Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yeah, tesim se jak malej kluk a pokud tam nebude mp, vubec me to nebude vadit, tohle je ultimatne vysperkovany singl, ktery mp nepotrebuje. Btw ten hlas ve videu me trochu pripomina seana beana.
    • Ale tak třeba tam mp bude, akorát o něm nemluvili zatím. Dyť maj eště rok.
  • Měl jsi jim dávat rozkazy, když jim dáš rozkaz, budou zůstávat na určených pozicích až do konce boje.
    • chyba - reakce na Milhause, o pár postů níž.
  • A este BTW : Reapery cistia galaxiu raz za 50k rokov a v dobe ked sa cistila od Protheanov tak nasi predchodcovia na tejto planete robili prve hody ostepom a tak to mate spomenute aj v ME1 ked objavite jeden z artefaktov a co je lepsie ze v dobe invazie sme boli sledovani Protheanmi ktory mozno mali zalubom nieco viac nez len blbu ucebnicu prirodopisu, okrem toho v ME2 prichadzate na Colectorskej lodi do vstyku s DNA colectorov a ludi a prichadzame nato ze mame niekolko spolocnych znakov a o cistej nahode dost pochybujem :P takze si kazdy moze urobit vlastny zaver .
    • Tak v momente, kdy nejaky jiny zivocisny druh vyuziva k zapisu informace o sve stavbe DNA, tak je samo o sobe jasne, ze mame neco spolecneho. Natoz kdyz je jeste moznost ji navzajem kombinovat.
  • No tak napisat tu teraz ze sa tesim ako maly chlapec je ako nosit drevo do lesa :) Ale nemozem si pomoct, fakt sa strasne tesim :) .... ME je mojou slabostou, jedna z best hier ake som kedy hral :)... Ale to som nechcel, chcem sa spytat, neviete ako to dopadlo s cestinou na DLC Lair of the Shadow Broker? Lebo viem ze sa robila ale neviem ci sa aj dorobila :) ?
  • Dobrý trailer ale prečo útočia práve na zem preboha ? To zaútočili na každú obývanú planetu ? Veď v galaxii je tolko systémov obývaných rôznymi rasami tak prečo práve domovskú planétu ľudí ? Alebo mi niečo ušlo ?
    • Ušlo. Je to kvůli Shepardovi.

      Mě spíš rozesmívá ta situace do které se writeři ME dopsali. Jsem zvědavý jakou humornou deus ex machina nám představí.
    • Těžko říct, ale lidstvo se pro Reapery stalo nepřítelem č. 1, pokud ne za ME1, tak za ME2 určitě. Třeba je už jinde nějak zničili a tak si zbývající Reapeři chtějí vybýt zlost alespoň na matičce Zemi. :-) Vážně nevím....oni příběhy od BioWare jsou epický, ale občas v logice trochu pokulhávají, ale i tak je zbožňuju, tak snad to bude nějak vysvětlený.
    • Vsak je to len teaser!!!! Jasne ze ukazu Zem kedze sa nas vysostne dotyka - ale mozes si byt isty ze reapers utocia aj na ostatne obyvane planety. Konieckoncov, prisli vyhubit vsetko zive takze nevidim dovod, preco by mali utocit len na Zem.
  • A teda neviete mi niekto povedat ako to dopadlo s cestinou pre DLC Lair of the Shadow Broker k ME2? Lebo na nete o tom nemozem nic najst :)
    • Čeština očividne ešte stále nie je hotová, lebo ešte nebola vypustená. Nie som spoluautor, len to trochu sledujem.
      • Tezko rict, snad nakonec bude, taky na ni cekam.
      • Joj tak to je skoda, a myslis ze to vobec niekedy este dorobia? Fakt skoda ze BioWare sa vykaslalo na lokalizacie, hry maju skvele ale toto im nikdy neodpustim...A dik za odpoved, aspon viem ako to s tym je.
        • Bioware za to nemůžou! To je vina EA. Dokonce i česká pobočka EA se snaží vyjednat lokalizaci, ale centrála na to prostě kašle...
          • Teď hovořím o DA2 mimochodem. Jak to bude s ME 3 nikdo neví, ale zdá se velmi pravděpodobné, že nebude, když není ani u DA2.
  • Super, takze v trojce pojedem cca na 5 planet dejme tomu sjednotit lid nebo postavit kulervouci zbran a v posledni misi zabijem nejakyho bosse, tohle schema kotor, DA schema uz me nebavi. Doufam, ze uz to bude konecne napaditejsi :)
  • Já nevím ale jak jsem hrál ME2 tak na konci jak chtěl utéct tak málo vyskočil a neskočil úplně do lodi a tak se jenom držel a nakonec něco řekl a hrdinsky se pustil.Nevím možná nemám pravdu ale tak v ME3 v ukázce byl takže to přežil.
    • Nepřežil - save nepůjde použít. Když hráč neplnil mise pro své spolubojovníky a nevylepšoval loď mohl závěrečnou misi nepřežít. Ale považoval jsem to spíš za zajímavost - nevěřil jsem, že se to může stát někomu kdo se o to vyloženě nesnaží.
      • Ono to šlo udělat aby přežili shepard, i když jsi neměl vylepšenou normandy a neloajální členy.
        Aby umřel chce holt fakt velice moc talentu z codka :D
    • to znamená že jsi idiot kterému nepatří rpg do ruky ...
    • tvuj Shepard skutečně zemřel....a Bioware řeklo, že savy s mrtvým Shepardem nepujsou prevyst do 3ky (logicky, protoze hlavni hrdina zemrel)....takze si to leda musis zahrat znovu abys neumrel...
      • proč? stačí tu jednu misi...
        • No, musíš mít nějaké parťáky naživu, takže pokud se předtím vykašlal na upgrade lodi a mise pro parťáky, tak ho jedna mise nezachrání.
    • Tak to se připrav, že ti tvůj save z dvojky ve trojce fungovat nebude. *1*
  • Krudanze
    skoda ze se to neda mrdat
  • Jenom poznámka, z článku to vypadá, že za první den zabili Reapeři na planetě dva miliony lidí, ALE z videa vyplývá, že to je počet pouze pro Londýn (ten má dejme tomu 10, takže si lze představit, že za první den vyhladili Reapeři odhadem 1 až 2 desetiny populace Země).
    • No tak kolik procent lidí z celkový populace je už mrtvý se takhle určuje hrozně těžko,protože je to z budoucnosti a (timhle si nejsme si jistej,ale myslim) že už v prvnim díle se mluvilo o tom že Země je přelidněná.
      • Tak našel jsem, že populace je 11 miliard, to znamená poměrně srovnatelný s dnešním stavem. Města asi nebudou mít víc lidí (10 milionů je dost, spíš vyrostou další "gigapole" v Číně a Indii), takže si za tím odhadem stojim :)
      • presny cislo populace tam bylo, ale podle me se opravdu jednalo jenom o londyn
        • Daniell605
          Třeba už jsou lidi i na jiných planetách =)
          • tyvole fakt ? :D:D:D
            Vzdyt o tom mass effect je ty pako :D:D:D:D
    • To je trochu divný ne? Shepardovy ty mise budou trvat delé než deset dní :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit