Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=1WSAU2ns_VM

    Ti plížící vojáci *1* *1* *1*
  • PreidaQ
    Zajímá mě, odkud článek čerpá domněnku, že WH má nějaké zaměstnance. Podle té dva roky staré účetní závěrky mělo studio 0-1 zaměstnance. Nebo se od té doby změnilo něco, o čem se veřejně neví?
    • jggvšak to celé dělal Vávra. Tak s tím souhlasím.
    • Neřekl bych, i podle té poslední dostupné (2016) to byl stále 1 až 0 zaměstnanců, prostě Bakalovina. Zmiňuje se vůbec mainstream, jako ČT, o tom, že za tím studiem většinově stojí Bakala? Zatím jsem nic takového nezaznamenal.
      • Ty jsi duchodce? Ja myslel, ze na ten hate proti Bakalovi slysi jen oni.
        • Irelevantní, raději reaguj na obsah.
          • To byla reakce na obsah. Takze jsi duchodce nebo mas jen takove mysleni?
            • To nebyla reakce na obsah, ale na autora, takže stále irelevantní ad hominem.
          • Říká troll, co tu předvedl nulový obsah bez důkazů, jen domněnky proložené slovy jako Bakalovina atd. Měl by ses přesunout na novinky nebo nějaké konspiracní weby. Tam tě tobě rovni budou brát možna vážně.
            • Ty nemáš co vyvracet. Ty máš akorát dokázat že WH je švarc systém, což si tu tvrdil. Neudělal si to, tzn. jakákoliv debata z tvojí strany je jen klickování, tlachaní o hov*ě a nemá žádný smysl. Místo toho si radši nastuduj, co je ad hominem a strawman, očividně nemáš páru.
            • Vyvrácení toho co jsi napsal viz výše, těším se na další tvou "hodnotnou" reakci, ale zkus to bez těch logických klamů.
      • Fakt si myslis ze takovej pan jako Bakala resi nejaky zamestnance? *1* Ten akorat tak mavne na Johana at posle love do WH a sepise kontrakt. Tohle resil spis Vavra.
        • Vávra praktikující bakalovinu, to se nevylučuje, ne? *1*
    • Kolik meli zamestnancu na HPP je putna. Firma musi odvest dane z prijmu kazdej brezen, takze to tak jako tak odvedou. To ze vetsina tech developeru pracuje na zivnost je legalni a dela to tak skoro kazdej. A nikomu do toho nic neni.
      • Dodatek, nemyslím, že na dani Warhorse něco odvedli jelikož vykazovali ztrátu. Co se toho "skoro každej" týče, tak to také není pravda, o čemž hovoří jasně čísla celkového počtu zaměstnanců a živnostníků, kdyby to dělal skoro každý, byla by většina pracujícíh OSVČ, což tak očividně není. V tvém příspěvku prakticky není jediná pravdivá informace, ale oprav mě pokud jsem něco přehlédl.
      • Putna to neni, jde o švarc systém a ten je nelegální. Stát je na dani z příjmu šizen, takže jak to může být putna? Je šizen na odvodech a zaměstnanci na živ. list jsou šizeni díky tomu taky, jelikož se to promítá do jejich důchodu (pokud není kompenzován vyšší mzdou, o čemž pochybuji), o čemž hádám většina z nich ani netuší a neřeší to. Ve finále na tohle dojíždějí skutečné OSVČ, protože přísnější opatření kvůli švarc systému mouhou zasáhnout i je.
        • zaty
          Ty jsi taky švac :)
          Mrkni na google na Smlouva o dílo, Smlouva o poskytovaní služeb a freelanceři :)
          • "K takovým materiálům nemám přístup, takže absurdní požadavek."

            Ano. Absurdní je někoho obviňovat bez důkazů. Zabal to, alobalová hlavo. Jen se ztrapňuješ.
          • "Až po tom, co uvedeš důkazy, že ve Warhorse šlo o švarc systém. Odkaz na google definici to samozřejmě není. Hoď sem kopie smluv nebo to rovnou zabal, alobalová hlavo...
            Typická rétorika o hov*ě. Požadovat od odstatních důkaz opaku něčeho, s čím si přišel jako první ty. Máš to v hlavičce trochu pomotané, protože se nedokazuje nefunčknost nebo neexistence. Dokazuje se opak a důkazní břemeno je na tom, kdo obviňuje, tzn. na tobě."

            Kde chybí argumenty, nastupuje ad hominem, typické. Odkaz na google byl pro toho druhého, který nevěděl co je švarc systém. K takovým materiálům nemám přístup, takže absurdní požadavek, navíc zcela irelevantní, protože je to především reálný vztah mezi subjekty, který kontrolor/úřad posuzuje, ne formální podstatu věci, tedy smoluvy, takže ani sebelépe ošetřené smlouvy nejsou nic platné, když v reálu vše svědčí o švarc systému a kontrola to tak vyhodnotí.

            Já od něho nepožadoval důkaz, ale pouze jeho teorii o tom jak to mohli míš pořešené aby reálně nenaplňovali znaky švarc systému. Takže pomotané to máš ty a jedná se o strawman, logický klam, chápu, že se ti lépe argumentuje o něčem co si si sám vymyslel a podsunul mě, než aby si reagoval na to co skutečně zaznělo.
          • Mrkni na google co znamená švarc systém.
            • "Já od něho nepožadoval důkaz, ale pouze jeho teorii o tom jak to mohli míš pořešené aby reálně nenaplňovali znaky švarc systému."

              Takže ty se pohybuješ jen v rovině teorií? Ok, v pořádku. To sem chtěl slyšet.
            • Takže nic, žádný důkaz? Ok, pokračuj v prázdném trollingu, alobalová hlavo.

              A prosím, nepoužívej výrazy, kterým nerozumíš (strawman, ad hominem).
            • "Jistě, že znaky švarc systému naplňovali, o tom žádná, ale klidně se poděl o teorii jak to měli zařízené tak, že je nenaplňovali, to bude zajímavé a rád se zasměju."

              Typická rétorika o hov*ě. Požadovat od odstatních důkaz opaku něčeho, s čím si přišel jako první ty. Máš to v hlavičce trochu pomotané, protože se nedokazuje nefunčknost nebo neexistence. Dokazuje se opak a důkazní břemeno je na tom, kdo obviňuje, tzn. na tobě.
            • Až po tom, co uvedeš důkazy, že ve Warhorse šlo o švarc systém. Odkaz na google definici to samozřejmě není. Hoď sem kopie smluv nebo to rovnou zabal, alobalová hlavo...
            • Když to tedy víš, co si chtěl tím svým příspěvkem/argumentem říci? Nedává to moc smysl.

              Jistě, že znaky švarc systému naplňovali, o tom žádná, ale klidně se poděl o teorii jak to měli zařízené tak, že je nenaplňovali, to bude zajímavé a rád se zasměju. Nejde o blbost, jde o Bakalu, ten má jistě ošéfováno, že v jeho případě se nic nestane a nikdo ho řešit nebude, proto bez starosti.
            • zaty
              Neboj, já vím, co je švarc, protože si musím dávat pozor, abych znaky švarce nesplňoval :)
              Jenže oni ti OSVČ, co dělali KCD, znaky švarce jistě nenaplňovali, to se neboj, že by byli takhle blbí.
        • Povis nam o co je dan z prijmu pravnicky osoby nizsi v pripade ze nema zamestnance oproti tomu kdyz je ma?
          • Čím to, že nereaguješ na to co jsi začal a na co jsem odpověděl?
          • Nepovím, protože jsem tohle netvrdil.
        • Když to je nelegální tak jdi podat žalobu.
          • Tak trestní oznámení no Bobe :)
            • Ani to ne "Bobe", ale zkoušej to dál.
          • "Podat žalobu", pobavilo.
          • to je dokonce jeho povinnost, pokud ví, že byl spáchán zločin! *4*
            • Oba asi moc koukáte na televizi, ale zasmál jsem se, díky.
        • tady už fakt někdo neví, kvůli čemu ještě prudit, zoufalost v přímém přenosu *4*
      • PreidaQ
        Neřeším moralitu. V článku se jasně mluví o tom, že není nutné "propouštění zaměstnanců". Článek je navíc označen jako "Byznys". Proto trvám na té terminologii a ptám se, jak se tedy ví, že tam pracují nějací zaměstnanci.
  • nezapominejte ze do techto prodeji jsou i verze pro backery, ktere hru zafinancovali, z toho Warhorse logicky nic nemá.
    • Proč by z toho nic neměli? Akorát ty peníze dostali předem. A jinak nejvíc z toho má Bakala :)
  • Tohle je fakt neuveritelny, fakt jsou ty novy hry az tak d*****i?? *8*
    Ja uz to teda roky nehraju, ale tohle bych nehral ani kdyby mi nekdo platil.
    Jedno tlacitko na kompletni souboj?? *8* *8* *8*
    https://youtu.be/y80jiJvr8HA?t=3m56s
    • Sám Bruce Lee jednou řekl:
      "Nebojím se člověka, který kdysi trénoval 10000 různých kopů, ale bojím se člověka, který trénoval jeden kopanec 10000krát."
    • řekl bych, že využíváš v Batmanovi při combatu +- stejně tlačítek jako při KC...
      • evidentne staci jenom jedno
  • Proboha proč by jako měli dělat český dabing... Vzdyť čecháček na tu hru odpočátku jenom kálí...
    • Jme vsichni radi, za funodvany nazor od zahranicniho korespondenta, ktery se neciti byti vubec zadnym cechackem, presto pise krasne cesky :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit