Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bal jsem se ze to bude konzolovka. Bal jsem se spravne. *10*
    • Ja se trochu bojim, abych pak nemusel rict to same az vyjde Risen 2.
    • co taky v tyhle dobe cekat. Za podobny komenty tu mam minuska, proto ti dam plus :)
      • nemyslim to vuci te hre nebo konzoli nejak zle. Ale hero ve hre pro me proste musi byt "hmotny bod" ktery se pohybuje presne a s minimalni odezvou. Viz WOW. Muze mit malou setrvacnost, ale fakt malou (Gothic 1,2).

        Tohle je proste konzolovka jak remen. Hero se toci kolem svy osy misto strafu, ma setrvacnost jak auto a kazdej jeho utok ho proste freezne v animaci s kterou ani nehnu. *9* Hlavne ty kotouly...
        • kidnap
          Tohle jsi trefil přesně. Ať je WoW jaký chce, tak to "splynutí" s postavou je neskutečný a zatím to nejlepší, co jsem kdy viděl.
  • Ach jo ... škoda ... další RPG pro děti. Barvy mě vůbec nevadí naopak. Rozmanitost prostředí je taky ku prospěchu, ale prostě mám rád realismus. Zlatý Skyrim ať už má své mouchy. Nepřirozeně velké zbraně, nepřirozené pohyby při boji ... omezený vývoj postavy atd. Nuda. Chci konečně hardcore RPG se super grafikou. Skyrim zvolil cestu správnou, ale zůstal na půl cesty ... jaká škoda ...
    • porid si dark souls
  • Ja osobne bych hre dal urcite o jeden bod vice... Souboje jsou stale zabavne i na pokrocilejsim levelu, crafting je opravdu HODNE potreba a navic i ten je velmi zazivny a celkem lehce pochopitelny... Recenzi nehodnotim jako povedenou, radeji si pustte gameplay video (ne demo) a uvidite sami... Moznost zmenit kdykoliv ve hre povolani a prerozdelit body je proste skvela....
  • Hmm, zajimave, ze KoA:R se da sehnat na Steamu, ale ME3 mi cpou i s tou jejich srackou Origin.
    • Protože to by si narozdíl od ME3 nikdo na originu nekupoval.
      • Jo, zatímco ME3 si chce na Originu koupit každej, že? Prober se a přečti si místní diskuze na téma ME3 a Origin, možná ti to pak dojde.
  • chce to trochu snížit sytost barev a hned je to o poznání lepší *3*
  • No az vylozene nebude co hrat, tak do toho mozna pujdu, ale dost mi vadi ta pestrobarevna grafika. Navic to vypada, ze se Salvatore moc nevytahl. No nic, jdu parit Skyrim a vyzkouset par novych modu.
  • OT: Nemelo byt dneska ke stazeni demo Mass Effectu?
    • Umaroth
      já demo hrát nebudu, ted prehrámám potřetí 1 a 2ku abych dohral 2ku dne predtim nez mi domu prijde 3ka, nebudu si kazit zazitek demem... *5*
      • proc kazit zazitek, to demo bude nejak orezany? sice jen uvod, ale kompletne se vsema moznostma ne? leda snad, ze by jsi to mel v planu dojet na jeden zatah, ale to si vetsina lidi opravdu nemuze dovolit...
    • MrSanta
      Však se dočkáme, je poledne. Počkej po odpolední siestě *1*
      EDIT: Podle EA Czech by měla X360 verze být venku už od 11 hod, PC by mělo být od 19 hod a PS3 až někdy zítra.
  • Hral jsem jenom demo, ale skrz nej me ta hra neoslovila a recenze me v tom utvrdila. Je to dobry remeslny vyrobek, kteremu chybi duse, proto je to nezazivne a nebavilo me to.
    • MrSanta
      Duši to má, jenom si člověk musí dát práci s jejím hledáním.
      • Odulin
        Tak tak a to je přesně to, co mě asi dneska večír nebo nejpozději zejtra čeká. Rád bych se do toho pořádně ponořil.
        • MrSanta
          Jj, ta hra může mít pro někoho pomalejší rozjezd. Ale když člověk začne plnit první questy pro nějakou frakci (já samozřejmě pro první zahrání zvolil Warsworn), tak to začne získávat grády. Potkáváš zajímavě a nezřídka i vtipně napsané postavy, nepřátele a navíc začneš doufat, že teď už konečně lootneš něco užitečného pro svého hrdinu.
          Mě moje hra opět nenávidí a škodolibě mi dává výbavu vhodnou pro mága či lumpíka. Už jsem našel pěkné fialové kudly, hezkou fialovou čapku a taky pár zmatenejch věcí pro prskavku (včetně jednoho setového itemu). Ale abych dostal pořádný obouručák, to ne *9*.
          Snad něco padne z questů pro Warsworn frakci...
          • Já to mám s lootem úplně stejně, pro mého zloděje padají zásadně jen žluťásky mágovské nebo válečnické. Ale nakonec je to fuk, co padne, protože díky příliš rychlému levelingu jsou ty věci stejně leda tak na rozložení nebo na prodej. Je škoda, že to levelování neodladili trochu lépe, vždyť já mám hotové teprve dvě mapy (Dalentarth, Plains of Erathell), Detyr finišuji a už jsem level 36 (40 je tuším max. level), hotových mám zhruba 150 questů včetně kompletních House of Ballads, Warsworn, Scholia Arcana, Travellers a arénu v House of Valor.
            • MrSanta
              Šmarjá, to u toho snad sedíš 24/7 *1*. Kolik hodin už ti to ukazuje? Já mám cca 15 a zatím jsem vlastně udělal akorát nějaké ty vedlejšáky. Ale už mám domek, heč *2*
          • Odulin
            *1* Jj to asi jo.
          • Odulin
            Jasný:). Já se tak nějak rozkoukávám..sice pár hodin už za sebou mám, ale zažranej ještě nejsem, což bych chtěl co nejdřív napravit. Myslel sem, že pojedu klasicky warriora mečaře:), ale nakonec jsem se rozhodl pro lapku:)...dýky a luk...takže uvidíme.

            No jinak z questů mám zatim celkem dobrej pocit. Sice jsem jich zatim zmáknul jen pár, ale už tam byly přijmený vlaštovky..lákání trola na laně apod. Takže uvidíme...jen mě mrzí ten lockpicking na klávesnici:( Začal jsem to pařit na padu, ale kupodivu jsem přešel na klávesnici, ale pak jsem zjistil ten lockpic. a přejdu asi zas zpátky.

            Jakej seš lvl a jak dlouho přibližně už hraješ, jestli se smím zeptat. *3*
            • MrSanta
              Hehe, MP hry typu BF3 jsou hodně vzadu na mém herním žebříčku. A vzhledem k tomu, že nestíhám hrát ani novinky, natož se vrátit nebo zahrát poprvé starší hry, tak se u vás v četě neobjevím minimálně 5 let. To už se spíš ty vrátíš do jedné předaleké galaxie *1*
            • Odulin
              No koukám, že se taky zrovna nenudíš. Jinak souhlas, Skyrim minihra mi vyhovovala taky. No kdyby tě nakonec přeci jen ta MP mánie taky vzala a šel jsi do bf3, tak určo napiš, rádi tě uvítáme v naší četě.;) Tak a už přestanu plevelit.
            • MrSanta
              Život není péříčko *1*.
              SW:TOR se mi opouštět nechce, snad to nějak sladím. Naštěstí jsem nepodlehl vábení MP šílenství v podobě BF3 nebo CoD, takže ještě nějaké časové rezervy jsou. Ale už se nemůžu dočkat nějakého herního sucha. Těch her co mám nahromaděných, to je hrůza. A letos k tomu přidám minimálně dalších 5...
              Doufám, že letos nevyjde Dragon Age 3 - to by mě fakt na*rali *1*.
              Díky, zdraví se mi začíná pomalu navracet. Hlavně kedlubna už netřeští, takže hrát se už docela dá.
              EDIT: snad ten lockpick nějak poladí... nemůžu si pomoct, ale minihra z F3/Skyrim mi přijde zatím nejlepší.
            • Odulin
              Jj, tak ať seš brzo fit a můžeš pařit;) Mně se taky nedaří najít čas. SWTORa jsem musel ukončit, protože tyhle dvě hry bych prostě časově neutáhl. Do toho rozjetej DarknessII, včera mě zas totálně lapil Spacechem a kolegové a brácha chtěj každej večír bf3. To se prostě nedá. *16*
            • MrSanta
              Zatím jenom cca 10 hodin a level 6 či 7. Teď si nejsem jistej. Bohužel se vydání hry nepodařilo sladit s mým zaměstnáním, navíc byla o víkendu oslava v rodinném kruhu a taky do mě zatnula drápky chřipečka, takže jsem se nemohl hře věnovat zdaleka tak jak bych si přál. Ale choroba už se začíná mírnit, takže jestli u toho nestrávím dnešní noc, tak zítřejší den určitě.
      • já ji hledat nemusel.. ona si našla mne v tomto případě :)
  • Veskoslav
    Mám za sebou demo (bohužel nebo bohudík z Originu). Není to špatné, vskutku není, jenom na obtížnost mi nepřipadá, že by byla nějak "hardcore":)
  • A co se týče recenze, psaná je pěkně, ale je opravdu hodně strohá a člověk si z ní v podstatě udělá jen ten obrázek, že vyšla nějaká hra, ve které je crafting a souboje. To mi ale přijde z hlediska informativního hodně málo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit