Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9

    Část týmu dělá DLC a část týmu již pracuje na druhém díle, který naváže na první díl. Dělají například na psovi. Ale zdaleka ještě není hotový scénář a questy.

  • smejki

    Sakra a já si myslel, že s tebou bude aspoň sranda. Tohle je fakt nuda. Chce to novej account a zkusit jinou formulku.

  • Jack1947

    Ptáček má ale docela zajímavé rytířské souboje ale jinak přiběh až na šarlataána docela o ničem navíc nic moc to nedopadlo.

  • Jack1947

    Já zase určitě ano, co jsem koukal na třeba 8320e což je lepší to je docela pálka chtěl jsem původně 8370 ale to až moc peněz a potřebuji verzi e protože moje deska víc neuchladí.

    RYzen ne páč je to drahé a DDR3 ramky tam už nenacpu, proto je pro mě vhodnější alternativa tohle. No nevím asi popřemýšlím o 8320e které je trochu lepší

    Mě SOTR jelo dobře až na drobné záseky a to mám prehistorický Phenom 960t X4 3,06ghz ( radši nebudu psát jak dlouho) co jsem koukal tak zdá se že poslední AAA hra která mi tam pojede je METRO.

  • risa2000

    Docela mne tohle DLC zklamalo. Hlavní hru jsem si užil (cca 150h), Přibyslavice jsem v tom sice měl, ale jako kdyby tam nebyly. Do příběhu se nějak neprolnuly a když jsem se k nim v rámci hlavního příběhu dostal, tak už jsem měl v podstatě dost peněz na to, abych je postavil z fleku. Na druhou stranu to při hraní nerušilo.

    Ptáčka jsem vynechal, protože mě úplně nelákal hlavní motiv. Na BoB jsem se těšil, ale těch pár hodin mi přijde málo. A tím ani nemyslím vůči ceně, byť třeba v prvním DLC k třetímu Zaklínači, jsem strávil asi 20 hodin a ve druhém možná 40, ale proto, že si nedovedu představit, že bych se za tak krátkou dobu mohl do světa a příběhu dostatečně ponořit.

    V podstatě v tomhle Warhorse vlastně nechápu. Udělají hru s parádním příběhem, na 100+ hodin, kterou člověk může vychutnávat svým tempem, a pak vydají DLCčka jako Přibyslavice, nebo tohle, kde není ani šance si něco vychutnat. Jako by to byly přídavky k nějaké úplně jiné hře.

  • KronosDeret

    Tuhle herní tragedii je i škoda krást...

  • Cvicme_v_rytme

    Tak někdo to vědět musí, když ne Smejki.

  • StarejKokos

    Ja mam to fx8300 uz snad 5 let.... stalo me 3000,- pretaktovany na 4.1ghz na vsech jadrech. Hele staci to na bsechny hry pokud hrajes na 60fps. Trosku problem byl s novym tombraiderem v ty hlavni vesnici, tam to slo na 40fps. Ale zase hraju dx11 bo win7... na dx12 by ty cpu bound scenare sly lip. Urco bych to CPU mekupoval ted :) ted pouze Ryzen 

  • Vojtzech

    Jasně, Smejki sice dělá ve Warhorse, ale ty víš nejlíp, jak to bylo 😁

  • Cvicme_v_rytme

    Plácáš nesmysly.

  • Jack1947

    Aneb probuzení do tvrdé reality 😉😛

  • smejki

    Co je těžkýho pochopit na tom, že obsah existoval pouze v koncepční fázi, tento koncept se později vzal, upravil tak, aby lépe seděl do finálního produktu (vymyslely se nové postavy, lokace a zasazení), a konečně pořádně zrealizoval? Že "je něco napsaný", neznamená, že je někde sesumírováno na jedné stránce, o čem to zhruba bude, ale že je do detailu popsán veškerý design a jsou napsané dialogy. To jsou klidně dva měsíce práce pro jednoho člověka a už je to nějaká první fáze realizace. A tam jsme se předtím opravdu nedostali.

  • Cvicme_v_rytme

    To, že volba enginu byla špatná volba, ještě určitě veřejně neuznali, i když pár indicií tam je. S UE by zřejmě udělali víc parády a měli by méně problémů. Předělat to ale nemusí být taková časová tragédie. Plus by se tím otevřel prostor na KCD Remaster nebo GOTY verzi :)

    Jinak za mě druhý díl na stejném enginu by určitě špatná volba nebyla, jen to měli podchytit hned na začátku, což se zjevně kvůli problémům při vývoji a po něm nepodařilo. Podle mě v tomto případě promarnili šanci na snadný výdělek. Ale tak je to jejich boj. Takhle bude nový díl zjevně až na nové generace konzolí.

  • Jack1947

    Je to dobrý CPu?... pak jedině AMD FX8320 aler to je na mě poněkud drahé.

  • Jack1947

    Neřeš fanboj Vávry 🙂

  • BohumilCisar

    Já si myslím, že ve WH uznali, že KCD byla po technické stránce dost děravá hra a druhý díl poběží buď na značně předělané platformě nebo rovnou na úplně nové. Dělat novou hru na stejném enginu, který se ukázal být velmi špatnou volbou, by byla hloupost. Taky si myslím, že do Actu 3 se počítalo s nějakou tou obrovskou bitvou a ta je na současné platformě nejspíš nerealizovatelná, proto to nevýjde jako DLC, ale jako nová hra... Jsou to jen mé domněnky, které jsem si vydedukoval ze všech možných rozhovorů s autory, ale třeba jsem mimo

  • Cvicme_v_rytme

    S těmi akty je to komplikované, tam byla původní idea jiná a celé se to změnilo. Druhý díl je určitě v přípravě, co jiného by taky teď mohli dělat. Ta DLC je neuživí.

  • Lezov

    dlc band of bastards - bavilo mě nejvíc, ale bohužel nejkratší /2-3h s postavou na boj lvl max/

    dlc Přibyslavice - nechápu proč jsem nucen vybrat zda postavím stáje nebo "kasárna", místa je tam dost. proč si nemůžu mít platnéře i zbrojíře, atd.... hrál jsem po dohrání všech questů a měl našetřeno 400tis grošů, tak jsem to měl dohrané za cca 2h

    dlc ptáček - tak trochu pro puberťáky, ale dalo se /kvůli bugu, kdy hra vynechala půl dlc jsem hrál 2x/ celkem cca 6h


    Spíš by mě ale zajímalo: Pokud si dobře vybavuji, tak KCD mělo vyjít na 3 akty, ale rozhodli se, že akt 1 a 2 spojí do jedné hry a třetí vydají někdy v budoucnu, ale zatím ticho po pěšině. Nebo si to špatně pamatuji?

  • StarejKokos

    ..a souhlas hra se da krasne prizpusobit dane konfiguraci. Jsem spokojen i na mem fx8300 gtx970 8gb ram a ssd.

  • StarejKokos

    Optimalizace a nastaveni jsou 2 ruzne veci. Optimalizace pri zachovani stejneho nastaveni zlepsi beh hry. At uz FPS, streaming, vyuziti pameti atd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit