Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Modding support nemá upřesněný rok vydání, může to být za 3 měsíce nebo za 12
  • Obtěžovat se s krmivem pro mrtvého koně mi přijde trochu zbytečný
    • Krescz
      obtěžovat se s tebou je zbytečný a stejně si rýpnu :)
  • Pořád musíme myslet na to, kolik lidí to dělá. Ona totiž ta velikost svádí k tomu, to soudit jako hru za kterou stojí tisícihlavá armáda. Původně to mělo být na tři díly, dostali jsme dva za cenu jednoho a třetí díl bude očividně placené DLC. Proč ne, nemám s tím problém. Rád podpořím WH, aby se rozrostli, naplnili potenciál který mají a aby Vávra, místo řečnění u pultíků, začal dělat to, co umí nejlíp a to psát zajímavé postavy a questy v upoceném tričku Burzum *2*
    • Vlez jim jeste hloubeji do pr**e. Jo ty uz vlastne ani nevylejzas... Primerna jebka hra, dokonce bez dabingu, ale vemena jako ty se o ni budou prat do roztrhani tela
    • tak puvodne ty tri dily, ala episody, slibovali na Kickstarteru v jednom. Jen s rocnim odstupem.
      Psat questy umi kazdej druhej. Vetsinou to pada na realizaci... tady dle myho “Mr. Všechno vím” selhal.
  • No, sice víme, že chytají placená a neplacená DLC, ale jinak jsme se o nich moc nedozvěděli. Kromě toho, co je celkem jasné u Hardcore modu nebo turnaje.

    BTW Malé srovnání KCD s Elder Scrolls
    https://www.youtube.com/watch?v=_AyWnx-a9TM
    • Jack1947
      Tak budou ty DLC asi příběhové ne ?
  • Tak to je jedno, předpokládám, že člověk co to zafinancoval, tak to dostane zdarma...
    • jen to posledni DLC
  • KCD, prvá hra kde si musíte kupit DLC, aby stě splnili hlavny quest, možno. Možno budete muset počkat na dvojku.
    • Nemate pravdu. Uz drive Vavra zminil, ze otevreny konec je jen priprava na pokracovani. DLC pridaji do hry jen kratsi mise za ostatni postavy (Ptacek, Tereza).
      • Jack1947
        link by nebyl?
        • Rozhovor s Vavrou v casopisu.
          • Jack1947
            V Levelu kterém to jako fakt? zajímavé čtu každý rozhovor a tohle jsem asi zapoměl.
    • tak to nechod do kina na Lord of the rings, avengers a dalsi filmy... :D
      • Tak tam je zazitek mnohonasobne vetsi, epictejsi a rozestup mezi uvedenim jednotlivych dilu je max 2 roky...
        • Ale vzdyt Vavra a jeho firma tisickrat rikali, ze ta jejich hra neni urcena pro nenarocny mainstream, ktery si uchcava do gati z lacinych blockbusteru atp. Takze si chod do kina na co chces a nekritizuj neco, co evidnentne neni urceno pro tebe, na co nemas vlohy.
    • Krescz
      a největší fail je, že vlastně vůbec nebojujete proti Kumánům, ale lapkům :D Sem tam narazíte na turka ve křoví...přitom hlavní tahák je boj proti nim
      edit: ale je to pecka a užil jsem si hru anyway
      • Jack1947
        Kumáni/lapci a není to běžnému hráči jedno ? Jsou to Madaři a to je to hlavní *4*
        • ***** like Užívateľovi Ján Slota sa to páči :)
          • Jack1947
            To jsem poctěn, ale nemusel si sdělovat všem svoje jméno a příjmení.
            • Jack1947
              Jo ahá vy byste potřebovali více politiků co říkají to co si myslí ? Tos měl říct rovnou *2*
            • To neries. My vieme...
              https://www.youtube.com/watch?v=J1gQx97FEL0
              *1*
    • KCD jsem (zatim) nehral, proto se tazi zcela vazne - proc je nutne koupit DLC, aby se dal dokoncit hlavni quest? To v zakladni verzi konci cliffhangerem a pokracovani a jeho rozuzleni ma byt az v DLC, ci jak? Tedy predpokladam, ze tim bylo skutecne mineno dokonceni ukolu a ne splneni ve smyslu, ze je tam nejaky zasadni bug, ktery zabranuje jeho dokonceni. ;)
      • Žádný vyloženě cliffhanger to není, prostě se to nějak uzavřelo (podle mne ne moc dobře), jiné věci z ůstaly a "pokračování příště". O DLC pochybuju, spíš druhý díl, možná i třetí.
      • horrido
        Konec to má. A to ten, že najdeš znovu otce a sám sebe. Pomsta je vedlejší.
      • Jack1947
        Noo dovyprávění cliffhanger má spoustu jinejch her...
        • hlavní quest který v základní hře nejde dokončit zas tak moc her nemá a vždycky se na to nadávalo, jinak se mi ta hra i líbila, ale konec opravdu podělali
          • co to plácáš za kraviny...
            jinak samozřejmě pokračování hlavního příběhu bude ve druhém díle a ne v DLC
            • Jack1947
              Tak bylo by to hloupé když by si to schoávali až na druhej díl kterej bude kdy ? někdy nejdříve 2027 ? :D
              Nicméně to neznamená že DLC se nesmyslně budou odehrávat před koncem ostatně jako u jinejch her.
            • tím bych si nebyl tak jistý. když jedeš s Ptáčkem k tomu poslednímu místu, tak Jindra říká něco jako "škoda že nám utekl" a Ptáček odpoví "však se s ním zase brzy setkáme, možná ještě dřív, než si myslíš" to je podle mě tease na DLC
          • Jack1947
            Jak nejde je to normální otevřenej konec ? to že ty to bereš jako neukončenej quest to je tvoje chyba a můžeš bejt rád že DLC to dokončí
            *3*
            • Jack1947
              Aha to jsem neveděl divné nicméně dle autorů to ukončené asi bude, stejně jako byla Mafia2
            • nene, máš ho poŕád napsanej jako nedokončenej i v quest logu
      • přesně tak jak píšeš, cliffhanger a čekání na DLC
        • Tak to je skutecne ponekud podpasovka. Diky za odpoved.
    • Jako v kině. *8*
      • V kone ten odstup neni 7 let, vime?
  • Draken69CZ
    A updaty v nedohlednu *9*
    • Johnny
      Na co? hra funguje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit