště a procesoru oproti jedné konzole. Zjednodušeně by se dalo říci, že jedna konzole Xbox One bude mít výkon jako tři konzole, i když to samozřejmě není úplně pravda. Každopádně bude díky cloudu dosaženo vyšší výkonosti a Xbox One by tak mohl být daleko silnější, než konkurence. Schopnost zpracovávat data díky cloudu by tak mohla být 40 větší, než u Xboxu 360. Uvidíme, jak to bude fungovat v praxi, ale nový Xbox One by mohl být skutečně nabušený.
    sice to neni vůbec k věci,ale tady stejně každý mele kraviny,tak se taky přidám a aspon zavřete huby.
    • cloud ti zvysi trikrat vykon konzole? *1* *1* OMG /facepalm
    • smejki
      "že jedna konzole Xbox One bude mít výkon jako tři konzole"
      seems legit
  • A kde máš jistotu, že tam není baterie? Oni už si to nějak ošetří, když už budou v obyváku "velcí bratři".
    • a na druhe strane sveta, v tajne podzemni laboratori MS, bude sedet Architekt co vypada jako plukovnik Sanders od KFC, v mistnosti s tisici obrazovkami a na kazde z nich bude nekdo masturb*vat *1*
      • si to predstavujes moc primitivne "Architekt" se bude jmenovat sw ktery vse bude archivovat katalogizovat a vyhodnocovat a kdyz dostane dotaz ukaze uz jen ty vybrane jedince dle parametru...
        • a ten sw bude propojeny s fcbkem a rovnou ti to nasdili na zed fotky jak honis, stouras se v rypaku atd...
    • Uplně jednoduše, na to by se přišlo hned při první demontáži po vydáni, např. Na ifixit.
  • Věřitfirmě, která řekla, že 640kb bude stačit všem?
    • smejki
      neřekla
  • Ako to tu už asi bolo napísané , izolačka to všetko vyrieši
  • jeste me napadlo. strasne lidi se tady boji toho ze to nema zaklopku. chcete mi rict ze na notebooku ji mate? vsimli jste si ze uprostred nahore je kamera? nebo to vam nevadi a u xboxu vriskate jako na pohrabaci? misto kecu dokoncete skolu a zjistite k cemu je ta jiz zminena izolacka v barve plastu na ktery nalepujete:) jo a nezapomente.. lepici stranu smerem ke kamere..:DDDDD
  • Mobily, ktere mate furt u sebe vam nevadi i kdyz se daji sledovat i odposlouchavat. Kamery na ulicich vam nevadi, protoze zamezuji kriminalite a kamerka od xbox doma muze taky zamezit kradeni nebo odhalit pachatele. Kdo se neboji si to poridi, kdo se boji tak ne. Nechapu co site.
    • Pokud nevidíš rozdíl mezi mobilním telefonem a kamerovým dohledem ve vlastním bytě, pak je to asi vážně jedno.
      • Nevim jestli nerozumis slovum "pujde to vypnout"
        Kdyz uz jses totalne paranoidni tak si pres ni muzes prohodit hadr.
        Nejlepsi je, ze ani netusite jaka bude finalni verze a uz tady vysilujete.
  • mám kinekt zapojený 2 roky, mám gold účet 2 roky, jsem neustále online, kupuju jen originál hry a vůbec nechápu, co se tady řeší. Pro mě nedojde ke změně. Pokud by mi vadily kamery, prostě to natočím do zdi a je klid. Hloupost místních "hráčů" je neskutečná. Ale typuju, že se jedná hlavně o stahovače, co originál hru dostali maximálně od maminky na vánoce. Tedy názor takových nejde respektovat
    • O hloupousti tu bude vypisovat někdo, kdo sotva umí psát. *1*
    • a vyndavas si ho aspon kdyz jdes na WC?
  • Většina lidi tu pravděpodobně chodí s alobalem na hlavě, to aby jim vláda nemohla číst jejich cenné myšlenky. Kdekoli venku na mě míří kamery, přijdu do práce a první co mě přivítá je kamera. Sednu k notebooku: kamera, v každém mobilu je kamera, to znamená že mě může natáčet kdokoli, to nemluvím o GoogleClass ale všichni jsou tu najednou po.raní z Kinectu *15*
    • Vedete marný boj, tohle nemá smysl. Lidi prostě skutečně věří tomu, že Microsoft zajímá, co dělají. Microsoft chce jen sbírat masová, čili anonymní data, aby mohl lépe cílit reklamu, snížit náklady na marketingový výzkum a zkrátit a zjednodušit vývoj her (budou do her dávat to, co uvidí, že většinu lidí baví/zajímá a naopak). Ostatně jako Facebook, Google, ... Jen teď je to Microsoft, takže je to všechno špatně.

      Jinak ne, mě skutečně fakt netrápí, že v obýváku budu mít kameru s mikrofonem, kterou budu moci ovládat a - kdybych byl fakt tak paranoidní, jako ostatní, a zrušil si teda ty internety, fejsbůky, zahodil mobily - tak prostě Xbox vypojím ze zásuvky. Vím, je to hrozné a náročné, ale asi bych to fakt nakonec udělal.
      • Doufám že i whirlpool dá do praček allways on kameru aby viděli který prádlo peru nejčastěji *1*
    • přesně, kamery jsou pro tvoje bezpečí, jinak by se ti taky mohlo stát, že tě na ulici třeba teoreticky přepadne menšinová parta, čistě teoreticky třeba v Duchcově, a nikdo ti nepříjde na pomoc, takhle když to měšťák uvidí, vyrazí na tvou záchranu jak nadzvuková střela, no, ještě že ty kamery máme
    • To že naveřejnosti jsou kamery mi nijak nevadí aspon se díky tomu usvědčí třeba kriminálníci ale na co se nechat šmírovat doma? To jsi tak mimo že nepoznáš ten rozdíl? Jde o to že lidi si na to postupně zvyknou že maj i doma něco co je šmíruje. Vy obhájci MS byste si měli vytáhnout hlavu z ..... *11*
      • Jde o to že tě můžou sledovat kdekoli a kdokoli to může zneužít, to tvoje představa že dojdeš domů a nikdo na tebe nemůže je naprosto mimo. Microsoft se nebude koukat jak koukáš na televizi, proč by to dělal?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit