Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StarejKokos

    Diky smejki

  • Cvicme_v_rytme

    Která každému vždy nefunguje jako optimalizace. A jako bonus pokaždé i nějaký ten nový bug, ať se v komunitě udržuje živá diskuze.

  • Jose13

    Nerozmyslali vo Warhorse urobit rovno 2jku namiesto kratkych DLC? Engine mate ten je vysoko postacujuci na dnesnu dobu, staci dobrat ludi a vytvorit nieco minimalne velke ako jednotku. Myslim, ze kazdy kto hral jednotku by siel aj do dvojky takze +- by ste vedeli kolko sa vam vrati na predajoch. Teda ja urcite by som do toho isiel.

  • Cvicme_v_rytme

    Vznikl koncept, ale napsaný to nebylo. To, co nikde napsaný nebylo, se nestihlo zrealizovat, a to, co nikde napsaný nebylo, jste dost překopali. Jasně 😂

  • smejki

    Ano, v každém patchi je nějaká nová optimalizace

  • smejki

    Ne, na tomhle se nepracovalo během vývoje hry. Během vývoje hry akorát vznikl nějaký původní koncept a pár assetů (např. vypálené baráky), ale nestihlo se to zrealizovat. Jakože vůbec. Ani napsaný to nebylo. Po vydání KCD jsme koncept oprášili (a dost překopali).

  • Tomor36

    Optimalizaci si může každý nastavit dle své sestavy v configu, pomoc od vývojářů už bych zde nečekal, ale pokud to opravdu upravíte tak, aby hra byla schopná vymačkat ze sestavy co nejvíc to jde, běží to krásně :)  

  • Jack1947

    Takže já bud měl chybu nebo se musela pobít celá armáda :? mám jen ten štít a ten je naprd( pobil jsem je ale stejně jsem brnění nedostal spíše dostal na papulu:(


    Mohli by jste něco udělat se spojlery tohle není dobré.  Předtím to bylo mnohem lepší.

  • DLC bylo skutečně krátké a v podstatě skončí v momentě, kdy začne opravdu bavit. S chabou odměnou jsem problém neměl - na konci jsem se skoro komplet převlékl do brnění toho šlechtice 😎
  • maros.goc

    KC je teraz game as a service? :D :D

  • StarejKokos

    Dekuji za hodnotnou odpoved, žoku...

  • Jack1947

    Jaká optimilizace? Já se spíše divím žeto jede na staré plečce co mám já tak suprově 😀

  • Jack1947

    Sice nejlepší ale stejně se člověk neubrání pocitu že to je uspěchané a sfouklé horkjou jehlou trochu více 😬

  • Dobry napad na DLC, zial, musim suhlasit s recenziou. Za 2-3h sa moc s postavami nevzijete. Vyvojar z Warhorse sa vyjadril, ze bolo omnoho logickejsie vytvorit nove postavy na odlahlejsom mieste a teda zamezit pripadnym bugom spolu so sucasnymi postavami.


    Prve DLC som hral az po dohrani zakladnej hry, takze som dedinu vystaval za 20min, druhe som tiez rychlo sfukol no a tretie max 3h... Troska sklamanie. Vraj vytvorenie Questu trva aj cele miesiace a na tychto pridavkoch sa pracovalo uz pocas vyvoja hry, kedze mali byt povodne v zakladnej hre... Asi by bolo dobre zvysit tempo vyvoja alebo nabrat ludi....

  • StarejKokos

    Probiha jeste nejaka optimalizace nebo jen novy obsah?

  • Jack1947

    Mě se to jak již jsem psal líbilo, docela i bavilo. Ten konec mě zklamal ale to jen proto že chtějí pokračovat v budoucnu( takže už máme 2otevřené cesty ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit