Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TES V, ME 3, dneska same lepsi zpravy :)
  • Jednicku jsem nehral, ale dvojka mi zcela vyhovovala snad vsim. Dohral jsem ji 2x, coz u me znamena opravdu hodne, vzhledem k tomu jak mam malo casu. Takze doufam, ze ji nechaji tak akcni jak je.
  • Doufam ze to bude vic jako ME1 a ne GoW. *9*
  • Pokud mě zklame DA2, tak tohle to rozhodně spraví O.O - mam z toho videa husí kůži.
  • Konečně! Konečně! Idu si nachystat savy z jedničky a dvojky :D
    • Amylee.Anderson
      Budeš je chystat rok?
      • "Vždy připraven" *5*
        Btw to byla nadsázka, což myslím,že se dalo poznat *7*
  • Reaper rush neni ovsem nikdy nic prijemneho :)
  • Spíš než kolik lidí Reapeři zabili za první den mě zajíma jestli bude hráč,který zabil královnu rachni,poštval kvariany proti gethům a zabil Wrexe ,prostě v prdeli,Země padne a je jedno co udělá nebo mu tvůrci vymyslí nějaké magic pill řešení.
    • Mne by sa za absolútneho zlosyna páčilo keby mám možnosť podraziť celý svoj team , radu , ľudstvo atd... a mohol sa dajme tomu spriahnuť s reapermi ktorý by Sheparda nechali na pozostatkoch civilizácie robiť diktátora zvyšku zúboženého života v galaxii alebo niečo podobné *1*
      • Já hraju za renegata a ono to není to typické zlo, ale spíš plnění misí tvrdým, nesmlouvavým způsobem kde se počítá, že všechno co by ohrozilo cíl mise musí být odstraněno a takový Shepard by se k nim nikdy nepřidal
      • Máš na mysli stát se druhám Sarenem? Má to jediný problém - proč by se měli s nějakým Shepardem dělit o moc? K čemu by jim byl neindoktrinovaný sluha dobrý?
        • Amylee.Anderson
          Protože toho Shepard hodně dokázal. O to logičtější je se ptát, proč teda zrovna Saren?
          • Sarena ten reaper nutně potřeboval - byl sám a nechtěl na sebe příliš upozorňovat a Saren měl přístup k informacím k nimž by se ten Reaper nikdy nedokázal dostat - nedělám si žádné iluze o tom, jak by Saren skončil jakmile by svou část úkolu splnil. A jakmile začal projevovat trošičku nezávislé myšlení okamžitě mu reaper voproval do mozku řídící čip.

            Takže otázka zní - co by reapeři nezbytně potřebovali od Shaperda aby se jim vyplatilo hřát si na prsou potenciálního hada? Shepardovi schopnosti jsou jim spíše naškodu - dělají ho nebezpečným. Nějak mě nic nenapadá.
    • No to je dobra otazka, myslim ze kazdy zo sposobov hrania bude viest k vytaztvu, len ten napr ktory opisujes ty skonci tak ze takmer vsetci budu mrtvy :) Nieco podobne ako koniec dvojky :) A ked to budes hrat tak ze kralovnu rachni nechas zit, kvariani sa spoja z Gethmi :) atd atd, tak to skonci s relativne malymi skodami :) Ale uznavam ze moznost aby hra skoncila porazkou je tiez zaujimava a hlavne motivujuca :)
  • Už ve dvojce se přeci Reapeři zaměřili primárně na lidstvo, hlavně pro to, že lidská aliance přispěla největší měrou ke zničení Reapera při bitvě o citadelu. Vidí v lidech, převážně pak v osobě Sheparda, největší hrozbu.
    • Shepard bol pre nich hrozbou hlavne preto lebo on jediiný si skutočne uvedomoval ich existenciu a snažil sa na závažnosť situácie upozorniť ostatné národy citadeli . Keď už ale zaútočili tak je snáď hrozba účinnej obrany rovnaká od všetkých rás nie ? Podla mňa je asi najrozumnejším vysvetlením že sa zamerali na zničenie najdôležitejších strategických bodov/planét a zem je jednou z nich. Otázka teda je skvor prečo by sa hra mala točiť práve okolo záchrany zeme. a nie napríklad okolo citadeli...
      • Likvidace největší hrozby jako primární cíl, vyhladit, využít. Posléze se zaměřit na ostatní méně potenciální nepřátele na jejich domovských panetách. Citadela sice v pohledu galaxie slouží jako centrum vlády, diplomacie, ale z jejich hlediska je bezpředmětná, může počkat. Jejím vyčištěním by sice zavládl menší chaos, ale velitelství je nahraditelné, vyčištění galaxie je stejnak otázkou desetiletí. A k dalšímu cyklu citaledu stejnak budou znovu potřebovat, takže k ní soustředit velkou bitvu by byla strategická chyba.
      • Spíš to vidim tak,že vídí v Shepardovi tu největší hrozbu,a tak chtějí zničí Zemi což je pro něj,jakožto člověka,to "nejposvátnější" místo a ví že udělá cokoliv aby jí zachránil,a tim ho můžou dostat snadno do pasti,protože ví kde bude.
      • Gramatika ti asi nič nehovorí, čo?
    • To měla být reakce na uživatele jeboZlesa
  • ou yeah :) to bude pochrochtáníčko *12*
  • ja se nato taky tesim aco byste rikali takoveto zapletce zeby separt nel neco slolecneho stou invazi a proto na to m videu nec nedelal a tvaril se tak spokojene prece skoncil v opostene skoustave odkud preci neni uniku :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit