Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BFBC2 hrávám hodně, je to povedená hra, ale pár much by se tam našlo. Jedna věc mi teda pije krev hodně a je to problém více her - kdo hraje na nejnižší detaily, má výhodu = nevidí keře, kouř rychle mizí nebo tam není skoro vůbec a celé je to přehlednější. Já si chci užít hru vždycky na maximální detaily a štve mě, že má někdo výhodu a vidí mě v situacích, kdy je třeba mezi námi tráva nebo hustý kouř... Úplně bych odstranil jakékoliv zasahování do detailů, nechal tam jen tu nejvyšší možnost a jestli má někdo problém s FPS, tak ať hraje v okně na nižší rozlišení nebo si pořídí lepší komp. Má úcta *7*
    • Proto například v Armě 2 nastavuje detaily server. Můžeš snížit textury na minimum apod, ale trávu nevypneš atd.
    • Tak si kup konzoly BF 3 tam taky vyjde..... a navic BF ani v okne nejde hrat a pokud jo tak zandy narust vykonu tim neziskas...
  • Pete.palis
    a až 64 hráčů na servru u pc;)
    • Hoši těch 64 už je fakt kotel, i těch 32 je na některýh mapách hodně zběsilé, ve 128 už by to byla prasárna. To nevydržíte ani vteřinu bez killu? *1*
      • 128 ludi, vacsie mapy a hura do 1. linie
    • ja by som tvrdil ze IBA 64. cakal som v tomto smere nejaky pokrok. 128 by bolo super
      • Mě by se líbyl nějakej masakr harcore se 400 lidma *1*
    • skor iba.
  • zbytocne sa tesit. je to este daleko ten datum vydania. by som si to i predobjednal ale taku dobu do predu :). uz aby to tu bolo a necham sa prekvapit.
  • Hral jsem bf2,bylo to zajimavy,ale BC2 je daleko zabavnejsi.Neni tak nadlidslej ukol nekoho zabit.Lehani mi nechybi.Jestli bude bf3 jako bf2 kde je kazdej hard to kill,zustanu u BC2...
    • Tak me teda osobne vyhovuje mnohem vic bf2 pripadne bf1942,odnoz BC je poznamenana konzolema a jde to poznat.Prineslo to par dobrych novinek,ale celkove me to moc nevzalo
    • a ja mel po BF2 u BC2 rozporuplne pocity. misto 64 jenom max. 32 hracu max. stihacky zadne. techniky mene male mapy apod. Par dobrych napadu jo, ale proti BF2 celkove pro me osobne krok zpet. Kdyby nemeli udelane dobre ty hodnosti a odemykani zbrani, tak bych to snad ani nehral.
  • Lukinsons
    Já jsem tam viděl jenom UH-1Y, Apache a tank M1 :D
  • Já to do podzimu nevydržím *9* .
    • vic detailu by melo prijit 1 brezna.. tak uvidime pokud vystreli do sveta nejakej gamplay nebo nejaky screeny :)
    • Mohli aspoň zveřejnit nějakej obrázek
  • Odtahovani zranenych spolubojovniku je urcite super,to se mi libilo uz treba v Army of Two.
    Stejne jako mnozi dalsi doufam ze to bude vice ve stylu PC Battlefieldu 2, nez v duchu konzoloveho Bad Company 2.
    Kdyby to navic nejak rozumne vyuzilo DX11,tak budu jedine rad.
    • S mediky mám z MP her spíše rozporuplné poznatky. Viděl jsme hodně prohraných her díky ne/medikům. Někteří je umí hrát a smekám před nimi! Pak jsou tu tací, kteří léčí hlavně sami sebe a poslední skupinou, tou pro mě nenávistnou, jsou ti kteří vás neváhají zabít a následně oživí kvůli pár bodům do statistiky. Myslím, že nějaké odnášení raněných nebude v MP úplně využíváno ( určitě to zabere spustu času a oslabí tým o dalšího střílejícího hráče ). Rozhodně né na public serverech. Toho ničitelného prostředí se trošku bojím, aby to nedopadlo jako v sérii BFBC2. Také doufám a zatím ještě věřím, že to bude pokračování BF2 a nesklouzne to k arkádovosti BFBC2, kde mi třeba nemožnost zalehnout dost chyběla.
  • "vehiklů"

    1. neni to ceske slovo
    2. je to vrchol novinarskeho nevkusu

    Takto "zprasit" anglicke slovo do prihlouple a radoby "in" pocestene podoby si opravdu dovoli jen amater.
    • bez se projit *1*
    • omg dalsi chytrak, di se vycpat
    • v komunitě se to slovo používá... a ty jsi kdo, že poučuješ?
    • panic *1*
  • Musím upozornit že řečená stíhačka rozhodně není PAK FA, ale některá z moderních verzí Su-27 (tj. Su-33, Su-35 nebo Su-37).

    Jinak si neumím představit ten "příběh", který umožní americké námořní pěchotě bojovat v New Yorku A v Paříži. Proč, proboha, proč?
    • Rozhodne to nie T-50, ta ma koren kridla rieseny inak (kridelka ma integrovane pri koreni hlavneho kridla). Podla velkosti, velkeho rozostupu medzi motormi, pritomnosti 'canards' - kridelok by som to odhadoval na Su-35. Cisto moj odhad.
      • Vzhledem k tomu, že všechny uvedené Suchoje (kromě právě T-50) tohle všechno mají a vypadají skoro stejně, bych takovýhle odhad považoval za dost odvážný. Navíc si musíme uvědomit, že velmi pravděpodobně ani jeden z nás, ani autoři traileru žádné z uvedených letadel naživo nikdy neviděli. Což nám samozřejmě nemůže bránit ve věcné odborné diskuzi *5*
        • Mimochodem jestli něco nesnáším, tak je to anglické hláskování neanglických slov v českém textu. Prosím "Suchoj", ne "Sukhoi". Vypadá to jakoby autor nevěděl o co jde (což je pravděpodobně pravda).
  • Jooo Battlefield 3!! Už se nemužu dočkat! A jestli tvůrci splní aspoň polovinu toho co slíbili, tak to bude masitá řežba...Frostbite 2 je rozhodně velký plus...BFBC2 vypadal hodně dobře, ale na novější generaci enginu by to mohlo bejt opravdu hardcore...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit