Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už ste opravili bugy? Ne? Tak sorry jako *1*
  • A už je ta hra aspoň opravená? Dokud to nebude opravené tak se mi to nechce ani stahovat z warezu natož za to platit!
    • Tos´ jim to natřel. Určitě jsou teď ve Warhorse zdrcení, že je nějaký švejk nechce okrást.
    • Včera jsem si koupil speciální edici, párádní to je, mají tam být navíc nějaké poklady a zbroj.
      • Jack1947
        No ale ty si musíš v truhle vylockipckovat :D
  • MickeyMutant
    Dokonce už i Miloš Zeman se nelichotivě vyjádřil o Kingdom Come. Na mítinku ve Slezských Pavlovicích na Bruntálsku k dotazu o migrační krizi zmínil Zdeňka Bakalu jako nového Viktora Koženého a označil všechny jeho zaměstnance za korupčníky bez špetky cti v těle. Jmenovitě uvedl i Daniela Vávru, jehož srovnal s "americkým hochštaplerem Peterem Molyneuxem".

    Na závěr dodal, že přece jen novináři nebudou těmi největšími idioty v zemi, když je někdo natolik hloupý, aby vymyslel hru ze středověku bez draků a magie. Občané Slezských Pavlovic dávali hlasitým aplausem najevo souhlas a nejstarší obyvatelka obce v besedě po mítinku vzpomněla doupě draka, které se v lese za humny za jejích mladých let podařilo vykouřit až s pomocí přivolaného kouzelníka z města.
    • KronosDeret
      ještě před rokem bych věděl na 100% že je to satyra, dneska už je to problém odlišit od reality :)
    • Pohankou?
  • DLC s podpisy na plakáty, papírovým manuálem, DVD s dokumentem o natáčení atd. budou taky?

    PS: I captcha je z toho zmatena: https://i.nahraj.to/f/21qW.png
    • jen pro předplatitele
      • Ne, výše zmíněné odměny nebudou.
  • KronosDeret
    Už se můžu smát? To mě podrž, jeden brouk pytlík s vousama správně na twitteru podkouří chřadnoucímu mužskému egu, naláká fanoušky na super středověk bez magie (vole) a vono pak jako vlastně v realitě to moc jakože nefunguje, protože sme si toho jako navymejšleli moc najednou a hra se topí pod vlastníma mechanikama a už to nejde spravit. Gratuluju Dane udělals horší Skyrim. A teď se za odměnu můžeš pokusit zničit ten zbytek dobrýho jmnéna co sis udělal mafií, jejím 4. dílem.
    • Nebuď zlý, kingdomcome je super! Mám nahráno 76 hodin a zatím jsem teprve v klášteře. Dal jsem si teď chvíli pauzu a rozehrál Skyrim (!). Proč? Protože Skyrim je taky super. Je to jediný sandboxový zážitek ve skutečně otevřeném světě, co jsem kdy zažil. A má atmosféru. Ale Vávra mi svou hrou KCD splnil dávný sen vžít se do hry a zažít pořádný středověk. Až si teď užiju volnosti ve Skyrimu, vracím se k splnění mé mnišské povinnosti v Sázavě!
    • ucho
      hra je v pohodě. spíš jestli není největší problém CryEngine.
      • owny
        Podle mě je dost velký problém, z různých rozhovorů jsem pochytil, že jim přišlo, že to není engine stavěný na velké open world světy a spoustu věcí si tam museli udělat sami, aby to vůbec fungovalo. A v podstatě jediný důvod, proč se rozhodli CryEngine použít, je super vegetace.
      • Vzhledem k tomu, že Crysis 2 a 3 běžel i na konzolovém hw bez problémů, bych neřekl.
        • Jack1947
          I Crysis 1 ale trvalo to rok nebo 2 než to optimilizovali.
      • spoock
        Nezkusenost, malo penez, ...
    • Jack1947
      Horší možná ? ale větší každopádně a hlavně realnější at už realiema nebo kombatem ( i když tam se dá dost polemizovat)
  • 3 měsíce od vydání a po hre už ani pes nešťekne ...
    • jn, protoze to je mmo.
    • Jo, něco jako The Last Guardian, kterej dělali 10 let. To byl smutný případ...
  • sankuri
    Uz i ten No Man's Sky splnil od vydani vic slibu Vavrahoes.
  • Na patche se vykašlali..bugy jsou stále, optimalizace mizerné... Tomu říkám přístup. Masové bitvy zcela trapné ve 28 fps i na silném hw...

    Hlavně že bude hromada DLC...a přitom je hra dost nevyvážená. Ani blbe kopí nejde nosit
    • 28fps bohatě stačí, víc nepoznáš
      • Já furt nechápu tyhle názory, že 30 FPS stačí a víc nepoznáš. Já teda rozdíl mezi 30 a 60fps poznám hned a hraní je prostě úplně někde jinde. Pro mě bylo všechny nad 60 zbytečný, ale 30?
      • pozná při dropu a to hodně. Pokud nemá sync s monitorem, tak tam bude mít tearing jak prase...
        • Ja vím, jen troluju.
          • aha *1*
    • Hlavně, že tam zbytečně tuna hadrů a
      • a pořád nejde snist hovvno
  • jasne, vsechno co je pred int main() funguje a vsechno po main-u. to mezitim nic moc .)
    • jasne, meli to delat v Lisp
  • Kdyby se radši zaměřili především na řešení bugů a optimalizace na všechny platformy... *7*
    • Khanemis
      A kdo říká, že se na to nezaměřují? Jenže vývojářský tým je podstatně širší než jen techničtí programátoři. A ti statní potřebují mít během té doby co dělat. Všichni grafici, zvukaři, designeři atd. mohou zatím připravovat podklady pro rozšíření, aniž by to nějak výrazně omezovalo opravování základní hry.
    • ? Proč by to dělali, mají vyděláno, teď chtějí víc, nebyl bys jiný na jejich místě...
      • To třeba nebyl, to máš pravdu.
        Jelikož ta hra jede tak, jak jede, tak stopro říkám, že další prachy jim už nedám, pokud jejich další produkty budou v takovémto stavu, v jakém byl KCD vydán a stále víceméně je.
        Věř, že tohle je po dlouhé době hra, na kterou jsem se těšil a u které si stěžuji na technický stav kdekoliv, kde mohu.
        • samozřejmě, to je logické, ta hra si další podporu nezaslouží, ale oni se chovají naprosto racionálně a snaží se podojit, co se dá.
        • A vy se divíte? Warhorse vlastní Zdeněk Bakala... to není zrovna typický příklad "čestného" podnikatele.

          Do dneška probíhá jeho vyšetřování za porušení různých smluv a nekalých finančních praktik, které vedly ke krachu OKD.
          • Spíš bych řekl, že za tím stojí Zeman.
            • Zapomněl jsi na Putina *14*
              Hru jsem koupil a hrál a je skvělá. Nevím co řešíte s bugama pořád takhle velká hra a vy furt brečíte jak malý děcka, aby jste si dokázali že máte nějaký názor. *15* Když jste takový experti tak si udělejte vlastní hru *1* .Pár bugu jsem zažil, jeden co znemožnil hrát dále, ale po dvou dnech opraveno. Za mě spokojenost.
          • věř tomu, že tohle je jen rozhodnutí okolo týmu KC:D, pochybuji, že Bakala vůbec ví, co jsou DLC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit