Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne tam nechceme zadny terminatory!!!! :D ....
    No uvidime ja myslel ze se na zemi podivame jako jednu ze stanicovych planet (Ilos, Tuchanka.....) a ne ze se tam stanovi hlavni bitevni pole, ikdyz uvidime este co maj za luben ... Na jednicce se mi libilo ze Atmosfera byla temnejsi a to bych chtel prave vratit ... ta dvojka byla jen takova vsuvka, ikdyz me taky bavila!!! Rozhodne vratit se atmosferou a pribehove spise k jednicce a ovladani a interface ponechat popripade trosku vylepsit z dvojky!!!

    A hlavne Epickej End snad nepokazi :))) ja bych tam dal i konec kde by vsecko nemuselo dopadnout dobre a kde by vsecko slo k certu vcetne zeme :D
    • Presne chce to i spatnej konec takove 3 konce nikdy neuskodi :) Paragon,Renegade,SMRT :)
  • je to blbost a vi jste debilove *11* *12* *12* *11* *11* *12*
    • a ty seš čurák, kterej neumí česky
  • Jednicku jsem nehral, ale dvojka mi zcela vyhovovala snad vsim. Dohral jsem ji 2x, coz u me znamena opravdu hodne, vzhledem k tomu jak mam malo casu. Takze doufam, ze ji nechaji tak akcni jak je.
  • A este BTW : Reapery cistia galaxiu raz za 50k rokov a v dobe ked sa cistila od Protheanov tak nasi predchodcovia na tejto planete robili prve hody ostepom a tak to mate spomenute aj v ME1 ked objavite jeden z artefaktov a co je lepsie ze v dobe invazie sme boli sledovani Protheanmi ktory mozno mali zalubom nieco viac nez len blbu ucebnicu prirodopisu, okrem toho v ME2 prichadzate na Colectorskej lodi do vstyku s DNA colectorov a ludi a prichadzame nato ze mame niekolko spolocnych znakov a o cistej nahode dost pochybujem :P takze si kazdy moze urobit vlastny zaver .
    • Tak v momente, kdy nejaky jiny zivocisny druh vyuziva k zapisu informace o sve stavbe DNA, tak je samo o sobe jasne, ze mame neco spolecneho. Natoz kdyz je jeste moznost ji navzajem kombinovat.
  • Měl jsi jim dávat rozkazy, když jim dáš rozkaz, budou zůstávat na určených pozicích až do konce boje.
    • chyba - reakce na Milhause, o pár postů níž.
  • 2 miliony mrtvych? Shepard Failder. Game Over :)
  • Jedna otázečka. Bude Shepard bojovat i v Praze? Jako střed Evropy podle mě nejlepší místo pro tzv. poslední odboj, pokud ovšem Praha v budoucnosti bude :D
    • samozřejmě :D :D :D praha bude posledni pevnost lidstva a polorobotizovany klaus jeden z nejvyssich vudcu odboje :D
      • Jo a casem by se prislo na to, ze Reaperi jsou byvali clenove Evropskeho parlamentu - to by ten Klaus v odboji docela sedel :D
  • Gratulujeme, vyhrál si v soutěží o originální hry EA Games. Stačí potvrdit účast v soutěži. http://www.eavanoce.cz/invited_by/28707
  • :D :D ja kouknu na tiscali a ctu u mass effectu 3 zeme pod utokem reperu :D a pak se koukap porad ne a a je tam reaperu...heh to by byla prdel bojivat tam s 50 centem ne ? *1* *1* *1*
    • Amylee.Anderson
      Kdybych tam mohla hopery střílet, tak proč ne :D
      • HA HA HA...boze
      • Za takový DLC bych dal klidně 500 *1* *1*
  • Co vsechno si nekteri dokazou vyvodit z minutoveho traileru ( napr. Killer ).Az clovek zasne.
    Meli byste se nejdriv zamyslet nez neco placnete.
    • Eh, co to? Moje prvni veta zni video pekne, ale o hre nerekne vubec nic. Jedine, co jsem si z traileru vyvodil je, ze tam opet bude pouzivani munice vlzetne pojmenovane heastsinky. Promin, ale jediny, kdo by se mel zamyslet jsi ty.
      • Taky proto se tomu rika trailer.Mimochodem doporucuju ti si najit 1 trailer k ME2.
        Ale jinak diky pobavil jsem se *1*
        • to neni trailer, ale teaser trailer, coz je rozdil...

          trailer obsahuje snimky primo ze hry, ale teaser je jen na navodeni pribehu, mista odehrani, data vydani atd...
        • jenze trailer muze byt taky footage trailer nebo ingame trailer samo o sobe samotne slovo trailer je dosti sirokej pojem
          • Ty jsi nekdy ted v posledni dobe videl gameplay ze hry v prvnim traileru ? :)
            • videl byl to footage trailer kde byl filmecek prolozenej fotkama ze hry programatori udelali umyslne funkcni jen jednu mapku aby fanousci mohly videt jakej grafickej styl a engine hra bude mit technycky udaje nikomu nic nereknou takze unreal engine moc lidem nerekne jak hra bude vypadat proto to prolozili tema fotkama z jedne hotove mapy a pocitam ze tenhle dil ME uz taky zacali programovat takze by to slo udelat uplne stejne jenze to je prace navic a to se nikomu nechce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit