Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevim jak vy ale kdyz jsem vydel ty obrovsky roboty hned me napadlo ze se tvurci mozna inspirovali Gantz(em).:-D
  • 2 miliony mrtvych? Shepard Failder. Game Over :)
  • Neda mi to... poprve neni Shepard hlavni postavou ve videu, ale uplne nekdo jiny (vojak bojujici na Zemi). Nevim, jak to Bioware poresi se savy z ME2 pokud vam Shepard umrel na konci, ale tohle video uz tim, ze tam neni Shepard hlavni postavou nabizi jiste spekulace. Alespon pro me :-)
    • „Země je v plamenech. Zpoza známého vesmíru se vyloupla rasa děsivých mechanoidů a rozpoutala proces definitivního vyhubení lidstva. V ROLI VELITELE SHEPARDA, aliančního mariňáka, se musíte chopit poslední naděje, shromáždit civilizace z celé galaxie a v poslední misi vyrvat Zemi ze spárů nepřátel zpět do lidských rukou.“
      • Jasny, ze se bude hrat za Sheparda, to tu vubec neresim... jen myslenku, ze kdyby se prevadely savy z dvojky a Sheparda byste meli mrtvyho, tak by se hralo za nekoho jinyho.. asi tak. Treba me bavilo jak se hralo chvili za Jokera v ME2. Ale je mi jasny, ze Bioware neudelaji dve hry v jednom za uplne jiny postavy :-)
        • jasne rikali, ze pokud na konci dvojky zemres, tak ten save nebudes moc prevyst a hra konci. Z ME2 do ME3 pude save prevyst jenom pokud prezijes...a zaroven budes mit ssebou v ME3 jenom ten team, co ti prezije...+ nejspis Liaru a Kaidana/Ashley-proto si s nima nemoh hrat v ME2 aby ti vydrzeli do 3ky
    • bioware v případě takovýho savu popsal situaci jednoduše - hra/příběh končí, save přenést nepůjde
    • No naozaj asi iba pre teba :) podla mna tam dost jasne na konci povedal ze ked Shepard neprinesie pomoc tak su v p... takze asi tak :)
  • Hlavne tam nechceme zadny terminatory!!!! :D ....
    No uvidime ja myslel ze se na zemi podivame jako jednu ze stanicovych planet (Ilos, Tuchanka.....) a ne ze se tam stanovi hlavni bitevni pole, ikdyz uvidime este co maj za luben ... Na jednicce se mi libilo ze Atmosfera byla temnejsi a to bych chtel prave vratit ... ta dvojka byla jen takova vsuvka, ikdyz me taky bavila!!! Rozhodne vratit se atmosferou a pribehove spise k jednicce a ovladani a interface ponechat popripade trosku vylepsit z dvojky!!!

    A hlavne Epickej End snad nepokazi :))) ja bych tam dal i konec kde by vsecko nemuselo dopadnout dobre a kde by vsecko slo k certu vcetne zeme :D
    • Presne chce to i spatnej konec takove 3 konce nikdy neuskodi :) Paragon,Renegade,SMRT :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit