Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja se tesim na Vanoce, ale az na ty pristi... *2*
  • Žhavý kandidát na nejlepší hru všech dob, už se neuvěřitelně těším
  • Jedna otázečka. Bude Shepard bojovat i v Praze? Jako střed Evropy podle mě nejlepší místo pro tzv. poslední odboj, pokud ovšem Praha v budoucnosti bude :D
    • samozřejmě :D :D :D praha bude posledni pevnost lidstva a polorobotizovany klaus jeden z nejvyssich vudcu odboje :D
      • Jo a casem by se prislo na to, ze Reaperi jsou byvali clenove Evropskeho parlamentu - to by ten Klaus v odboji docela sedel :D
  • Jak mám vydržet čekat celej rok ?!!! *1*
  • Drom
    Ten Londýn potěšil :) Je vidět, že na tom dělá kanadské studio a okoukané USA nechávají v ústraní.

    Nejvtipnější je to, že spousta lidí se do krve hádala, že ten voják z teaseru je v mechovi z Shattered steel a on to je Big Ben :D
  • No tak oni pokaždý vyhuběj civilizace tak že za 50 tisisic let po ní nezbude skoro nic, možná proto si dávaj na čas - aby byly důkladný + Při bobmardování by se ta planeta po pár cyklech ničení rozpadla takže by neměli kde "pěstovat nové civilizace"
  • přiznám se k orgazmu. Jinak komentar, zase reaperi? meli by udelat zmenu, je asi jako rict ze darth vader ze star wars je okoukajnej, ze tam chces harryho pottra, ja se jdu nekam projet autem, ale nejdriv si odmontuju kola, abych udelal nejakou zmenu, protoze kola na mem aute jsou asi stejne okoukaná a nutná asi jako reaperi v ME *5*
  • 7 miliónů za týden? To je nějaká slabá invaze. Jako obávaná hrozba mají Londýn zlikvidovat jedním šlehem a ne se s tím patlat týden.
    • Jenže to by jsme pak neměli co zachraňovat, nemyslíš? Musí nám dát trochu času, ne?
  • Jestli Reapeři pokaždý vyhuběj galaxii tak, že zabijou na jedný planetě pár milionů lidí za týden, tak to jsou mnohem větší zoufalci, než jsem si myslel.

    VIC: A co jsi čekal? Ty jsi nehrál dvojku?

    Jinak je to hezkej trailer. Nejsem fanoušek Mass Effectu, ale na třetí díl na zemi se celkem těším. Samozřejmě, vydání se kryje se Skyrimem, takže snad zbude skulinka někdy v roce 2012 nebo 2013.
    • Nebylo to myšlené enom v Londýně?
  • AAAAA, mám s toho videa husí kůži. xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit