Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exkluzivni pobidka ke koupi ps4 nebo je tu snad jeste nekdo vaha? *5*
    • Soudis celou platformu podle jedné hry?
      • Jo no... já jsem pcčkář a vše ostatní mě nezajímá. Konzole jsou zlo a hlavně já jsem pcčkář a kdo je víc?
        • God-of-War
          Ty ses tak maximalne blbej a tim to hasne. *15*
        • já jsem PCkonzolista. nová rasa, biatch! *5*
          • Všichni pcčkáři, kteří mají konzoli jsou pro mě nečistí.
            • Jack1947
              Mozna jsi jenze, jeden maly detajl, ty jsi originalni pises bez diakritiky takze me bylo hned jasne ze to ty nebudes. Navic, bys o konzoli nikdy neuvazoval... to by jsme si nerozumeli. *15*
            • co prosím? proč mě kopíruješ. To je můj nick
            • je videt, ze jsem popularni, kdyz se tu nakej zhrzenej krabickar za me vydava *5*
    • ucho
      kdepak, je rozhodnuto. ale až tak za půl roku. teď je málo času a na PS3 je pořád co hrát. ještě zdolám pár exkluzivek a jdu pro ni :)
  • jako hra pro deti urcite dobry ne?jako ja bych to urcite nezral
  • Paul_cz
    Hra hlavního architekta PS4 Marka Cernyho. Hm.
  • konecne normalni recenze,ktera je alespon uprimna,kdyz uz nic jinyho...
    • Jack1947
      4/10 mm... uprimnost nadevse. *3*
  • ucho
    "který vznikl jen proto, aby seznam launchových her byl o jednu položku delší"
    je to myšleno vážně nebo je to jen pocit recenzenta?
    • smajdal
      Je to pocit většiny recenzentů. Jinak hlavní důvod vzniku zůstává vždy stejný - aby se prodal.
      • ucho
        tak samozřejmě, že chtějí titul prodat, a věřím, že jeho autoři na něm odvedli spoustu kreativní práce. samozřejmě výsledek se nemusí povést nebo nemusí fungovat a bavit, jak se předpokládalo, ale ta práce za tím je. s vizí toho, že to lidi bavit bude... pokud někdo prohlásí, že hra vznikla jen proto, aby byl seznam launchových her o položku delší, přijde mi to jako zbytečné shazování cizí práce. jako kdyby tu hru netvořili s jinými úmysly. je to vlastně to samé, jako kdybych napsal, že tahle recenze vznikla jen proto, aby si tady na webu mohli odfajfkovat, že mají recenze na launchové tituly PS4... chápu to jako hloupý obvinění. ano, je to slovíčkaření. něco jiného by bylo, kdyby se napsalo, že jde o nevýrazný a nezajímavý launchový titul, který lze přehlížet. ale zbytečné zde řešit, stejně polovina lidí nebude chápat, co jsem tím chtěl říct :)
  • maros.goc
    OT: bude recenzia na Broken Sword 5? Ak áno, tak kedY?: )
    • Janun
      Je super. Nádherná grafika a hratelnost podobná BS 1 a 2.
      • maros.goc
        praveze nemozem suhlasit..prave preto som zvedavy co na to vravi games, pretoze mne prisla BS 5 fadna ako po stranke hratelnosti tak pribehu ..je neuveritelne pomala a roztahana ...grafika je ale velmi pekna :)
    • sleepless
      Je napsaná, vyjde zítra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit