Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Riadna exkluzivita:-D pre toto sa oplatí ísť aj na polnočný predaj:-D
  • na co se pc scena vymluvi priste????uz vim!na mobili. *3* *1*
    • Ulmes, ty ses fakt dutohlav *1*
    • Hanzales
      Ty jsi takový zvedač sebevědomí, ani netušíš ;o)
      ...a relaxační hudbu, znáš?
      • jo znam.soilwork.dobra relaxace
  • pc scena drzi take posledni dobou nejak hubu,kizeny next gen se jim opozdil nebo se opozdila pc scena se svoji launch next gen hrou???Kdo vi???nebo to zas brzdi konzole?nebo graficka karta titan??? *1*
    • next gen se opozdil na pc ? ten už je tu od dob HL 2 ale to si nikdy asi neviděl pořádnou hru
    • Nechápu, že ve věku, kdy tě máma ještě kojí, vůbec lezeš na internet.
  • hrisne je delat jakoukoliv hru pro pc!ponevadz je tam zisk 000000000000
  • teda gt6 a gta5
  • uz drzte hubu.pacijenti pc ckarsky.vse se uspechalo kvuli vam!furt rvete ze chcete next gen,a kde je vase only on pc hra na launch next genu.jste jako vzdy posledni a nejvic rvete.fuj! do popelnice svami!priste si rvete po next genu sami a sami si ty hry taky delejte.ja mam na ps3 her fury a k tomu gt6 a gt5 a to mi staci.A sony tleskam za pekny start v CZ.A nenechte se zmast ubozakama s pc sceny a delejte pekne hry jako do posud a delejte je pro nas playstationaky.
    • PCckářům je to jedno prosimtě. Vy vyhazujete zbytečně tisíce i za mulťák. Klidně si to užvejte tu ždímačku peněz :D
    • Nauč sa slovosled ty vypatlanec:-D btw riadny next gen, haha
  • Podle mě jo až hříšné účtovat si 1600 za takovou "hru". Tohle mě být zadarmo pro všechny majitele ps4.
    • uzavrena platforma, kde mas na vyber sotva dvacet her, to by se prodavalo i za dvojku, vyphrahli fanboys by to zkousli *5*
  • Miserius
    Tohle byl jasnej propadák už na tý jejich konferenci kdy to chlápek uváděl jako hru která nás všechny posadí na zadek a já neveděl jestli dřív brečet nebo se smát...Jsem zvědav na ty "pozdější" PS4 only hry (The Order, Uncharted)...
  • oktavius66
    Tady se něco sakra zvrtlo... 4/10 no já osobně čekal aspoň 7/10. Ostatní recenze jsem předtím nečetl, takže nevím jak to je hodnocené jinde. Ale určitě to bude stejné. No je to škoda. Přitom to vypadá jako hezká, pěkně zpracovaná, příjemná hopsačka... Strašně jsem si to chtěl aspoň zkusit, ale pokud je to takové jak se všude píše tak to asi nemá cenu. No co už... PS4 teprve začíná a jeho mocná doba teprve příjde. Pokud má Naughty Dog v plánu Uncharted 4 a další 2 díly The Last of Us... To bude hotové šílenství. Už po jedničce hodně lidí toužilo. Pokud budou tyhle pokračování stejně dobré jako jejich starší bratříčci tak se prodeje neskutečně zvednou... Myslím si že nás nové konzole ještě hodně překvapí. Některé Exkluzivní tituly vypadají i na PS3 lépe jak na PC. PS4 nám ještě ukáže co se z té malé krabičky dokáže vymáčknout. Je to můj odhad tak to neberte hned za urážku...
    • ucho
      ano, vypadá to, že do roka bude tato hra na PS+ zdarma.
      • Ferdis2
        tipujem na leto
      • Erien
        Do roka? Počítám, že hned v další várce co teď bude.
  • Cerny poslední dobou nějak drží hubu.

    Čím to asi bude? :)
    • maros.goc
      cim?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit