Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kříží tam ovce s delfíny? *4*
  • Když máš na zbrani fire damage, tak to hoří a bouchá, když bleeding damage, tak z toho kape a stříká, když poison damage, tak je všechno v zeleném otráveném obláčku a když lightning damage, tak hádej co? No všude létají blesky. Co ti na tom přijde nelogické? Když máš piercing damage nebo jen klasickou physical, tak nebouchá a nesvítí nic. Nemám rád hry, kde ať nosím jakékoli brnění nebo jakoukoli zbraň, tak postava pořád vypadá stejně monotónně. Jsem za podobné efekty a rozmanitý vzhled equipu ve hrách vděčný. Hoď si to na černobílou televizi, vypni efekty a nebul tady.
  • Mec Vyjebavac nema chybu. Jinak dobra recenze, ale stale nejsem presvedcen, zda do KoA jit, ci ne. Pulka lidi rika, ze je to super, druha pulka, ze je to kravina.
  • Ty efekty při boji vypadají jako odlehčené japonské RPG.Tam svítí bouchá snad vše.Snad se to i tak nehraje.Japonec sedí jak dřevo několik hodin v kuse a kouká na blikající efekty a zabijí už miliontého nepřátele...
  • no muj osobni pocit z te hry byl ze me akorat bolala hlava z te silene grafiky a hlavne kamery , pribeh me moc nedostal ( musel bych se do toho nejspis ponorit vic ) . Za tu hru v DNESNI dobe bych dal maximalne 3stovky a to jen kvuli bojovemu systemu ktery tam udelali ten se jim opravdu povedl.
  • DarkHawk
    .
  • tohle nemá bejt nějaká urážka skyrimu ten je super ale v kvalitě questů a v soubojovým systému má alamur jasně navrch - kde jsou ty časy kdy byly na games dobrý recenze
  • michaliuz18
    pochop ze ja nemam peniaze aby som si kupil kazdu hru co sa mi lubi, a hra co u teba moze vyzerat dobre sa mne nepaci preto si ju stiahnem, ne kazda hra mi za to stoji , naposledy som si kupil witchera 2, predtym la noire, a mass effect 2 , a deus exa noveho, vsetko hry co ma nejak oslovili preto som si ich kupil, ale amalur mi nesadol nepacil nebavil, preto som si ju stiahol, vyskusal, povedal si nazor a vymazal, a kebyze mam troska viac penez kupim si aj noveho alana wake na pc, takze ak mam kupovat tak jedine kvalitky :)
  • schmauz
    Prej je na Fušálu.
  • +1, a copak tady, ale to samy udelali Bioware s Dragonagem dvojkou... a lepsi to nebude *9*
  • Diky za Skyrim
  • http://www.level.cz/
  • Já nevím, proč se musí všichni za každou cenu vymezovat vůči Skyrimu? Zlatý časy Morrowindu. Ten byl zabugovanej mnohonásobně víc, ale nehrál ho každej frikulín, takže z toho nebylo takový haló :-D
  • Pěkne shrnuto: Battle is lost. Run fools, run... :-)

    Děkuju za videorecenzi. Pro mne je nestravitelná ta infantilní grafika (hráči WoW prominou, nebo mě ukamenujou) a barevná diskotéka při soubojích. Ty vypadají na akční click-fest.

    Věřím, že si ten styl svoje fanoušky najde, jen doufám, že nám ho teď nebudou cpát horem dolem všichnii...
  • Tak tohle RPG mě pěkně odradilo, na můj v kus až moc korejsky styl boje :( *16*
  • nevim no mě přišla uplně stejně mimo viz. crafting a questy (amalur je s questy mnohem výš než např. skyrim - ale u něj se to asi promíjí :-()
  • Noo ono se ji možna dočkaš. Jeden velice dobrý překladatel by do toho šel. Řeší se spíše technické zaležitosti ale na to kolik je tam textu (nic moc kvality) se tedy divim že se mu do toho chce. Ta hra si to nezaslouží.

    Jediné co na te hře je tak jakž tak dobré jsou ty souboje. Ale není to nic co by nebylo viděno jinde. Ano v rpg je to ojedinělé ale to je tak vše
  • MrSanta
    Náročný hráč a warez? To mi nějak nejde dohromady... Nespokojeně zvedám obočí.
  • podle me by se postizeni a nemocni lide do diskuzi nemeli michat, fetak taky bude tvrdit jak ho pernik obohacuje... akorat ta veta bude mit zprehazeny slovosled a sem tam slovicko vypadne
  • co se to deje, to level konci?Kdy se dockame recenze naky hry z 2. svetovy od michala "whatevername" rybky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit