Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono celkově zabití neozbrojené osoby mečem v betě funguje dost příšerně, protože když tam není ta soubojová růžice, tak vůbec nevíš kam sekáš a můžeš tam jak tydýt máchat na prázdno... Předpokládám ale, že autoři nejsou úplně slepí a tyto kraviny v plné verzi nebudou.
  • Takže nemá rád zdější diskutéry a diskuze a jak to souvisí s vedením games?
  • Jack1947
    Hmm je vidět že prostě není možné udělat všechno, což se dalo tak nějak čekat. Tím nevtrdím že tam realismus do jisté míry nebude vůbec.
  • jamar28
    A proč by to měli hodit do koše?
  • Na yt sem naposled viděl hlavně to že když někdo mečem trefil obyčejnýho sedláka tak to vypadalo jak když po něm mávnul klackem a obět se změnila na ragdoll a zkroutila se na zem...jako mát o víc nedostatků ale zrovna tohle mě celkem pobavilo + mrtvola neměla snad ani zranění nic jen byla na zemi krev.
  • Napiš jim maila a všechno ti vysvětlej.
  • Myslím že bez locku by celej systém mohly rovnou hodit do koše, takže jsem si dost jistej, že vypnout ho nepůjde. Ale myslím že by na tom určitě šlo zapracovat (a doufám že na tom dělají). Bylo by dobrý kdyby se například po zmáčknutí klávesy přepnul lock na nejbližšího nepřítele kterého vidíte atd.
  • Říkal Vávra, že to dost optimalizovali a stále optimalizují. Takže by to mělo jet o dost lépe. Hlavně aby tam nebyly velké propady FPS. To mě dokáže vytočit a dost to ničí zážitek z hraní.

    Člověk hraje 60 plynule a pak najedou drop na 38...
  • TheGGG
    o čem to zas meleš ty tacticool milsim experte... jak souvisí realistická grafika s tím, jestli je hra arkáda nebo simulátor nudalátor..?
  • Mě v betě dost vadí ten hodně nereálný systém zranění. Očekával jsem teda, že to bude právě dost reálné a zatím to je arkáda.

    Tam trefíte mečem někoho do hlavy apod a nic. On stačí utéci a pohoda. Jako wtf? Kdyby třeba vykrvácel apod nic... Na tohle jsem se těšil, na různé zranění a boj kde si musím dávat bacha. Tady je supr, že po zásahu do xichtu se za ten xicht chytne ale nic to neudělá...

    Animace. K čemu mají ten mocap když to není vidět? Řada animací je směšná, že noname NPC v Zaklínači 3 to mělo lepší. Animace toho boje, zejména přechody z různých pozic meče jsou jak v OP. Trhané jakoby.

    Pak fyzika. Ta je kde? Z boje jsme si nevšiml, že by ten meč nějak sjížděli a reagoval na fyziku. To vypadalo jako v Zaklínači. Normálně prostě.
  • TheGGG
    no na to, že jim s tím pomáhali nějací ti HEMA molitanoví mečovači, vypadají souboje ve většině ukázek dost kostrbatě. Jinak ovšem držím vávrovi palce, je to člověk s rozumnými názory co není zblblý politickou korektností... snad se zadaří
  • Neni, je realna sance, ze dostanes tu verzi na kterou nemas stroj.
  • A proč,simtě?Ani ještě nevyšla.
  • Keď som baker, je možnosť na ich webe vybrať medzi ps4, alebo pc verziou hry? Nikde sa mi to nepodarilo nájsť.
  • jamar28
    Tak zrovna třeba lepší vyobrazení lesa jsem snad ve hře ještě neviděl. Grafika je naprosto ok.
  • jamar28
    Postoj protivníka vidíš bez locku i s ním. Lock se hodí v duelu, ale představ si, že budeš muset bojovat se třemi protivníky naráz. Pak je auto-lock peklo. A nevím, o jakém hejtu mluvíš, tohle je úplně normální kritika, tu hru jsem ještě k tomu podpořil na kickstarteru.
  • Ta hra nejspíš nebude trhat rekordy v prodejích jako GTA, ale věřím, že bude celkem úspěšná a dobrá. Každopádně příjde mi, že některé věci, které jsou v KC:D prezentovány jako super featury, tu hru naopak trochu shazují - např. ten super vymakaný denní režim NPC - ono je sice fajn pokaždé potkat toho NPC někde jinde, ale jestli kvůli tomu budou vesnice poloprázdné (protože by to jinak engine/pc neutáhnul), tak to má přesně opačný efekt... Třeba v Assassins Creedovi ty města fakt žijí a osobně je mi úplně fuk, že ty postavy tam jsou náhodně generované.
  • nightborne
    Ne hele, okolí tam zohledněný je, pokud například stojíš pravým bokem u zdi, nemůžeš sekat zprava.
  • Jack1947
    Hmm ale chybí tam stále ta proklamovaná "váha zbraně, v uzkejch místnostech nebo celkově" podle mě budou rádi že dají dohromady trochu lepší souboják ze Skyrimu... nakonec.
  • Protože má pravdu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit