Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Právě proto, že koně jsou v té tobě tak drahou záležitostí. Napáchat velké škody, o to tu patrně asi má jít. Přišel jste na to, jste „hlavička“ *3*
  • Díky za názornou ukázku. Potvrdil jste, že nic moc neumíte, jenom mlátit hubou *3*
  • wenceslaus
    Tos ale nedával moc pozor..
  • Jo, už jsem to viděl, jak to hrají v preview, dávali to live a ukazovali to několikrát, byl tam Vávra s tím blonďatým Švédem, nebo Němcem. Zabili jim koně, protože jim dlužily peníze. Myslel jsem, že to vystřilhli, ale jak vidno, nechali to ve hře.

    Dává to asi takový smysl, jako by Tom v Mafii nasedl na jednorožce a odletěl na Mars.
  • Jo, ja si myslim ze pribehy k hram ze stredoveku by meli psat jenom lidi co tu dobu zazili, takhle to neni verohodne. *15*
  • jamar28
    Tys to už hrál? Víš, o co tam jde? Znáš jejich motiv? Znáš příběh toho questu?
  • Proč by ve středověku zabíjeli kvůli penězům koně? Vždyť v té době měly koně větší cenu, než lidi. Ta hra je logicky postavená úplně na hlavu. Tohle mě zarazilo už na začátku, kdo takovou šílenost vymyslel? To má být realismus?
  • Mart9
    Ovšem tohle je docela trapas oproti Kingdom come *1*
  • Mart9
    Někde se ti ztratila nula *1*
  • Jo, 81 na meta, úplná revoluce hehe. Už teď vím, že KDC bude mít větší úspěch, protože je to víc hra a míň cutscénotunel...
  • Ano varianta vyber si srdicko nebo mecik v dialogu, to je skutecne hardcore rpg
  • Hellblade je tunel proloženej cutscénama s chabým obsahem... proto to funguje.
  • jamar28
    Takovým způsobem vytvoříš leda totálně nudný a nezajímavý svět. Za to bych ti peníze určitě nedal. Řekl bych, že tohle je přesně ten zásadní rozdíl mezi profesionální produkcí a jen takovým hraním si v cryenginu. Ještě by mě zajímalo, jak bys přistupoval k tvorbě NPC, dialogů, příběhu, questů atd. Jestli stejně - tedy "nějak to tam nahážu, nemá smysl řešit detaily" - tak by to byla vážně hrůza a jsem rád, že ve Warhorse k tomu přistupují úplně opačně.
  • asi jako váš pseudovědecký rozbor... *3*
  • Ristoro
    Třeba by ohlasy v ČR byly jiné, kdyby se pan Vávra nechoval jako *urák :). V zahraničí ho ani z daleka tak neznají jako u nás. Tudíž když kolem sebe kopeš a kritizuješ všechno co není tvoje, očekávej stejnou reakci, aneb jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
  • Hra vypadá čím dál lépe, rozhodně se ukázalo, že plní sliby na 100%, co se týče variant řešení. Ale největší problém je v tom, že Dan Vávra tady na Games.cz nekomunikuje s lidma, potom nemají ve Warhorse kvalitní zpětnou vazbu, zde na Games mají zdaleka největší počet dobrovolníků, kteří reportují návrhy, bugy a kritické připomínky, nikde jinde není tolik expertů, přitom Dan zde nikdy nepřispívá a dokonce odmítá pozvání do Fight Clubu! Na západě jsou všichni naučeni vše buď obdivovat nebo totálně zostudit, nulový přínos pro WH.

    Zavolejte sem Dana Vávru! Máte na něj někdo číslo?
  • souhlas, pokud nic takového neřešíš, tak neuděláš hru, ale statické scény o ničem, to je rozdíl mezi profi herními vývojáři a klukem na ZŠ co si hraje v editoru, co se řeší a co ne *4*
  • Gumídek: Z mé zkušenosti, většina zaměstnanců dělá jen minimum práce, které stačí na to, aby je nevyhodili. Doporučuji to zkusit na vlastní pěst, potom přestaneš řešit detaily a uvidíš věci v širším kontextu.
  • jindra.veliky
    byl :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit