Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dufam ze BF3 bude pokracovat v slapajach BF2. Ziadne bad combany gebuziny. Novy engine, nova grafika, nake vylepsenia (hlavne ziadne AT rakety). No moze to byt super.

    Jediny problem je ze som niekde cital ze to nepojde roschodit na dx9 potazmo SM3. Je to pravda ?

    Btw ziadny Su PAK FA T-50 tam nevidim, to co preleti cez vybuch vrtulniku je najskor SU 34 alebo 37. Standardna technika ako abrams a apatch, nic vynimocne sa v tomto ohlade konat asi nemoze. *9*
  • BF2 a CS su najlepsie multiplayerove strielacky minulosti aj sucasnosti. sracky ako COD sa nechytaju, to je pre prijebane decka s gamepadmi v ruke.

    dufam (a verim) ze BF3 zosadi BF2 z tornu.
    vychadzaju z BF2, fyzika, nova grafika... to znie skvele!

    pre mna top 3 najocakavanejsie hry:
    1. IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover
    2. Battlefield 3
    3. Deus Ex : Human Revolution
  • Stillson
    Tak pokud bude BF3 podobný předešlím dílům,tak budu jedině rád.Protože BF je prostě klasika :-) a vždy mě bavilo.Jak jsem pustil ten trailer říkal jsem si "Co to je?...Terminátor?" (podobný začátek nebo spíš podobné traileru na Terminátora Salvation :D).Jsem zvědavý no a snad to bude špičková grafika,zvuk ale hlavně hratelnost a možnost spousty zbraní a vozidel :-) těším se.
  • Těším se jako pes :D doufám že to nebude jako nic ( jako Battlefield bad company ... ) , doufám že to bude úplně něco nového něco originálního.No prostě musíme si počkat :)
  • Zhruba Před 5 lety jsem propadl s kamošem Walker[CZE] BFku 2. Ke to neuvěřitelná hra, která musí chytnout všechny. Je postavená dost odlišně od CoD to jsou hry jak pro konzole a lidi co baví jen jít a kosit. BF bylo vždy taktický a hlavně neuvěřitelně otevřený, spousty možností co všechno ovládat. Prostě hra pro milovníky Války. BC2 je super mezi hra, skvělá grafika a fyzika a jsou tam vychytávky ze starších verzí. Ale pokud bude BF3 na stejné poctatě jako BF2 a kombinovaná s BC2 co se týče rušných zvuků boje, výbuchu a svištících kulek, skvělé destrukce okolí pak se teprv máme na co těšit. BF je HRA co si budem pamatovat a musím říct a ostatní to potvrdí, kterí ji hrají, že žádná hra, mě nikdy na tak nechytla. Žádná!!! Hádat se co je lepší mezi BF a CoD to je ubohost protože my víme a rozhodit se někym nenchame. Proste BF je BF *3*
  • Prosim,jen at z toho neudelaji dalsi BC.Zpet ke korenum,to je ta spravna cesta *1* .
  • Z traileru se dá vydedukovat jen to že ve 22 vteřině, kdy stíhačka kanonem rozstřílý vrtulník, se jedná nejspíše o nový stealth Sukhoi PAK FA T-50 (přední křidýlka - tzv. kanárky a charakteristicky tvarovaný ocas s radarem
  • No tak parada :) se nemuzu dockat do brezna co bude novyho, ale nemusi tam davat singla v BF 2 zadnej nebyl a kysnu u toho uz 6 let :) .... Jinak je pravda ze ja jsem si ho kupoval v dobe kdy vysla 2 tak za 1 500.- :D .. A doufam ze se nevydaji ve stopach Bad Company coz byla takova odbocka ke 3 :))
  • DICE patří ke špičce, na kterou má málokdo. Konečně další hra co bude stát za to hrát ji až do konce:)
  • pekne jedina chyba je ze to nieje v 2 sv vojne... *9*
    • Preboha len to nie.Nacisti a bolsevici mi idu krkom a neohrabane zbrane tej doby este viac.
    • BF2 mal dost datadiskov.
      neni vylucene ze pre BF3 by spravili datadisk (resp DLC ako sa tomu dnes hvori) z WWII.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit