Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • King Kong Cum?
  • Další PCtard co nechápe, že si mohu hru zahrát jak na PC tak na konzolích, neb nejsem zaslepený ment*lek jako ty a rád si dopřávám více platforem. Jakože je skoro jasný že King Kong Cum vyjde aj na konzole
  • Jack1947
    No jo ale kdybys ses měl učit o starovýrazech ve ěkole tak by tě rychle přešla chut. *7*

    Tak já jim to rád přeložím ne. At mají radost *3*
  • Jack1947
    Kingdom come:D
  • Je mi lito, na to konzole nema vykon.
  • Normálně piš FTW, LOL, BTW, WTF atd. čecháčci a důchodci taky používaj tunu starovýrazů co už nedávaj smysl a nikdo nepčuje.
  • Miluju DS a všechny tyto hry, ale problém je, že zde není žádný skutečný pocit sražení dvou mečů. Ostatně jako ve většině her, buď sekáte přímo do protivníkova těla, nebo protivník drží před sebou meč či štít v jedné pozici a vy se ho snažíte obejít. v SoM se sice meče občas srazily, ale většinou jen v připravené momentce, když čelíte kapitánovy, nebo odrážíte útok ve stylu arkham her. Tak jako tak, jak protivníka jednou odkryjete, vyblokujete, nebo obejdete, už je to jen sekanice do masa a snaha ho ubít.
    Chtělo by to hru, kde jeden dva přesné údery protivníka zabijí, ale nebude snadné projít skrz jeho AKTIVNÍ obranu, tzn. většinu souboje budou tvořit střety dvou mečů a né jen střídání se v tom kdo útočí a kdo blokuje útoky v jedné neměné pozici.
    Snad to Vávroň nějak promyslí a zpracuje. Je to IMO 100krát důležitější, než jestli bude ofce utíkat správným směrem nebo kovář bude vždy na jiném místě.
  • Jack1947
    Naopak jsem toho názoru že konečně bude hra kde se bude brát v potaz, váha, uchopení a jiné faktory.
    Tedy že meč něco váží že je to skutečně kus a ne nějaké párátko že se může zaseknout do okolní zdi.

    To je myslím něco co ještě nemá a nikdy neměla žádná hra. Jasně tak je to na nich jak to zmáknou ale minimálně kvůli tomuhle tu hru budu sledovat to že bude česká je jedině plus.
  • Ehm, ne. *2*
  • fluffy
    Suboje s mecmi urcite patria do hier, problem niektorych vyvojarov je, ze si neuvedumuje ze ide o hru. Seria Dark Souls to naozaj robi rozumne, rozne zbrane maju vskutku ine efekty a dosahy. Kazda z tych zbrani ma svoj FEELING. Niektore hry ako vid zruseny kickstarter projekt alebo Kingdom come si zaumienili ist co najviac do realu ale myslim, ze prahe v hernom prostredi to moze uskodit. Nechapte ma zle nechcem aby sme len stali a sekali do seba ala Neverwinter Nights ale proste prilisne komplikovany system hram len skodi a vyvojari musia najst rozumny balanc.
  • a o 15 let novější Skyrim
  • Jack1947
    To je tak kdyř někdo potřebuje být za hlupáka a mt to počěštěné protože anglicky mu to nevoní.

    P.S neveděl jsem že ta klasická zkratka znamená For the win... prostě pro mne to bylo ftw a neřešil sem nikdy.
  • To zní dobře. Trochu mi to připomíná český dabing Warcraftu 3. *4*
  • Jack1947
    "Temné duše, vítězí"??? *7*
  • Chim
    V jeho případě bohužel asi ne.
  • Česky by to nešlo napsat?
  • Kdyby ti dva kluci na záčátku článku dostali hrací pistole, tak by si na ty meče ani nevzpomněli
  • Daggerfall měl stejný soubojový systém jako o dva roky starší Arena.
  • Jack1947
    Tak to máte potvrzené - DS FTW! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit