Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soudis celou platformu podle jedné hry?
  • maros.goc
    praveze nemozem suhlasit..prave preto som zvedavy co na to vravi games, pretoze mne prisla BS 5 fadna ako po stranke hratelnosti tak pribehu ..je neuveritelne pomala a roztahana ...grafika je ale velmi pekna :)
  • ucho
    kdepak, je rozhodnuto. ale až tak za půl roku. teď je málo času a na PS3 je pořád co hrát. ještě zdolám pár exkluzivek a jdu pro ni :)
  • exkluzivni pobidka ke koupi ps4 nebo je tu snad jeste nekdo vaha? *5*
  • jako hra pro deti urcite dobry ne?jako ja bych to urcite nezral
  • Jack1947
    4/10 mm... uprimnost nadevse. *3*
  • ucho
    tak samozřejmě, že chtějí titul prodat, a věřím, že jeho autoři na něm odvedli spoustu kreativní práce. samozřejmě výsledek se nemusí povést nebo nemusí fungovat a bavit, jak se předpokládalo, ale ta práce za tím je. s vizí toho, že to lidi bavit bude... pokud někdo prohlásí, že hra vznikla jen proto, aby byl seznam launchových her o položku delší, přijde mi to jako zbytečné shazování cizí práce. jako kdyby tu hru netvořili s jinými úmysly. je to vlastně to samé, jako kdybych napsal, že tahle recenze vznikla jen proto, aby si tady na webu mohli odfajfkovat, že mají recenze na launchové tituly PS4... chápu to jako hloupý obvinění. ano, je to slovíčkaření. něco jiného by bylo, kdyby se napsalo, že jde o nevýrazný a nezajímavý launchový titul, který lze přehlížet. ale zbytečné zde řešit, stejně polovina lidí nebude chápat, co jsem tím chtěl říct :)
  • Paul_cz
    Hra hlavního architekta PS4 Marka Cernyho. Hm.
  • konecne normalni recenze,ktera je alespon uprimna,kdyz uz nic jinyho...
  • smajdal
    Je to pocit většiny recenzentů. Jinak hlavní důvod vzniku zůstává vždy stejný - aby se prodal.
  • Janun
    Je super. Nádherná grafika a hratelnost podobná BS 1 a 2.
  • ucho
    "který vznikl jen proto, aby seznam launchových her byl o jednu položku delší"
    je to myšleno vážně nebo je to jen pocit recenzenta?
  • sleepless
    Je napsaná, vyjde zítra.
  • maros.goc
    OT: bude recenzia na Broken Sword 5? Ak áno, tak kedY?: )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit