Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VonHayek
    Upoutávka samozřejmě báječná a moci uspíšit předobjednávku, nevím nevím co bych byl schopen neudělat. *4*
    Ale zaujala mne ve videu jedna věc, a to opět ty klasické úhelníkové oblouky kolejí - netuší někdo znalý vývoje a programování, proč není možné dnes v 21.století udělat v reálném čase vykreslovaný normální oblouk? Když si vezmu klasickou rovnici kružnice, tak nijak extra výpočetně složitě nepůsobí, ne?
    Nebo to má co dočinění s možnostmi enginu? Nebo verze použitých knihoven DirectX..?

    Když si vezmu třebas Project C.A.R.S., který teď dost sjíždím, tak tam je geometrie oblouků apod. naprosto jiná liga a když uvážím, že to dělá mnohem méně lidí a ve svém volnu. *8*
    • DangerousDave
      ani v CARS nemáš "normálni" oblouk (blatníky sú cca 20/30-uholníky), rozdiel je v tom, že v cars máš len autá a trať okolo ktorá je pomerne chudobná, takže na autách nemusíš šetriť. Dishonored bude dosť náročny na polycount, máš tam veľmi členité budovy a obrovské množstvo predmetov. Ďalšia vec je že vývojárom sa s lowpoly modelmi, ľahšie pracuje a hlavne konzolovým hráčom sú podobné "detaily" viac menej upr*ele.
      • VonHayek
        Souhlas, tou jinou ligou CARS jsem myslel právě ten mnohem vyšší počet stran n-úhelníka co se vydává za oblouk.
        Ale i tak mi přijde, že v rámci jedné vykreslované scény na tom nebudou obě hry zas o tolik moc jinak. Pokud vycházím z toho, že při renderování jednotlivých 2D framů se počítá z 3D dat na HDD vždy jen to co hráč vidí nebo ještě nějaký ten buffer navíc, tak náročností by to mohlo být podobné i u těch CARS, nezdá se ti? Nebo například u Crysis bych se držel žánru.
        Chtělo by to nějaký benchmark množství operací enginu(3D->2D) za sekundu u těchto i dalších her, pak bychom viděli kde je zakopaný pes a zda nejde jen o lenost.
        • DangerousDave
          iste, obe hry budú na tom v polycounte podobne, rozdiel bude v tom, že kde máš v cars sústredené polygóny v malom počte objektov tak v Dishonored budú rozhodené na veľký počet objektov. A v tom je podĺa mňa problém, velký počet objektov znamená veľký počet samostatných materiálov a textúr, čo zvyšuje počet tzv draw calls, takže musia šetriť kde sa dá. Čím väčší počet jedinečných objektov tým viac musíš scénu ošidiť. Polycount inak na PC nie je veľký problém, Crysis zvláda 6-10 miliónov tris na jeden frame na lepšej zostave bezproblémov, u konzoloviek sa snažia držať na 1-2 mega.
    • Hadam ze to je len a len o pocte polygonov. Inac stal sa zazrak a Dishonored uz normalne vidim aj v nasom regione, ked predobjednavky zacali, sto pro to vidiet nebolo. Kazdopadne uz je kupeny :)
  • hum nejak e to neohromuje
  • Přijde mi skoro nemožný v tom umřít.
  • Dobrá směska. HL2, Timeshift... ale hlavně ten Bioshock. Nakonec proč ne? Takovej předskokan Infinite. Uvidíme co nám ve finále naservírujou. Jsem zvědav.
    • Malleth
      Tohle bude lepší než Infinite. A nepřijde mi že by šlo nějakou směsku.
      • Bullshit... lepší než Bioshock Infinite ? U mad ? *15*
        • Malleth
          Infinite bude jen nascriptovaná střílečka se zajímavým (i když na mě moc patriotistickým) zasazením a pár schopnostma, která se snaží hrát na emoce. I první Bioshock mi nepřijde nijak skvělej. Dishonored je jiná liga. Minimum scriptu, volnost v řešení problémů, zajímavý prostředí, pěkný souboje a cool schopnosti. Prostě win.
          • A přitom by mohli jít obě hry ruku v ruce....

            Harvey Smith (Arkane Studios - Dishonored) = bývalí člen Looking Glass Studios

            Ken Levine (Irrational Games - Bioshock) = také bývalí člen Looking Glass Studios

            Navíc si obě hry podobají víc než je viditelné... Důraz na herní svět, řešení situací, vyprávění příběhu a tlačení do popředí výtvarný styl hry. Nepochybuji ani o tom, že bude mít Dishonored stejně jako Bioshock své vlastní a dost specifické umělecké vyznění.
          • Prej patriotistickým. BioShock byl, je a vždycky bude satira, nikoli patetická břečka ve stylu Call of Duty.
            • Jako když bejkovi vadí červená látka v rukou toreadora. Chápu. Teda vlastně ne, ale budiž.
            • Malleth
              Ty bys měl pochopit že americká vlajka vypadá pořád stejně. Ať je to satira nebo není. Mě to otravuje vizuálně.
            • Ty to pořád nechápeš, že? Najdi si význam slova "satira".
            • Malleth
              To mi je jasný, ale stejně je na každým rohu americká vlajka, ale to je můj problém.
          • Adam_M
            To Malleth: Aha tak že tys to už hrál že?...Třeba to bude pořádný propadák ne že bych to té hře přál proto že vypadá dobře ale nehráls to tak nemůžeš vědět jaké to je(video není všechno).A Bioshock Infinite taky ne a už to tu shazuješ.Prostě další chytrák.

            EDIT: A k té směsce…to zastavení času mě taky moc nepřijde jako vykrádačka Timeshiftu přece jen to má hodně her ale ta podobnost strideru z HL2 je do očí bijící.
            • Adame, ta podoba se Striderama z HL2 bude daná asi tím, že hlavní designer, kterej dělá na Dishonored byl designerem (šefgrafikem) HL2 :-)
            • Malleth
              Z videí se dá vyčíst poměrně dost, obzvlášť když si hrál předchozí hry těch tvůrců.
    • Jó Timeshift, pro mě to tenkrát bylo vcelku příjemné překvapení a rozhodně bych někdy rád viděl nějaké pokračování.
  • Tak koukám, že začíná vývojářům šeptat do ouška všemi "oblíbená" Bethesda, ostatně jako EA u Mass Effectu atd. Styl falloutovských DLC jde z tohoto traileru cítit na míle daleko. Uvidíme...
    • V jakém smyslu? Zkus to lépe popsat i pro ty, kteří to nevidí.
  • Aha, já si doteď myslel, že má jít o stealth akci, ale očividně jsem se spletl. Vypadá to na takový steampunkový Bioshock.

    Každopádně ta výbušná krysa mě fakt pobavila. *1*
    • misho8723
      Však hru môžeš prejsť bez toho aby si kohokoľvek zabil - ty si určuješ štýl hry, či chceš ju prejsť ako stealth hru, alebo ako strieľačku, alebo ako kombináciu obidvoch smerov.. v tom je sila hrateľnosti v tejto hre
      • No když je cílem některých mis někoho zabít, tak to asi těžko půjde dohrát bez zabíjení...
        • Už bylo zmíněno (nejsem si jist, že tady na tomto webu), že ve hře nemusíš zabít jedinou osobu a to ani cíle mise.
  • chybi tam zabijei s nozem, me by fur nebavilo zpomalovat cas
    • Myslim, že ti v tom nebráněj..
  • Já se narozdíl od ostatních celkem pobavil. Libí se mi kolik možností tam člověk má. :)
  • mně ty ability teda zrovna zábavný nepřijdou, Bioshock byl ve speciálních schopnestech přeci jen promyšlenější a interaktivnější vůči prostředí
  • Hmm docela mne mrzí, že si to pustím až za týden... Dishonored si určitě nenechám ujít...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit