Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoW a lehky? prober se a di zase spat sasku, jestli si to nekdy hral, chtel bych videt tvy postavy a tvy skills, podle me by si v PvP moc dlouho neprezil.
  • rhaegar
    Za Avantasiu plus :-)
  • michaliuz18
    ne né toto som si nekupil , ja sa chystam kupit ME 3 :) toto by som si nikdy nekupil iba ak stiahol a vyskusal, ale kebyze mi to sadne ta hra tak casom by som si aj kupil ked zlacnie, ale proste ma to uz nebavi ako som vravel nema ma cim uz zaujat ta hra je moc obycajna
  • Pěkná recenze :-) díky. DO té hry nejdu
  • Já si myslím, že tohle byla samotná Pavlova recenze, už jenom proto, že textová je z X360 a tahle z PC a taky proto, že v podcastu říkal, jak ho za to jeho hodnocení nebudou mít lidi rádi.....
  • Cosi
    Já nevim, já z toho mám úplně stejný pocity jako z Gothica 4. Pastelková grafika, akční souboje (ty se mimochodem dají jednoduše odklikat), prostinký příběh. Ne, ne děkuji. Ještěže nejsem sám komu se to nijak zvlášť nelíbí.
  • MrSanta
    No ve všech dialozích ve všech hrách stačí klikat na jednu větu. Když tě nezajímají ostatní věci, tak prosím. Od toho tam ta možnost je. Ale když si někdo rád poslechne povídání o okolním světě, jeho minulosti atd. tak si klikne i na ty další možnosti.
    Zkus tomu ještě dát šanci, přece jen když si to koupil za tisícovku, tak je škoda to po pár hodinách vzdát.
  • škoda že na games jsou videorecenzen jenom přívěšek recenze klasický . tady byla klasická recenze tragická a tím pádem i videorecenze - bylo by fajn kdyby byla videorecenze dělaná na základě názoru jiného recenzenta a nejenom převyprávěná textová s ukázkou hry :-(
  • Kde je vubec Lukin a kdy bude z5?
  • Kinet1c
    cisty suhlas, neviem preco, ze su tie vedlajsie ukoly na jedno kopyto, hram to a zatial som nezazil ze by boli navlas podobne, ale ok, kazdy ma na vec iny nazor
  • Mně se hlavně líbí, že souboje nejsou jenom o číslech , ale i o vašich schopnostech ovládat hrdinu *2* . Velký, zajímavý svět,fajn příběh. Možnost vytvořit si vlastní ''povolání''. Koupi rozhodně nelituju *3*
  • Umaroth
    Udělal jsem dobře, že jsem si hru nepředobjednal a nedal za ni 1300,- Až bude cca za 600-700 tak si ji klidně koupím. Byl jsem z dema unešen, ale to bylo právě díky skvélém soubojovému systém (ono demo samotne ani nic moc víc ukázat nestihlo, a beztak sem ho hrál jen kvuli brnění do ME3 *3* )
  • Amylee.Anderson
    Videorecenze, co neni od Lukáše :-O
  • michaliuz18
    krasne zhrnul presne to v tom je amalur onicom sak otvor oci, tie dialogy staci klikat na jednu vetu oznacenu ostatne su zbytocne, nemy bez duse hrdina, repetivne nudne questy ktore su davno z mody vonku , niet nad zaklinaca 2 ... jedine plus amaluru je pekna farebna grafika a suboje a rozloha ostrovov inak nuda za nudou , po deme som to bral ze fajn , ale uz to ani nehram asi to vymazem , je to hra skor pre takych co maju radi wowko a podobne lahke rpg hry , ja som narocny hrac
  • no já vám nevím - mě příběh a hlavně vedlejší úkoly přišli mnohem rozmanitější než u toho geniálního skyrimu
  • Nerdstar01
    Celkem dobrá hra jsou tam ale hnusný mařky a grafika je taková jak kdyby ju poblil pes.
  • MrSanta
    Snad se jednoho dne dočkáš a aspoň to budeš mít za menší peníz. Ty angličtinu neovládáš vůbec? Ona tam zas tak těžká není...?
  • BoB.2
    A čeština pořad v nedohlednu já si tuhle pecku snad nezahraju *13*
  • Spades
    Tohle mi taky na takových hrách vždycky vadilo, kdyby to tam nebylo, tak by to pro mě byla dokonalá hra :/
  • Přesně tak. Tohle je vlastně RPG v čistokrevné podobě. Je to tvoje postava a ty jí dáváš duši. Přesně takhle fungoval Dragon Age (u DA 2 krok zpátky). Souboje jsou opravdu skvělé a grafika má určitou stylizaci, kterou já osobně rád mám, ale chápu, že to může leckoho odradi. Ale koment na který reaguješ je opravdu jen chabým pokusem o trollování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit