Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky nejak nechapu co je na takovym slouceni neslucitelnyho skvele. To je jako vzit klasickou hudbu, namichat do ni cikansky rapik z MTV a cekat, ze z vyslednyho gulase budou obe cilovky rovnym dilem spokojeny.
  • Jako co přesně si představují pod pojmem "sociální" ?
    • hadam, ze tim mini causal hry
      • casual hra nemusi byt socialni, casual hra jsou treba i karty ve windows
    • Urcene pro sirokou verejnost.
      • A propojene se socialnimi sitemi.
    • Třeba budou hardcore hry levnější a proto dostupné i pro sociály. *1*
  • Co dodat, snad jen - Screw you with your social features shit!!:P Tohle může uznávat jen ten, kdo miluje FB a podobný sra*** :P. Jsem zarytý odpůrce sociálních sítí - kazí to naprosto vše a především lidi.
    • Sociální sítě nekazí lidi nýbrž stupidita. Ono ale je dneska strašně moc cool nadávat na facebook.
      • Jasne, ale proc michat funkce soc siti do her?? Kdyz mam nezvladatelne nutkani sdelit lidem jakou barvu melo to, co jsem dnes rano zanechal v zachodove mise, tak si zalozim profil na FB. Kdyz si chci zahrat hru, tak nechci aby me u toho nekdo otravoval a pochybne socialni featury jsou mi jen na obtiz.
        • Ale spousta lidi se chce chlubit tim co hraje a jak jim to jde. A vitaji, kdyz to ta hra dela automaticky. Dokud to neni povinne a nestavi na tom herni mechanismy, tak mi to nevadi.
      • Lepší na to nadávat, než tam být ;).
        • Taky trpíš konformitou?
  • No, neumim si to moc predstavit. Snad leda ze by jeden typ hracu treba budoval fungujici mesto/krajinu po vzoru simcity, transport tycoon a podobne. Dalsi typ hracu by v tomto prostredi hral fps typu counter strike (obrana hranic, zabirani uzemi) a dalsi typ hracu by soucasne provadel stealth sabotazni akce na nepratelskem uzemi.
  • KokyMetalGear
    tohle nedopadne dobře
  • LOL. zaujimalo by ma co su podla neho "hardcore" hry.
  • A ja si furt myslel ze hardcore hrac jsou spise asocialni :D nove motto pro HC- ziskejte s kamarady co nejvice achievmentu a budete HC:) co k tomu dodat ...
  • Cahir
    Dokud mi někdo nezačne hardcore hru zasír*t fičurama typu nakrm prasátka, postav si zahrádku vedle domečku, a pak ji porovnávej s ostatníma pacientama, případně mě nebudou jednou za čas nutit "šťouchat" do ostatních lobotomizovaných hráčů, "I'm fine with that."

    Trapné žerty stranou, jsem ochoten se smířit maximálně tak s tím, že si budu moci s ostatními porovnávat pinďou.. ehm, skóre ze hry. Všechen ostatní kontakt s čímkoliv živým v SP hře by měl bejt volitelnej.
  • Hardkór sociální hry *1* *1*
    • Amylee.Anderson
      Sociální hry jsou hardkór když máš 11 přátel na FB :D
    • Však ano. Víš jaký to musí být hardcore pro hráče nějaký farmy(ale fakt rozjetý farmy-farma číslo jedna na světě) nebo tak něco na facebooku když mu někdo hackne účet? To je pro něj hafo hardcore. Ne. Sloučení hardcore her a her sociálních je hloupost. Vzít prvky z toho a nějak je zakomponovat do tamtoho a naopak, tak to jo, ale sloučit to úplně opravdu ne.
  • Priznejme si to jeste jednou a tentokrat poradne: Zni to hrozne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit