Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten "editor flashpointu" myslis ten 2d editor pro vkladani POUZE předskriptovanych objektu?
  • to nic nemění na faktu, že trabant v zavodech s normalnimi auty neobstoji ;-)
  • přesně tak :-)
  • Hmm... a měl bys příklad, jak by měl správně vypadat výběr řešení ve "skutečně" hardcore rpg? Plus příklad konkrétní hry z minulosti samozřejmě. Doufám, že to nebude řešení umlátit bosse hlava nahlava se štítem nebo ukotoulovat s obouručákem...
  • A já myslel, že konverzace je o obsahu a ne o animacích. Holt CoD generace odkojená bluckbusterem...
  • Hře by to asi prospělo, ale těch odkladů už bylo dosti a komunita by asi neměla radost z dalšího.
    Navíc už mají jasné datum vydání.
  • Hejtři, jděte se léčit...
  • TheGGG
    skvěle řečeno
  • Měl bych dotaz. Všiml jsem si, že v tomto videu jsou všechny postavy při konverzacích dost nepřirozeně strnulé. Jen stojí na místě a maximálně hýbou rukama nebo se trochu kroutí. Jsou všechny konverzace takhle uspávací?
  • Mart9
    Teď už to musí vyjít. A čekám day one patch.
  • Pan_Klobouk
    Verim, ze vyjde v terminu. Teda na PC. Vydaji to ve stavu v jakem to bude. Tedy velmi zabugovane. V jinem stavu to ani nikdy nebylo.

    Konzolova verze urcite v unoru nevyjde, potrva dlouho, nez jim to MS a Sony schvali. Pokud vubec nekdy. OK, jednou to procesem proleze, do pul roku od PC verze, at nezeru.

    Presne takhle to bude, hodnoceni nekde kolem 5-6/10. Plati pro PC verzi, tam alespon bude hra trochu vypadat a bude se trochu hybat.
  • tos jeste nevidel zavody trabantu, to je maso!
  • Nezlobil bych se, kdyby vydání ještě odložili.
  • TheGGG
    ano, to je u simulátorů a tzv hardcore her obvykle platí...
  • Měl jsem možnost si zahrát hru tento víkend na GDS a musím hře přiznat že mě v představené, úvodní sekvenci hry, velice dobře navnadila a těším se až budu ve hře rozkrývat

    otcovu minulost a jeho spojední s místním lordem. Partička kamarádů které má Henry ve Skalici je docela veselá kopa a i když nemají v úvodu moc prostoru, tak si říkám že by bylo fajn kdyby aspoň jeden z nich útok na Skalici přežil. Cut scéna útoku na Skalici vypadá velmi pěkně a hře se podařilo že mi to nebylo jedno a bylo mi líto zavražděného otce i matky.
    Ano občas nekde doskočila textura ale to mi je jedno. Jestli narativní kvalita bude alespoň tak dobrá jako v úvodu, tak budu spokojen.
  • Už se těším, s čím fanatici Skyrimu přijdou. *5*
  • -2/10
  • TheGGG
    nebreč anonymku a běž si taky lehnout do trávy, jako to druhé jelito
  • TheGGG
    levičáscké blábolení... hahaha, ty taky vidíš ty levičáky i pod postelí... LoL mě někdo oviňuje že mám levicové názory... no to jsi teda první. jen další důkaz toho, že ani nevíš, co blábolíš... běž si radši v nějakém mil-simu lehnout na pět hodin do trávy, třeba ti pak dají vyznamenání...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit