Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videorecenze PC verze na http://www.youtube.com/watch?v=8YNzXgal38c
    • BoB.2
      Dik pěkné video.
  • Pi*o cist ty vase sr*cky xD nemastny neslany ach stejnak si to zvas 90% lidi zahraje i kdyz pisete o tom jaky je to shit.Me to prijde zase jako fajn odreagovacka takhle povecerech kdyz si to date na nejtesi uroven neni to zase tak easy uz jen ze je to jiny nez milion dilu Gothicka a milion dilu Oblivionu tak si to rad hraju jsou tam chyby kazda hra ma chyby a nedostatka ale u me 90%...;-)
    • Prej 82% statistik na internetu je vytahnutych z pr*ele *5* a ne nezahraju si to, konzolovky nehraju.
    • Forma tveho prispevku mluvi sama za sebe. (btw Gothic ma 3 dily,Oblivion je jen jeden)

      Proti tehle hre osobne nic nemam,ale v zaplave titulu ktere se na nas porad hrnou me recenze nejak nepresvedcila, ze zrovna tehle hre bych mel dat prednost.
      • Jak by tě taky tahle recenze mohla o něčem přesvědčit, když vlastně o hře nevypovídá vůbec nic, možná snad jen o neschopnosti nebo možná lenosti autora.
      • Proc prednost staci si ji zahrat nez zacnu kritizovat podle obrazku a videi ci reci nekoho jineho nic nepoznas ;-) Oblivion jen jeden? mozna nazvem jinak toho je vic ;-)
        • Nikde nekritizuji,takze spatne umisteny koment. Nebo spatne formulovany.
          Proc prednost? Ty snad stihas hrat vsechno co by jsi chtel? Tak to gratuluji.
  • Posledni dobou Games.cz v recenzich jak vidim pritvrdil na ciselnem hodnoceni viz. FF XIII-2 6/10 Kingoms of Amalur sem cekal tak 9ku
    • Taky mě to zarazilo, výborný, ale přesto zabugovaný a v ledasčem nedokončený a nedomyšlený Skyrim dostane desítku a u KoA v podstatě žádné chyby, vše ok dle recenze a jen 7 *11*
      • S divnym hodnocenim nevyhypovanych titulu souhlasim. Ja zase treba nechapu jak je mozne ze hra jako Anno 2070,kde recenzent neuvede ani jeden zapor (o chybach ani nemluve) dostane jen 8. Navic je to stejne jako Skyrim v podstate jedina hra sveho zanru.
        Ale jinak-zabugovany Skyrim? Na PC tedy urcite ne. Uz jste s tim vlezli... Skyrim pro me neni hra roku,ale tohle otreni se o nej pri kazde prilezitosti je otravne *16*
        • Heh, nezabugovany Skyrim na PC? Ty jsi vtipalek. Lydia a dalsi, se kterymi se nelze ozenit bez pouziti konzole, questy, co je splnis a nic se nestane, lahvicka, co vypijes, ale perk ti neda... Mam pokracovat?
        • podle me by si Anno 2070 zaslouzilo 10ku spis nez Skyrim . Tak a ted me ukamenujte *1*
          • Skoda ze mas nick Hater. Jinak bych s tebou totiz bez zavahani souhlasil.
            • je to jen nick *5*
  • Já nevim komu se furt líbí tydle šílenosti , samý ledy-ohně-plasmy-poison-frozen-lighting haluze . To je soubojovej systém jak stehno . Co takhle něco reálnýho , drsnýho viz. : http://www.youtube.com/watch?v=0mcg3qLeDIw . Snad to naše husitský dopadne trochu "dospěle" ... *3*
    • Hele...to vypadá zajímavě...jaktože sem se o tom do teď nedoslech.....konečně to vypadá na reálnou pořádnou rubačku...Bez plazmovejch střel :D ....Mohli by udělat takové promakanější a živější Mount and Blade...
    • to vyzera velmi dobre idem si o tyom pozriet viac
      • Bohužel to vypadá, že je to zamrzlý projekt, poslední zprávy z půlky roku 2010, nikde nic, myslím, že jsem o tom i někde četl, sledoval jsem to od oznámení, ale nevypadá to s ní moc dobře, škoda, dost jsem se těšil....
        • napsal sem autorům email tak sem zvědav co odepíšou , jestli vůbec odepíšou ... to by mě zamrzelo kdyby to zamrazili *13* ale je pravda že info nic moc nikde *9*
          • Jo, kdyžtak pak napiš, co odepsali, dost by mě to zajímalo taky, dík
    • To myslíš vážně? Tomuhle říkáš reálné a drsné? To je co? Amaterský mód do Skyrimu?
      • Ne je to RPG od části tvůrcu zaklínače a two worlds...tohle vide je ještě z nějaké alfa verze...ale i tak to vypadá stokrát lépe než Amalur...
        • jestli pro tebe vrcholem hry je grafika, tak ti doporucuju vypnout PC a jit ven. Pak budes vsem na ulici rikat, ze tahle hra vypada stokrat lip, nez neco co jsi hral doma.
        • Souhlas, vypada to skvěle.
      • *15* *15* *15*
  • na konzole OK , na PC nehratelne ( jen opravdu pro fandy ) , zpracovani pohybu , grafiky a obvzlast kamery opravdu hruza :) , za ty prachy urcite ne :D
    • MrSanta
      Na PC úplně v pohodě. I ta kamera není tak hrozná. Navíc se chystá patch, který bude tu kameru řešit. Nehratelné to určitě není.
  • Pro konzolovou verzi hodnoceni odpovida, u PC bych jeste 1 bod ubral. *2*
  • BoB.2
    Já si popláču že není čeština. *11*
    • MrSanta
      Obávám se, že bez angličtiny se hráč z naší malé a celkem warezové zemičky ještě dlouho neobejde. Nebo jiného jazyka z velké čtyřky...
      • hlavně že pulka amaterskych prekladu z posledni doby ma pocatek na warforech
      • ja bych rekl, ze sposta zajemcu by si v cestine produkt koupili samozrejme ne za 50 e (co se alespon me tyce), ale koupili ,)
  • Odulin
    *omyl*
  • No, hra je to sice pěkná ale po pravdě už mě unavují všichni ti němí hrdninové. Jak se má člověk ztotožnit s postavou která při všech rozhovorech jen tupě zírá do kouta a občas pohodí rukama.... Každý tvor má emoce,a díky nim se lidé nejlépe ztotožnují s druhými, takže když je autoři nedokážou přenést do hlavní postavy nikdy z ní podle mě nebude hráčská ikona co by visela v každém pokoji na zdi. At má sebelíp vymodelovaný obličej.. *8*
    • A ty nahlas nečteš ty možnosti? Ještě případně tvrďáckým hlasem nebo pisklákem, když hraješ za ženskou? *1* Třeba tenhle borec to dělá výborně: http://www.youtube.com/watch?v=1iO1yozL6a8
    • Jak se ma clovek ztotoznit s postavou, co mluvi uplne jinym hlasem, jinou intonaci a jinou reci? Ja se teda rozhodne vice ztotoznim s nemou postavou ze Skyrimu.
    • To mě nikdy němí hrdinové nevadili. Vlastně nejlépe jsem se ztotožnil právě s němýma hrdinama.Hlavně v prvním old republicu a dragon age origins.
  • WTB remake Gothicu 1 s lepsi grafikou, dekuji pekne...

    tohle me prislo nemastny, neslany, nudny... na PSP by to byla dobra hra, jako je napr. God of war, ale na plnohodnotny konzole a PC me to prijde krapet vyvar - je to koridorova verze TES:Oblivion ve vanilla verzi s craftenim a radoby hezkyma kombama...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit