Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super, takze v trojce pojedem cca na 5 planet dejme tomu sjednotit lid nebo postavit kulervouci zbran a v posledni misi zabijem nejakyho bosse, tohle schema kotor, DA schema uz me nebavi. Doufam, ze uz to bude konecne napaditejsi :)
  • A teda neviete mi niekto povedat ako to dopadlo s cestinou pre DLC Lair of the Shadow Broker k ME2? Lebo na nete o tom nemozem nic najst :)
    • Čeština očividne ešte stále nie je hotová, lebo ešte nebola vypustená. Nie som spoluautor, len to trochu sledujem.
      • Tezko rict, snad nakonec bude, taky na ni cekam.
      • Joj tak to je skoda, a myslis ze to vobec niekedy este dorobia? Fakt skoda ze BioWare sa vykaslalo na lokalizacie, hry maju skvele ale toto im nikdy neodpustim...A dik za odpoved, aspon viem ako to s tym je.
        • Bioware za to nemůžou! To je vina EA. Dokonce i česká pobočka EA se snaží vyjednat lokalizaci, ale centrála na to prostě kašle...
          • Teď hovořím o DA2 mimochodem. Jak to bude s ME 3 nikdo neví, ale zdá se velmi pravděpodobné, že nebude, když není ani u DA2.
  • Spíš než kolik lidí Reapeři zabili za první den mě zajíma jestli bude hráč,který zabil královnu rachni,poštval kvariany proti gethům a zabil Wrexe ,prostě v prdeli,Země padne a je jedno co udělá nebo mu tvůrci vymyslí nějaké magic pill řešení.
    • Mne by sa za absolútneho zlosyna páčilo keby mám možnosť podraziť celý svoj team , radu , ľudstvo atd... a mohol sa dajme tomu spriahnuť s reapermi ktorý by Sheparda nechali na pozostatkoch civilizácie robiť diktátora zvyšku zúboženého života v galaxii alebo niečo podobné *1*
      • Já hraju za renegata a ono to není to typické zlo, ale spíš plnění misí tvrdým, nesmlouvavým způsobem kde se počítá, že všechno co by ohrozilo cíl mise musí být odstraněno a takový Shepard by se k nim nikdy nepřidal
      • Máš na mysli stát se druhám Sarenem? Má to jediný problém - proč by se měli s nějakým Shepardem dělit o moc? K čemu by jim byl neindoktrinovaný sluha dobrý?
        • Amylee.Anderson
          Protože toho Shepard hodně dokázal. O to logičtější je se ptát, proč teda zrovna Saren?
          • Sarena ten reaper nutně potřeboval - byl sám a nechtěl na sebe příliš upozorňovat a Saren měl přístup k informacím k nimž by se ten Reaper nikdy nedokázal dostat - nedělám si žádné iluze o tom, jak by Saren skončil jakmile by svou část úkolu splnil. A jakmile začal projevovat trošičku nezávislé myšlení okamžitě mu reaper voproval do mozku řídící čip.

            Takže otázka zní - co by reapeři nezbytně potřebovali od Shaperda aby se jim vyplatilo hřát si na prsou potenciálního hada? Shepardovi schopnosti jsou jim spíše naškodu - dělají ho nebezpečným. Nějak mě nic nenapadá.
    • No to je dobra otazka, myslim ze kazdy zo sposobov hrania bude viest k vytaztvu, len ten napr ktory opisujes ty skonci tak ze takmer vsetci budu mrtvy :) Nieco podobne ako koniec dvojky :) A ked to budes hrat tak ze kralovnu rachni nechas zit, kvariani sa spoja z Gethmi :) atd atd, tak to skonci s relativne malymi skodami :) Ale uznavam ze moznost aby hra skoncila porazkou je tiez zaujimava a hlavne motivujuca :)
  • Dobrý trailer ale prečo útočia práve na zem preboha ? To zaútočili na každú obývanú planetu ? Veď v galaxii je tolko systémov obývaných rôznymi rasami tak prečo práve domovskú planétu ľudí ? Alebo mi niečo ušlo ?
    • Ušlo. Je to kvůli Shepardovi.

      Mě spíš rozesmívá ta situace do které se writeři ME dopsali. Jsem zvědavý jakou humornou deus ex machina nám představí.
    • Těžko říct, ale lidstvo se pro Reapery stalo nepřítelem č. 1, pokud ne za ME1, tak za ME2 určitě. Třeba je už jinde nějak zničili a tak si zbývající Reapeři chtějí vybýt zlost alespoň na matičce Zemi. :-) Vážně nevím....oni příběhy od BioWare jsou epický, ale občas v logice trochu pokulhávají, ale i tak je zbožňuju, tak snad to bude nějak vysvětlený.
    • Vsak je to len teaser!!!! Jasne ze ukazu Zem kedze sa nas vysostne dotyka - ale mozes si byt isty ze reapers utocia aj na ostatne obyvane planety. Konieckoncov, prisli vyhubit vsetko zive takze nevidim dovod, preco by mali utocit len na Zem.
  • Reaper rush neni ovsem nikdy nic prijemneho :)
  • TES V, ME 3, dneska same lepsi zpravy :)
  • AAAAA, mám s toho videa husí kůži. xD
  • No tak napisat tu teraz ze sa tesim ako maly chlapec je ako nosit drevo do lesa :) Ale nemozem si pomoct, fakt sa strasne tesim :) .... ME je mojou slabostou, jedna z best hier ake som kedy hral :)... Ale to som nechcel, chcem sa spytat, neviete ako to dopadlo s cestinou na DLC Lair of the Shadow Broker? Lebo viem ze sa robila ale neviem ci sa aj dorobila :) ?
  • Neda mi to... poprve neni Shepard hlavni postavou ve videu, ale uplne nekdo jiny (vojak bojujici na Zemi). Nevim, jak to Bioware poresi se savy z ME2 pokud vam Shepard umrel na konci, ale tohle video uz tim, ze tam neni Shepard hlavni postavou nabizi jiste spekulace. Alespon pro me :-)
    • „Země je v plamenech. Zpoza známého vesmíru se vyloupla rasa děsivých mechanoidů a rozpoutala proces definitivního vyhubení lidstva. V ROLI VELITELE SHEPARDA, aliančního mariňáka, se musíte chopit poslední naděje, shromáždit civilizace z celé galaxie a v poslední misi vyrvat Zemi ze spárů nepřátel zpět do lidských rukou.“
      • Jasny, ze se bude hrat za Sheparda, to tu vubec neresim... jen myslenku, ze kdyby se prevadely savy z dvojky a Sheparda byste meli mrtvyho, tak by se hralo za nekoho jinyho.. asi tak. Treba me bavilo jak se hralo chvili za Jokera v ME2. Ale je mi jasny, ze Bioware neudelaji dve hry v jednom za uplne jiny postavy :-)
        • jasne rikali, ze pokud na konci dvojky zemres, tak ten save nebudes moc prevyst a hra konci. Z ME2 do ME3 pude save prevyst jenom pokud prezijes...a zaroven budes mit ssebou v ME3 jenom ten team, co ti prezije...+ nejspis Liaru a Kaidana/Ashley-proto si s nima nemoh hrat v ME2 aby ti vydrzeli do 3ky
    • bioware v případě takovýho savu popsal situaci jednoduše - hra/příběh končí, save přenést nepůjde
    • No naozaj asi iba pre teba :) podla mna tam dost jasne na konci povedal ze ked Shepard neprinesie pomoc tak su v p... takze asi tak :)
  • Žhavý kandidát na nejlepší hru všech dob, už se neuvěřitelně těším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit