Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Té skupině, co naráží na haty skupiny druhé bych to možná řekl takto - hra sama o sobě možná bude fajn průměr či nadprůměr, protože WH se v mnoha ohledech očividně velice snaží. Většina problému ale leží v osobě samozvaného téměř poloboha herních vývojářů Dana Vávry, protože předváděné ukázky neodpovídají laťce, kterou on sám nastavil shazováním jiných titulů za chyby často vycházející z úzce subjektivního pohledu na věc (ano, mám na mysli zdejší již legendární článek 100+ důvodů... :) ) Jsem každopádně zvědav, jak tenhle počin dopadne a snad to bude jedna z gamesek, ke kterým se budu často a rád vracet *4*
    • Jack1947
      Jestli to bude průměr nebo nadprůměr tak pak se to ani na několik mil nepřiblíží tomu co si PAn Daniel Vávra představoval a někde se stala sakramentsky velká chyba *16*
    • ty chyby v článku 100+ nebyly subjektivní, ale objektivní *4*
      • Nepsal jsem záměrně všechny, ale většina - s nezanedbatelnou částí (20-25 bodů) souhlasím - ten zbytek je ale právě tím důvodem, proč jsou tu tyhle haty a proč budou někteří na KCD hledat špatně zatlučený hřebík na kadibudce *1* *1*
  • Komunita na games je neskutečně cancer. A nejvíc se mi líbí jak se tady každý druhý tlučhuba ohání objektivním pohledem a konstruktivní kritikou :-D
    • Ámen
  • ja myslel ze "borci" z 2k uz to meli mit davno hotove
  • Po přečtení komentářů se mi hned vybavilo Haters gonna hate... *1*
    • Jack1947
      and Ainters Gonna Aint *5*
    • Problém je že vono to fakt vypadá špatně, to není hejt, to je objektivní pohled. Ty animace jsou prostě příšerné, vyhodí tě z atmosféry a příběhu ani nevíš jak.
      • Tak to tě v mafii 1 muselo asi vyhazovat z atmošky pořád *3* *1*
      • KrPa
        animace delaji atmosferu *1* ten byl dobry
        • vsechno na obrazovce dela atmosferu
      • Mě to teda nepřijde nějak extra špatné, že bych si kvůli animacím hru neužil. A pokud to bude taková katastrofa, tak se o tom můžeme pobavit až hra vyjde. *4*
      • ale di ty brepto :-D
  • ...těch odborníků na reálnej šerm, animace a design tu zase je :-D prosím piště dál a nepřestávejte, moc se tím bavím. Miluji diskuze na games, kde se seberealizují netáhla :-)
    • není treba být odborník aby človek poznal že ve hre, ktera svuj marketing postavila na realizmu, ak človek dostane mečem po hlave a jedine co se stane je, že vystrikne trochu krve a ubere mu to par hp, je neco špatne
      • Kdyby jsi šel 10x k úkolu a někdo tě po cestě 10x majznul po hlavě, myslím že by tě to přestalo sakra rychle bavit. *1* *1*
        • ja myslím že ne *1* *1*
      • Bobíku, moc koukáte na filmy :-)
      • A co by se mu podle tebe melo stat?
        https://www.youtube.com/watch?v=IV3yvOkooYA
        https://youtu.be/QhF1i23vwps?t=152
        • otřes mozku? ztráta vědomí? vnitřní krvácení? fraktura lebeční kosti? a to ani nejsem doktor *1*
        • ve videu nemel helmu
    • Nebo jistí Blažejové s falešným titulem *5* *5* *5*
  • To jim vážně není blbý, že nám v době předobjednávek nejsou schopní říct jestli bude český dabing? :D
    • Řekli to... nebude, příště si alespoň zjisti info (je to na ofiko stránkách jasně napsaný + na Steamu) *1* To že možná bude po vydání, budou řešit po vydání.
    • Nemaj na to prý prachy.
      • Mart9
        Prachy by byly, ale nemají na to čas. Vávra ten dabing ale nezavrhl, tak uvidíme.
        • Mart9
          Mínuskáři by si měli pustit tohle video. Mluví o tom někde ke konci
          https://www.youtube.com/watch?v=LvOIbaRuP4o
  • Nebuďte tak negativističtí, pořád je to velmi nadějné, z Cry Enginu se nedá technologicky nic lepšího vymáčknout, je vidět, že dělají maximum, vizuálně nádhera, na úrovni grafiky z Crysis (2007/2008), čili pořád před nejnovější Unreal Enginem a čímkoliv ostatní na trhu s vyjímkou statických architektonických renderů, kdyby šli do vlastního enginu, pořádně se jim vývoj prodraží a nejspíš i zdrží.

    Držím Danovi palce, ať to výjde a prodeje překonají jejich očekávání.
  • PS4 verze bude mít české titulky prosím ? A bude i krabicová verze ?
    • Mart9
      Ano, Ano
  • ten combat naopak vypadá super, jo není to 100% realita(což ani nejde), ale mohlo by to být pěkně těžké a intuitivní, moc se těším ,osobně mi ted nevychazí Souls, takže tohle beru první den, když se podívám na mamlase, kteří glorifikují zalagovaný combat v Elex s hitboxy většími než Zaklínač 3 a Dark Souls 2 dohromady a s animacemi z roku 2001, tak se mi chce brečet.

    Ten combat může být i revoluční howada.
  • Takže Vánoce 2017? Tak sláva!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit