Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Diky za info, vedel jsem, ze takova technologie opravdu existuje, ale nevedel jsem jak se nazyva. Pro me je Battlefield 1 momentalne co se tyce fotorealisticke grafiky, nejhezci hrou co je k videni
  • S takovýmhle přístupem by nemluvil nikdo páč by se vždy našla nějaká ludra co by se pošklebovala něčí výslovnosti.
  • FullHD nebo 4K?
  • Jak je vlastně starej?
  • PreidaQ
    Pokud já vím, tak pro pekaře žádné speciální výhody neplatí.
  • *7* je mi úplně jedno, co to bude dostávat za známky, hlavně ať je to dobrá hra a líbí se to mně, protože jde o můj zážitek, ne o nějaké recenze...
  • Takže bude silně naprůměrná? To mi přijde jako fajn výsledek.
  • Nejvíc se těšim, až budu ve hře malejm dětem splachovat hlavy v záchodech. To budu dělat první hodinu. Druhou hodinu budu lovit v lese veverky a prodávat jejich kořeněné a grilované maso vesničanům. Teprve potom začnu plnit questy.
  • Kompost
    spatne je hlavne to ze je to predpotopny build na zaklade ktoreho sa neda hodnotit absolutne nic. ja si napriklad pockam na plnu verziu. nema zmysel vynasat sudy z niecoho co vypustili do sveta v case velkeho stahovania narodov a do stredoveku to este nedokracalo...
  • Ta hra bude hodne rada, kdyz tomu ve svete budou davat alespon sedmicky, na vice to rozhodne mit nebude.
  • Take pan V poudial, ze je to zabagovaný
  • Maji spatny blendovani animaci (fyzikalnich i normalni. Nekdo by mohl obvinovat predpotopni cryengine, ale v Crysis to jelo v poho. Tak hledejme co je spatne...
  • Vavra takovej pristup hejtil roky, nechapal ostatni a ejhle :-D
  • "Myslím že bez locku by celej systém mohly rovnou hodit do koše,"
    Potom je to blbě nadesignovaný, nemyslíš?
  • Ale on ma pravdu. BF pouziva uz dva dily photogrametrii. Vavra nad tim ohrnoval nos.
    Last of Us 2 je skenovanych assetu plna. Tady to vypada z pohledu aktivniho hrace dost blbe. Ale hlavne ze budou mit super navazujici rohy v baracich:-D
  • Mart9
    Ten článek se zasekl někde v redakčním systému před dvěma lety a dnes ho to vyplivlo. Jelikož je víkend, nebyl v redakci nikdo, aby ho schoval.
  • nightborne
    Neměl, pardon. A samozřejmě chápu, kam míříš. Nicméně se o týhle verzi bety ještě nepsalo, a nedostatek byl napraven =).
  • MiMo
    Vychazi to den pred Valentynem? To bude ve spouste domovu asi dusno :D
  • Většinu času jsi locknutý na protivníka,jen se rychle ohlížíš, jak si vedou lidi kolem, nic víc.
  • Měl Jan Slavík k dispozici nějaký novější build než ten, o kterém vývojáři řekli, že už ho updatovat nebudou? Protože ten pamatuje Švédy na Karlově mostě a "recenzovat" ho teď mi nedává vůbec žádnej smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit